Post

Rzeczy, które chcielibyśmy, aby robił/posiadał Google Home

Google Home jest jednym z najbardziej inteligentnych inteligentnych głośników na rynku zasilanym przez potężny silnik AI Google. Pomimo tego, istnieją pewne rzeczy, których Google Home nie może jeszcze zrobić, ale są dostępne na innych asystentów. Poniżej są rzeczy, które Google Home nie może zrobić;

Niestandardowe frazy budzenia

Google zapewnił, że będziemy korzystać tylko z ich ustawionych fraz, gdy chcemy obudzić Google Home. Obecnie. Google Home obsługuje bardzo niewiele fraz, które są powszechnie używane. "OK, Google" i "Hej, Google". Te zwroty nie wydają się jakoś naturalne. Ponadto, możesz obudzić Google Home mówiąc "Okie Dokie, Google", założę się, że o tym nie wiedziałeś.

Rób notatki / notatki głosowe

Czuje się jak Google Home z jakiegoś powodu nie chce robić notatek, jak asystent w telefonach może wziąć notatki, ale do wiadomości e-mail. Ponadto, nie można tworzyć notatek. Jeśli spróbujesz powiedzieć: "OK, Google, dodaj nową notatkę", to odpowie "Przepraszam, nie mogę jeszcze robić notatek". Oznacza to, że jest sposób, aby to zrobić, ale Google nie powiedział nam jeszcze. Również, Alexa nie może tego zrobić.

Zaawansowane powiadomienia przypomnienia

Jeśli jest coś, co Google Home powinien skopiować z głośnika Alexa, to sposób, w jaki Alexa obsługuje powiadomienia, zwłaszcza z nową aktualizacją. Obecnie, Google Home może grać gong, gdy przypomnienie idzie off. Ponadto, pojedynczy wskaźnik LED pozostanie zapalony przez 10 minut. W Alexie dostajemy powiadomienia o wiadomościach, nieodebranych połączeniach i aktualizacjach statusu dostawy.

Nadal czekamy na aktualizację powiadomień, ponieważ został on ogłoszony w ostatnich latach Google I / O. Według Google, Google Home będzie ostrzegać o przypomnieniach, nietypowy ruch w swoim dojeździe, zmiany w nadchodzących lotów i wiele innych.

Śledź pakiety

Google Home może zapewnić Ci informacje o nadchodzących lotach, możliwość robienia zakupów, a nawet wybierania informacji o podróży i numerów śledzenia z Twoich e-maili. Nawet z tymi wszystkimi możliwościami, Google Home nie może zapewnić żadnych informacji o śledzeniu paczek.

Funkcja Drop-in

Jest to funkcja, która działa jak dzwonienie, ale nie wymaga, aby osoba na drugim końcu odebrała. Połączenie jest natychmiast odbierane. Aby ta funkcja działała, wymagane jest pozwolenie od obu stron. Drop in funkcja jest przeznaczona do sprawdzania na członków rodziny i jest dostępny w głośniku Alexa. Funkcja, którą chcielibyśmy mieć w Google Home.

Pilot głosowy

W przypadku głośnika Google Home musisz umieścić go strategicznie w miejscu, w którym Twój głos może go dosięgnąć, w przeciwnym razie będziesz musiał krzyczeć. Ale można uniknąć krzyku, jeśli masz swój smartfon z tobą. Jeśli rozmawiasz z telefonem Asystent, gdy jesteś w pobliżu Google Home, głośnik wykona polecenia.

Inne inteligentne głośniki, takie jak Alexa, wykorzystują moc pilota sparowanego z głośnikiem. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk mikrofonu i wydawać polecenia, nie trzeba krzyczeć.