Post

10 darmowych aplikacji internetowych dla telefonów komórkowych bez danych

Darmowe aplikacje internetowe dla telefonów komórkowych: Wyobraź sobie, mając wolny internet w telefonie komórkowym? Dane komórkowe mogą być naprawdę kosztowne. Tylko jeśli nie było sposobu można uzyskać bezpłatny internet na smartfonie?

Cóż, można, do pewnego stopnia w każdym razie. Otrzymywanie rzeczy za DARMO zawsze było naprawdę pociągające. Teraz jak to będzie, jeśli możemy uzyskać DARMOWE dane na telefonie z systemem Android? Zaskoczony? Oto jak można uzyskać DARMOWE dane w ciągu zaledwie kilku minut.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby dostać w swoje ręce trochę darmowych danych mobilnych. Ale tak naprawdę nie ma legalnego sposobu, aby uzyskać dostęp do całkowicie darmowego, nieograniczonego Internetu w telefonie.

Wprowadzenie

W 1989 roku, Tim Berners Lee pochodzi World Wide Web (www), a następnie korzystanie z Internetu w naszym codziennym życiu gwałtownie wzrosła, a liczba użytkowników Internetu również podnosi się z tym zapotrzebowanie na Internet w zakresie wielkości również wzrosła.

Internet w naszych telefonach android stał się ogromną częścią naszego życia, bez Internetu, wiele z naszych zadań pozostanie niekompletna, jak przez Internet nie tylko chwycić potrzebne informacje, ale także dostajemy medium do łączenia się społecznie poprzez różne platformy mediów społecznych.

Internet odgrywa ogromną rolę w naszym codziennym życiu, od korzystania z Internetu do chwytania informacji do medium społecznego łączenia się z rodziną i przyjaciółmi, aby stać się medium zarabiania dla wielu ludzi.

Czy wiesz, ile danych jest przesyłanych każdego miesiąca w Internecie? Jest to około 1 miliard gigabajtów, szokujące prawo, dobrze, że tyle z Internetu rosnąca liczba ludności korzysta z Internetu co miesiąc.

1. Gigato

Prawdopodobnie jednym z najbardziej znanych aplikacji w kategorii, Gigato jest już od jakiegoś czasu i pozwala użytkownikom "zarobić" danych na aplikacji, które mogą być następnie umarzane z przewoźnika.

Sposób działania jest prosty - wystarczy zainstalować aplikację Gigato, a on pokaże Ci szereg aplikacji, które można spróbować lub użyć do zarabiania danych. Zarobione dane są zazwyczaj nieco wyższe niż dane użytkownika, więc chociaż początkowe zużycie jest odcięte od planu danych, wychodzisz na tym korzystnie.

Jak zarabiać na danych za pomocą Gigato:

 • KROK 1: Zainstaluj aplikację Gigato z Google Play Store.
 • KROK 2: Otwórz aplikację, a na ekranie pojawi się lista różnych aplikacji.
 • KROK 3: Gigato może pokazać Ci wszystkie obsługiwane aplikacje, które są już na Twoim urządzeniu i poleci Ci zainstalować pozostałe aplikacje.

Możesz po prostu zainstalować te aplikacje i uzyskać darmowe dane, i cieszyć się nieprzerwanym dostępem do Internetu.

2. Databack App

 • Gdzie go dostać: Databack w Google Play

Jeśli chcesz mieć darmowy internet na telefonie z Androidem, Databack to kolejna świetna aplikacja, którą możesz rozważyć. Podczas korzystania z aplikacji, Databack zapisuje swoje 2G, 3G, i 4G danych komórkowych. To oszczędza do 300 MB danych komórkowych każdego miesiąca.

Możesz następnie użyć tych zaoszczędzonych danych, aby doładować swój telefon za darmo. A jeśli polecisz aplikację znajomemu, otrzymasz 50MB danych komórkowych za darmo!

Jeśli jesteś zainteresowany korzystaniem z aplikacji Databack App, możesz ją pobrać tutaj.

3. Earn Talktime

Aplikacja Earn Talktime jest bardzo podobna do Gigato, ponieważ zachęca do korzystania z różnych aplikacji, ale sposób jej działania jest nieco inny. Podczas gdy Gigato daje Ci doładowania za korzystanie z danych mobilnych w aplikacjach, Earn Talktime wypłaca pieniądze, które mogą być użyte do zapłaty za doładowania prepaid, gdy pobierasz aplikacje.

Tak więc, możesz zarobić Rs. 5, jeśli pobierzesz aplikację Droom lub Rs. 20, aby pobrać aplikację Myntra. Pobierając Lybrate, a następnie zadając jedno pytanie w aplikacji, zarobisz Rs. 50.

4. Using VPN For Getting Free Internet.

Darmowy internet jest dostępny teraz dzień's w różnych miejscach, takich jak koleje, restauracje, hotele i wiele więcej miejsc, jak to, ale nic nie jest lepsze niż darmowe wifi, ale tutaj obawy przesuwa się do prywatności, jak przy użyciu darmowego wifi nie jest bezpieczny, ale tak trzeba VPN (Virtual Private Network), który zapewni Ci bezpieczeństwo podczas korzystania z darmowego wifi.

How VPN works and what does it actually is?

Za pomocą VPN otrzymasz usługę, która pomoże Ci pozostać bezpiecznym podczas korzystania z darmowego wifi, będzie utrzymywać swoje połączenie bezpieczne, VPN zabezpieczy Cię przed hakerami, jak również nie będzie w stanie wiedzieć, co robisz podczas korzystania z darmowego wifi.

The beneficial points of using VPN are:

 • Acts as an entrance to remote resources
 • Usługi VPN są bezpłatne
 • Twoja prywatność jest bezpieczna
 • Od dostawcy internetu praca, którą wykonujesz na darmowym wifi jest ukryta
 • Twoja lokalizacja jest ukryta

5. KickBit App

Kolejna darmowa aplikacja, którą można pobrać ze sklepu Google play, ta aplikacja pomaga zarabiać darmowe dane mobilne, jeśli jesteś osobą, która kocha zakupy online lub lubi odpowiadać na różne ankiety to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Tutaj można zarobić darmowe dane internetowe dając odpowiedzi na różne ankiety i zakupy, jak to są zadania, które ta aplikacja daje i w zamian za to zapewni Ci darmowe dane internetowe.

Odwiedź stronę KickBit, aby pobrać aplikację

6. Swagbucks

Kiedy będziesz połączony z Swagbucks zarobisz 5$. Jest to strona, która pomaga Ci w zarabianiu darmowych danych internetowych, wszystko co musisz zrobić, to wykonać zadania, które Ci daje, takie jak oglądanie wideo, udzielanie odpowiedzi na różne ankiety, zakupy i wiele innych zadań, które na pewno Ci się spodobają.

7. Mcent

Kolejna aplikacja, która pomoże Ci w zdobyciu darmowego Internetu, jej funkcje mogą być zgodne z Gigato.

Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować tę aplikację ze sklepu Google Play i otworzyć go, po otwarciu będzie można zobaczyć listę aplikacji, które są darmowe i trzeba je zainstalować i raz będzie zainstalować dowolną z tych aplikacji będzie zarabiać darmowy internet z tej korzyści darmowych SMS-ów i darmowe doładowania.

Odwiedź stronę internetową, aby sprawdzić więcej szczegółów

8. HotSpot Finder App

Jeśli chodzi o użytkowników iPhone HotSpot finder app jest dobrą opcją do korzystania z darmowego Internetu na wifi, to jest wolny do pobrania z Google play store. Z HotSpot finder app, można znaleźć w pobliżu wifi i korzystać z bezpłatnego Internetu.

9. FreedomPop

Freedom Pop jest bardzo znany przewoźnik komórkowy, który zapewnia darmowe plany danych dla telefonów komórkowych i ulubionym jest to, że jest wolny, więc jeśli nie byłeś świadomy tego, to musisz to sprawdzić.

Zdecydowanie mniej funkcji będą dostępne dla Ciebie w porównaniu do płatnych klientów, ale nadal istnieje wiele korzyści dostępnych, które przyciągną Twoją uwagę niektóre z nich są następujące:

 • Jest darmowy;
 • Możesz się łatwo zarejestrować;

Zarówno dla urządzeń z systemem android lub telefonu komórkowego darmowy internet jest dostępny Odwiedź stronę FreedomPop

10. WiFi Password

Popularnie znana aplikacja, można pobrać ten wifi Password app z Google play store przez to masz możliwość tworzenia dowolnego klucza dla dostępnej sieci wifi.

Ta aplikacja pomaga w ochronie Twojego urządzenia przed hakerami. Jego zalety to:

 • Jest łatwy i bezpieczny w użyciu
 • Skanuje wszystkie dostępne sieci
 • Chroni przed hakerami
 • Używa silnego zabezpieczenia
 • Używane przez wielu użytkowników

11. Avast Wi-Fi Finder

Avast WiFi Finder jest również popularny w dzisiejszych czasach. Możesz pobrać go za darmo i korzystać z darmowego wifi ze swojego smartfona w dowolnym miejscu. Bardzo łatwy w użyciu i przyjazny dla użytkownika. To jest nasz 10 najlepszy darmowy internet na androida bez planu danych recenzje.

Czytaj także:

 • Personal Loan Companies
 • Jak uzyskać najlepszy kredyt studencki bez poręczyciela?
 • Recenzja pożyczki Discover Personal Loan

Ostateczny werdykt

Darmowy internet teraz dzień's kto nie chciałby tego, ale bezpieczeństwo swojej prywatności jest naprawdę ważne, więc według mnie używać tych aplikacji, które mogą pomóc w dostępie do bezpłatnego Internetu, jak również dać Ci bezpieczeństwo.

Jeśli chodzi o korzystanie z darmowego wifi musisz iść na usługę VPN tak, że nikt, w tym hakerów, jak również dostawcy Internetu nie jest w stanie uzyskać dostęp do gdzie i co robisz w Internecie.

Jeśli zastanawiałeś się, jak uzyskać bezpłatny Internet na telefon komórkowy, to zdecydowanie należy spróbować jednej z powyższych metod.

Więcej na: http://kabledoiphona.pl