Post

Jak całkowicie zresetować iPhone 2022 i przewodnik do ponownego uruchomienia go łatwo

- Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022-.

Jeśli straciłeś hasło do iPhone'a, lub z jakiegokolwiek powodu, chciałbyś go całkowicie zresetować, nie musisz się przejmować.

Mamy przewidziane tutaj, różne kroki i metody na Jak całkowicie zresetować iPhone 2022 i wszystko, co trzeba wiedzieć. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się.

READ ALSO:

 • Top Vacation Spots For Couples Weekend Getaway
 • The Top All-Inclusive Resorts and Resorts to Couples
 • Seafood Restaurants Near Me
 • The Best as well as Most Amazing Springs Near Me

Korzyści z iPhone'a

1. Ekosystem Apple

iPhone jest idealnym telefonem do wykorzystania, jeśli posiadasz inne urządzenia Apple, takie jak MacBooks, Apple Watch, lub iPad. Możliwość podłączenia jednego urządzenia do drugiego jest bezproblemowa i niezwykle wygodna.

Jest to niezwykle przydatne, gdy trzeba przenieść zdjęcia lub dokumenty z telefonu na laptopa lub odwrotnie.

Apple IOS, jak również macOS, rozwinęły się do tego stopnia, że można odtwarzać film na telefonie, a następnie kontynuować film po tym na laptopie.

2. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Jest coś dla każdego

Kilka lat temu, gdy nowy iPhone może kosztować nawet 1200 dolarów, co było szalone za cenę telefonu. Ale, rzeczy zmieniły się drastycznie w ostatnich latach.

Możesz kupić najnowszy iPhone SE za 400 dolarów lub zmodernizowany iPhone 11 za 700 dolarów lub zmodernizowany iPhone 11 pro za 900 dolarów, a wszystkie one pochodzą z identycznym procesorem Bionic A13.

Istnieje wiele możliwości wyboru i nie będziesz musiał wydawać fortuny, aby kupić telefon komórkowy.

3. iCloud

iCloud to usługa przechowywania danych w chmurze oferowana przez Apple. Gdy jest włączona, automatycznie zapisuje wszystkie dokumenty i zdjęcia w chmurze w celu utworzenia kopii zapasowej w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia.

Dodatkowo możesz uzyskać do niej dostęp za pomocą dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Jest to bardzo korzystne i nie trzeba pen-drive lub innego urządzenia pamięci masowej, ponieważ przechowują wszystko w chmurze.

4. Interfejs użytkownika, który jest prosty

iPhone'y są proste w obsłudze, a podobieństwo interfejsu między urządzeniami Apple sprawia, że korzystanie z nich jest banalnie proste.

iPhone upewnia się, że funkcje i aplikacje działają tak, jak Apple chciałby, aby, i zapewnia bezproblemowe doświadczenie użytkownika.

Chociaż Android oferuje większą swobodę i opcje, jednak wielu użytkowników uważa, że trudno jest z niego korzystać.

5. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Szybszy procesor

Spójrzmy na porównanie Samsung Galaxy S20 Ultra z iPhone X, który jest topowy telefon Android na rynku dzisiaj, jak również prawie 3-letni iPhone.

Wynik geek-bench dla pojedynczego rdzenia na iPhone'a jest porównywalny z wynikiem Samsunga. Samsunga.

Eksperci w tej dziedzinie twierdzą, że procesor iPhone'a zawsze pozostanie dwa kroki przed Androidem. Najnowszy iPhone charakteryzuje się jednordzeniowym benchmarkiem technicznym na poziomie 1337. Jest to wynik o 432 wyższy niż w przypadku S20.

Jest to dowód na to, że iPhone'y są wydajniejszymi i szybszymi procesorami niż konkurencja.

6. Mniej luk w zabezpieczeniach

Chociaż można korzystać z opcji personalizacji na Androida, jeśli nie masz wolności dostosowywania na telefonie z systemem Android, to może cię kosztować.

Telefony z systemem Android są proste do włamania i hakerzy mogą uszkodzić swoje dane lub wziąć swoje dane osobowe.

Z iPhone, te rodzaje rzeczy są rzadkie, ponieważ wszystkie pliki do pobrania muszą przejść przez zaporę Apple. Ale, to jest ważne, aby upewnić się, aby sprawdzić przed pobraniem jakiegokolwiek oprogramowania od osób trzecich.

7. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Przywileje

Zakup iPhone'a to także znak, że będziesz mógł korzystać z wielu ekskluzywnych funkcji Apple, w tym płatności Apple, Apple Car play, FaceTime, iMessage i tak dalej.

Rosnąca popularność iPhone'a sprawiła, że aplikacje IOS zyskały na znaczeniu. Istnieje wiele aplikacji, takich jak Apollo i Drafts, które nie są dostępne dla Androida.

Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Wady

1. Ekosystem Apple

To prawda, że ekosystem Apple jest zarówno pozytywny, jak i negatywny. Po wejściu, to jest bardzo trudne do opuszczenia. Cały ekosystem istnieje, aby zachęcić konsumentów do zakupu kolejnych produktów Apple.

Jest prawdopodobne, że kupisz MacBooka, gdy posiadasz iPhone'a zamiast laptopa z Windowsem.

Nie dowiesz się więc, czy inne marki oferują lepsze urządzenia i będziesz musiał czekać, aż Apple wypuści nowy model lub uaktualni model, który był wcześniej używany.

2. Jak całkowicie zresetować iPhone 2022: Overpriced

Podczas gdy urządzenia są atrakcyjne i eleganckie, koszty produktów jabłkowych są ponad szczyt. Firmy takie jak One Plus pracują nad stworzeniem tanich telefonów, które sprawiają, że czujesz, że oszukał cię płacąc premię Apple.

3. Mniej pamięci masowej

iPhone'y nie są wyposażone w gniazdo SD, więc myśl, że można uaktualnić pamięci masowej po zakończeniu zakupu telefonu nie jest alternatywą.

Oznacza to, że trzeba będzie kupić większą wersję wewnętrznej pamięci masowej.

Dlaczego trzeba zresetować iPhone'a?

Jeśli Twój iPhone lub iPad nie działa prawidłowo i początkowo, rozwiązania nie działają możliwe jest, że całkowite zresetowanie jest potrzebne - ale zalecamy najpierw zrestartować urządzenie (patrz powyższe łącze).

Przywrócenie ustawień fabrycznych może rozwiązać problemy, których doświadcza Twój telefon, takie jak zamrożone lub awarii lub doświadcza problemów, które nie są oczywiste.

Nowoczesne urządzenia elektroniczne są niezwykle złożone i może w jakiś sposób mylące sytuacji od czasu do czasu.

Resetowanie i wymazywanie urządzenia może pomóc wyeliminować problemy, które powodują, że wpada w nieskończoną pętlę lub wygląda powoli, lub w jakikolwiek inny sposób wpływa na wydajność.

Jeśli sprzedajesz iPhone'a (lub przekazujesz go komuś z rodziny albo znajomemu), koniecznie usuń wszystkie zapisane na nim poufne informacje.

W przeciwnym razie kupujący oszust może uzyskać dostęp do wszystkich Twoich kont w mediach społecznościowych i danych finansowych, a także do Twoich osobistych filmów i zdjęć, umożliwiając im przeglądanie Twoich prywatnych zdjęć lub filmów, a nawet uzyskanie Twoich danych osobowych.

Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022

Po usunięciu danych nie są one dostępne za pośrednictwem interfejsu iPhone'a, jednak nie są całkowicie usuwane z pamięci masowej iPhone'a. Aby wymazać wszystkie ustawienia i zawartość z pamięci masowej, usuń iPhone'a.

Możesz na przykład usunąć iPhone'a przed oferowaniem go na sprzedaż lub przekazaniem organizacji charytatywnej. Jeśli chcesz zachować swoje dane oraz ustawienia, wykonaj kopie zapasowe iPhone'a przed jego wymazaniem.

Możesz wymazać iPhone'a, korzystając z Ustawień. Jeśli nie możesz otworzyć Ustawień lub otworzyć aplikacji Ustawienia, możesz skorzystać z komputera w celu wymazania iPhone'a.

1. Wymaż wszystkie ustawienia i zawartość z iPhone'a

 • Wybierz Ustawienia > Ogólne > Przenieś lub zresetuj iPhone'a.

Uwaga: Jeśli chcesz wymazać iPhone'a w celu zastąpienia go zupełnie nowym iPhone'em, który jest już dostępny, możesz wykorzystać dodatkową wolną pamięć w usłudze iCloud do przeniesienia aplikacji i danych na zupełnie nowego iPhone'a.

Zacznij od stuknięcia przycisku Zacznij. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a następnie wróć do Ustawień, Ogólnego transferu lub Zresetuj iPhone'a.

 • Wybierz Erase All Content, a następnie Settings.

Jeśli ponownie uruchomią iPhone'a z usuniętą całą zawartością i ustawieniami, masz możliwość albo skonfigurować iPhone'a w nowym stanie i przywrócić go z kopii zapasowych. Zapoznaj się z poniższymi krokami, aby włączyć i skonfigurować iPhone'a.

Uwaga: Jeśli zostaniesz poproszony o wprowadzenie kodu dostępu, ale go zapomniałeś, sprawdź opcję Resetuj kod dostępu. Jeśli wymagane jest podanie hasła do Apple ID, a je zgubiłeś, odwiedź stronę Odzyskiwanie hasła na stronie Apple ID.

2. Skorzystaj z komputera, aby wymazać wszystkie ustawienia i zawartość z iPhone'a

Możesz skorzystać z komputera Mac lub Windows PC, aby wymazać wszystkie ustawienia i dane z iPhone'a i przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych, a następnie zainstalować najnowszą wersję systemu iOS. iOS.

Na przykład, jeśli nie możesz otworzyć Ustawienia na telefonie iPhone, możesz spróbować tej metody, aby przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych.

Jeśli Twój iPhone został usunięty, możliwe jest utworzenie jego kopii zapasowej. Jeśli wykonasz kopię zapasową, możesz wykorzystać tę kopię do przywrócenia ustawień i danych w telefonie iPhone lub nowym urządzeniu. Sprawdź Przywracanie iPhone'a przy użyciu kopii zapasowych wykonanych na komputerze.

a. Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla.

b. Wybierz co najmniej jedną z następujących rzeczy:

 • Na pasku bocznym Findera w komputerze Mac: Wybierz swoje urządzenie, następnie kliknij Ogólne w prawym górnym rogu strony, a potem kliknij Przywróć iPhone'a.Aby użyć Findera w celu przywrócenia ustawień fabrycznych iPhone'a, konieczny jest system macOS 10.15 lub nowszy. W przypadku starszych wersji systemu macOS do przywrócenia iPhone'a należy użyć programu iTunes.
 • w aplikacji iTunes na komputerze z systemem Windows: Kliknij przycisk iPhone w lewym górnym rogu okna iTunes, następnie kliknij Podsumowanie, a potem wybierz Przywróć iPhone'a.

c. Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Jeśli nie możesz uaktualnić, naprawić lub przywrócić iPhone'a, iPada lub iPoda touch, zapoznaj się z artykułem wsparcia Apple.

Jak przywrócić ustawienia iPhone'a do ustawień domyślnych

Możesz przywrócić ustawienia domyślne, nie usuwając swoich danych.

Jeśli chcesz zachować swoje preferencje, wykonaj kopię zapasową iPhone'a przed przywróceniem ustawień domyślnych.

Jeśli, na przykład, próbujesz rozwiązać jakiś problem, ale przywrócenie ustawień domyślnych nie działa, możesz przywrócić ustawienia, które miałeś wcześniej, korzystając z kopii zapasowej.

 1. Otwórz Ustawienia > Ogólne > Przenieś lub Wyzeruj iPhone'a, a następnie Wyzeruj.
 2. Wybierz jedną z opcji:

OSTRZEŻENIE: Jeśli wybierzesz opcję Wymaż, spowoduje to usunięcie opcji Cała zawartość i ustawień Wszystkie Twoje dane. Sprawdź opcję Erase na swoim iPhonie.

1. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Ustaw wszystkie ustawienia na zero

Wszystkie ustawienia, w tym ustawienia sieciowe, klucze, słownik klawiatur Układ ekranu głównego, ustawienia lokalizacji, ustawienia prywatności, a także karty Apple Pay - są usuwane lub przywracane do ustawień domyślnych. Żadne dane ani nośniki nie są usuwane.

2. Resetowanie ustawień sieciowych

Usunięto wszystkie ustawienia sieciowe. Nazwa urządzenia, która była wymieniona w Ustawieniach "Ogólne" > "O", zostaje zmieniona na "iPhone", a ręcznie uwierzytelnione certyfikaty (takie jak na stronach internetowych) zostają zamienione na niezaufane.

Funkcja roamingu w telefonach komórkowych może zostać wyłączona.

W przypadku zmiany ustawień sieciowych poprzednio używane sieci lub profile VPN, które nie zostały zainstalowane za pomocą profilu konfiguracyjnego lub kontroli urządzeń mobilnych (MDM), są usuwane.

Sieć Wi-Fi jest wyłączana przed ponownym włączeniem, rozdzielając połączenie z każdą siecią, w której aktualnie się znajdujesz. Jest to sieć Wi-Fi, a ustawienia opcji Pytaj, czy łączyć się z sieciami pozostają na swoim miejscu.

Aby usunąć ustawienia VPN, które są instalowane przez konfigurację profilu Przejdź do Ustawienia, Ustawienia ogólne i Profile i zarządzanie urządzeniami Wybierz profil, który chcesz skonfigurować, a następnie kliknij Usuń profil.

Dodatkowo usuwa inne ustawienia i konta, które są dostarczane przez profil.

Aby usunąć ustawienia sieciowe utworzone przez MDM Aby usunąć ustawienia MDM, wejdź w Ustawienia > Profile ogólne i Zarządzanie urządzeniami, wybierz zarządzanie, a następnie kliknij Usuń zarządzanie.

Dodatkowo, usuwa inne certyfikaty i ustawienia dostarczone przez MDM. Sprawdź "Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM)" w dokumencie iOS Deployment Reference.

3. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Resetowanie słownika klawiatury

Możesz dodać słowa do słownika klawiatury, odrzucając słowa, które iPhone sugeruje podczas komponowania. Resetowanie słownika usuwa tylko słowa, które zostały wprowadzone.

4. Resetowanie układu ekranu głównego

Przywraca domyślny wygląd wbudowanych aplikacji na ekranie głównym.

5. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Resetuj lokalizację i prywatność

Resetuje usługę lokalizacji, jak również ustawienia prywatności z powrotem do wartości domyślnych.

CZYTAJ TAKŻE:

 • Track Beaches Near Me
 • Informacje na temat siedmiu cudów świata
 • Najlepsze greckie wyspy na wycieczkę

Jak wyzerować iPhone'a

Jeśli szukasz, aby całkowicie wymazać urządzenie i przywrócić go do ustawień fabrycznych, istnieje kilka kroków do naśladowania.

1. Utwórz kopię zapasową iPhone'a

Istnieje oddzielny artykuł przedstawiający sposób tworzenia kopii zapasowej iPhone'a Jednak jest to uproszczona wersja:

 • Możesz skorzystać zarówno z iCloud, jak i iTunes (lub The Finder), aby utworzyć kopię zapasową urządzenia z systemem iOS.
 • Jeśli używasz iCloud, przejdź do ustawień > kopia zapasowa > chmura i upewnij się, że funkcja jest włączona. Aby dowiedzieć się, jak dawno temu została wykonana poprzednia kopia zapasowa, sprawdź pod opcją "Utwórz kopię zapasową teraz", gdzie będzie widoczna data i godzina. Jeśli nigdy nie wykonałeś wcześniejszej kopii zapasowej, po prostu stuknij łącze Utwórz kopię zapasową teraz i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
 • Aby wykorzystać iTunes / Finder do tworzenia kopii zapasowych iPhone'a lub iPada, musisz podłączyć urządzenie do komputera PC lub Mac za pomocą kabli ładowania. Kliknij na nim, aby otworzyć ikonę iPhone'a lub ikonę iPada.

2. Fabrycznie zresetuj iPhone'a

Jeśli jesteś pewien, że udało Ci się wykonać kopię zapasową danych na iPadzie lub iPhone'a i iPada, jesteś teraz w stanie wykonać reset fabryczny. Spowoduje to wymazanie urządzenia. To jest powód, dla którego posiadanie kopii zapasowej z wyprzedzeniem jest kluczowe.

 • Aby zresetować ustawienia na iPhonie lub iPadzie, wejdź w Ustawienia, Ogólne i Resetuj, a następnie wybierz opcję Wymaż całą zawartość i ustawienia.
 • Jeśli masz skonfigurowaną kopię zapasową iCloud, iOS zapyta, czy chcesz wprowadzić w niej zmiany, aby upewnić się, że nie stracisz danych, których nie zapisałeś. Zalecamy zastosowanie się do tej wskazówki i stuknięcie opcji Utwórz kopię zapasową, a następnie Wymaż.
 • Po wprowadzeniu hasła (jeśli je wprowadziłeś) pojawi się okienko z alertem i opcją wymazania iPhone'a (lub iPada) w kolorze czerwonym. Naciśnij to.
 • Będziesz musiał wpisać hasło Apple ID, aby potwierdzić procedurę. Następnie zostanie on usunięty i powróci na pierwszy ekran ustawień, który został zaprezentowany przy pierwszym uruchomieniu urządzenia.
 • Możliwe jest również całkowite zrestartowanie lub zresetowanie iPhone'a lub iPada za pośrednictwem iTunes i Findera (w zależności od tego, czy urządzenie zostało zaktualizowane na macOS Catalina). Po podłączeniu do urządzenia z systemem iOS, znajdziesz przycisk "Przywróć iPhone'a", który całkowicie zresetuje urządzenie.
 • Twój iPhone lub iPad jest teraz w dobrym stanie.

Co zrobić, jeśli wymazałeś lub zresetowałeś telefon przed utworzeniem kopii zapasowej?

Jeśli martwisz się, że obawiasz się, że Twój iPhone lub iPad nie ma kopii zapasowej, nie panikuj Istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz jakieś kopie zapasowe, o których nie wiesz.

Dowiedz się, czy tworzysz kopię zapasową w usłudze iCloud (dostajesz 5 GB bezpłatnego miejsca na dysku). Przejdź do Ustawień iCloud, a następnie stuknij w Przechowywanie. To zajmie kilka minut, aż Manage Storage pokazać się i dotknij go.

Tutaj można zobaczyć swoje liczne kopie zapasowe urządzeń z systemem iOS (może być kopia zapasowa dla starszego iPhone'a, którą można usunąć w przypadku, gdy potrzebujesz więcej miejsca).

Jedna kopia zapasowa powinna deklarować, że jest to Ten iPhone lub Ten iPad. Jeśli stukniesz w nią, będziesz mógł zobaczyć, co nie jest objęte kopią zapasową.

Możliwe jest włączenie i wyłączenie rzeczy, aby upewnić się, że nie zużywają one całe 5GB. Można też zapłacić kilka dolarów miesięcznie, aby mieć dodatkową pamięć masową.

Można pomyśleć, że niektóre aplikacje nie muszą być kopiami zapasowymi; w końcu będziesz w stanie pobrać je ponownie za pośrednictwem App Store, ponieważ masz już aplikację.

Należy jednak pamiętać, że informacje mogą zawierać zapisane dane z gier lub inne preferencje i ustawienia, które chcesz zachować bezpieczne od utraty.

Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Sprawdź ostatnią datę z kopii zapasowej

Aby dowiedzieć się, kiedy ostatnia kopia zapasowa iPhone'a została wykonana, musisz przejść do Ustawień i dotknąć karty identyfikacyjnej w pobliżu górnej części ekranu (będzie zawierała Twoje imię i nazwisko lub obraz Twojej twarzy).

Następnie przejdź do iCloud > iCloud Backup i sprawdź datę wykonania kopii zapasowej i czas wykonania najnowszej kopii zapasowej.

Prawdopodobnie miało to miejsce, gdy ostatnio podłączałeś iPhone'a do ładowania i łączyłeś się z Wi-Fi. Dzieje się to automatycznie.

Jeśli nie stosujesz tego podejścia, sugerujemy, abyś spróbował. Odwiedź Ustawienia > [Twoja karta identyfikacyjna> iCloud > ICloud Backup i włączyć opcję iCloud Backup (przełącznik w kolorze zielonym).

Jest to najprostszy sposób na tworzenie kopii zapasowych danych i zapewnia, że jesteś w stanie odzyskać dane przechowywane na smartfonie nie gdziekolwiek jesteś - wszystko, czego potrzebujesz to połączenie z Internetem. internet.

READ ALSO:

 • Incredible Places to See in October (Niewiarygodne miejsca do zobaczenia w październiku)
 • Co robić w DC w ten weekend
 • Najpiękniejsze miejsca na całym świecie
 • Pomysły na wycieczki dla dziewczyn

Jak odzyskać dane z zagubionego iPhone'a lub iPada?

Jeśli jednak nie zlokalizujesz kopii zapasowych, najprawdopodobniej nie będziesz w stanie odzyskać danych po ich usunięciu.

Dane przechowywane na dowolnym urządzeniu z systemem iOS są szyfrowane automatycznie Urządzenie jest szyfrowane automatycznie, a wymazanie go usuwa klucz szyfrujący, co uniemożliwia odzyskanie jakichkolwiek danych po jego całkowitym wymazaniu i zresetowaniu, bez dostępu do archiwum.

W razie nagłej potrzeby można porozmawiać z osobą, która jest w Apple Genius Bar, ale nie jest to co najmniej dobry pomysł.

Ma to zastosowanie do całkowitego wymazania lub zresetowania, ale dla innych scenariuszy, takich jak uszkodzenie danych lub wadliwie działające urządzenia, itp. eksperci mogą być w stanie pomóc). To również powtarza naszą sugestię, aby utworzyć kopię zapasową danych często.

Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Jak przywrócić iPhone'a

Jeśli usunąłeś zawartość telefonu, którego chcesz używać przez długi czas, możesz przywrócić zawartość do telefonu za pomocą kopii zapasowej. Oto jak:

1. Przez kopię zapasową iCloud

Po zakończeniu przywracania ustawień fabrycznych, musisz skonfigurować ustawienia iPhone'a w tej samej kolejności od początku:

 • Uruchom iPhone'a, a następnie wprowadź swoje informacje, gdy zostaniesz o to poproszony, w tym hasło WiFi, i kontynuuj, aż dotrzesz do strony z pytaniem, jak chcesz skonfigurować iPhone'a'.
 • Teraz będziesz miał trzy opcje ustawień jako Nowy iPhone Przywróć przy użyciu iCloud Backup lub Przywróć z kopii zapasowej iTunes. Wybierz opcję iCloud. Następnie zostaniesz poproszony o podanie informacji o swoim koncie iCloud.
 • Po zrobieniu tego i zaakceptowaniu tych warunków iPhone zacznie przywracać wszystkie informacje.

Oczywiście, może to potrwać długo, gdy masz dużo kopii zapasowych lub internet nie jest wystarczająco szybki, więc nie rób tego, gdy jesteś w pośpiechu.

Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej, gdy kopia zapasowa jest zakończona, iPhone uruchomi się ponownie, a następnie rozpocznie większe zadanie pobierania wszystkich aplikacji.

2. Jak całkowicie zresetować iPhone'a 2022: Przez iTunes lub kopię zapasową Findera

 • Zgodnie z instrukcjami iCloud, które wcześniej nakreśliliśmy, postępując zgodnie z krokami do ekranu "Konfiguracja iPhone'a". Po tym wybierz opcję Przywróć w iTunes.
 • Zostaniesz poproszony, aby połączyć się z iTunes, a następnie podłącz iPhone'a i zostanie przedstawiony interfejs w iTunes, który daje możliwość przywracania kopii zapasowych. Wybierz Kontynuuj, a iPhone zostanie skonfigurowany natychmiast, a programy zostaną przywrócone do kopii zapasowej iTunes.
 • Po zakończeniu procesu system będzie świeżo wyczyszczony system. Jest prawdopodobne, że wszelkie problemy, które miałeś wcześniej będą w przeszłości.
 • Jeśli korzystasz z macOS Catalina, iTunes przestanie istnieć w twoim systemie. Powyższe funkcje są jednak wykonywane przez Findera. Postępuj zgodnie z dokładnymi instrukcjami wewnątrz aplikacji.

Metody resetowania fabrycznego iPhone'a 6 bez hasła

1. Rozwiązanie pierwsze: Fabryczne resetowanie iPhone'a 6 bez kodu dostępu przez Find My iPhone

Oto kilka punktów, które należy rozważyć przed rozpoczęciem.

 • Ta opcja działa tylko z urządzeniem z włączoną funkcją "Znajdź mój iPhone".
 • Spowoduje to zdalne usunięcie wszystkich plików multimedialnych i zresetowanie wszystkich opcji zarówno na iPhonie, jak i na iPadzie. Jednakże, jesteś w stanie przywrócić kopie zapasowe do iPhone'a w przypadku, gdy tego potrzebujesz.
 • Jeśli Twój iPhone nie działa lub jest wyłączony Przywracanie ustawień fabrycznych rozpocznie się następnym razem, jest podłączony do Internetu.
 • Jeśli zalogujesz się za pomocą Apple ID na nowym urządzeniu lub w przeglądarce internetowej, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość za pomocą kodu dostępu i kodu weryfikacyjnego składającego się z sześciu cyfr. Oznacza to, że będziesz musiał wprowadzić kod na urządzeniu, którego używasz.

Krok 1. Odwiedź stronę icloud.com w przeglądarce internetowej. Wprowadź identyfikator Apple ID i kod dostępu > Kliknij "Zaloguj się". Czy zapomniałeś hasła do iPhone'a? Czy chcesz go naprawić przed wykonaniem resetu fabrycznego?

Krok 2. Przejdź do Find My iPhone > Jeśli Cię poproszą, wpisz hasło do swojego konta i kliknij "Zaloguj się".

Krok 3. Wybierz "Wszystkie urządzenia" > Wybierz urządzenie, które chcesz zresetować. Kliknij "Erase iPhone/iPad" > Kliknij "Erase".

2. Rozwiązanie dwa: Fabryczne resetowanie iPhone'a 6 bez kodu dostępu za pomocą EaseUS MobiUnlock

Korzystanie z niezawodnego iOS unlocker, EaseUS MobiUnlock jest inną skuteczną metodą wykonywania fabrycznego resetowania iPhone'a 6 bez hasła.

W przeciwieństwie do iCloud, EaseUS MobiUnlock nie wymaga ani kodu dostępu, ani funkcji "Znajdź mój iPhone", aby być włączonym. Po zresetowaniu usunie wszystkie Twoje osobiste rzeczy przechowywane na iPhonie. Jest bardzo prosty w użyciu.

Wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć iPhone'a do komputera i wybrać "Odblokuj ekran iOS" z interfejsu "Odblokuj ekran iOS" z menu Następnie będziesz mógł ominąć iPhone'a zostanie odblokowany w ciągu kilku sekund.

Dodatkowo, oferuje wiele korzyści, które omówimy poniżej.

 • Jest możliwe, aby otworzyć ekrany blokady iPhone i iPad z zaledwie kilku kliknięć.
 • Działa dla wszystkich urządzeń z systemem iOS, w tym iPhone 6/6s/7/8/8 Plus/X/XS/XR na większości wersji iOS, w tym najnowszej iOS 13.
 • Nie ma potrzeby wiedzy technicznej każdy może go używać.

Krok 1. Podłącz iPhone'a, iPada lub iPoda do komputera za pomocą kabla USB. Otwórz EaseUS MobiUnlock. Kliknij przycisk "Start".

Krok 2. Wybierz odpowiednie oprogramowanie iOS dla urządzenia, a następnie wybierz "Pobierz oprogramowanie układowe". Możesz również wybrać "Wybierz" na dole ekranu, aby wybrać bieżący dostępny firmware, w przypadku, gdy pobrałeś jeden wcześniej.

Krok 3. Po pobraniu oprogramowania układowego wybierz "Verify Firmware", aby kontynuować.

Krok 4. Następnie musisz kliknąć "Odblokuj". W drugim oknie ostrzegawczym wpisz wymagane szczegóły w polu. Następnie ponownie kliknij "Unlock".

Krok 5. Proces odblokowania zajmie trochę czasu, aby zostać zakończonym. Po tym, będziesz w stanie przywrócić iPhone'a, jak również iPad zostaje wymazany i przywrócony z powrotem do oryginalnych ustawień.

3. Rozwiązanie Trzy: Jak zresetować iPhone'a do ustawień fabrycznych bez kodu dostępu w trybie odzyskiwania

Jeśli zsynchronizowałeś iPhone'a za pomocą iTunes i iTunes, możesz skorzystać z iTunes, aby przywrócić iPhone'a do ustawień domyślnych. Warto zauważyć, że ta metoda może spowodować utratę danych.

Jeśli nadal chcesz zachować informacje na swoim iPhonie, upewnij się, że wcześniej wykonasz kopię zapasową iPhone'a lub tabletu na komputerze. Ustawienie iPhone'a w trybie odzyskiwania będzie ostatnią opcją, aby przywrócić iPhone'a do ustawień fabrycznych.

 • Krok 1. Pobierz i otwórz najnowszą wersję iTunes na swoim komputerze osobistym.
 • Krok 2. Wyłącz zasilanie na telefonie iPhone 6 i umieść go w trybie odzyskiwania, naciskając przycisk Home, a następnie przycisk zasilania, aż pojawi się ikona "Połącz z iTunes".
 • Krok 3. Następnie otworzy się ekran (jak poniżej) z prośbą o "Przywróć" lub "Aktualizuj" iPhone'a. Wybierz "Przywróć".
 • Krok 4. Następnie poczekaj, aż iPhone 6 zostanie przywrócony do ustawień fabrycznych. Po wykonaniu tej czynności możesz skonfigurować iPhone'a 6, aby był zupełnie nowy.

READ ALSO:

 • Starożytne ruiny na całym świecie
 • Miejsca do podróżowania po świecie w grudniu
 • Romantyczne restauracje w Istambule w pobliżu
 • Wakacje na plaży i w kurortach all inclusive

Możesz przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a za pomocą jednej z tych metod. Upewnij się, że masz kopię zapasową telefonu w przypadku napotkania problemu, gdzie wymazanie iPhone jest jedyną opcją.

Mamy nadzieję, że było to dla Ciebie pomocne. Zrób dobrze, aby zostawić komentarz i podzielić się tym artykułem z innymi. Rozważ również subskrypcję, w ten sposób będziesz powiadamiany o nowych postach.

Share this:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:reset fabryczny iphone 7, reset fabryczny iphone bez kodu lub itunes, jak wyczyścić mój iphone przed sprzedażą?, jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone 6 bez hasła, jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone, jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone, jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone z przycisków, jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone bez komputera, jak przywrócić ustawienia fabryczne iphone bez hasła