Post

Kiedy pojawi się nowy iPhone?

- Kiedy pojawi się nowy iPhone? -

Wraz z sukcesem iPhone'a 13, wiele osób oczekiwało, pytając, kiedy wyjdzie nowy iPhone? Zajmiemy się tym pytaniem w tym artykule, aby oczyścić powietrze na kiedy oczekiwać iPhone 14 być out.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy spodziewali się, że Apple wyda nowy model iPhone'a.

Projektują, że iPhone 14 będzie następcą iPhone'a 13 wydanego w 2021 roku i może zawierać projekt bez wcięcia i zawsze włączony ekran blokady.

Jeśli nowe przecieki telefoniczne Apple'a, twierdzenia i plotki są do uwierzenia.

Uwaga.

Zbieramy wszystkie spekulacje na temat nowego telefonu Apple cena i specyfikacja w celu kawałka razem, co jest w sklepie dla Apple 2022 flagowiec przed datą premiery.

Wiemy niewiele o nowym telefonie Apple, ale słyszeliśmy, że będą one upuszczać Mini na rzecz większych telefonów w następnej linii Apple.

Przewidywali mini nowego telefonu Apple'a do śmierci w artykule z lipca z Nikkei Asian Revie.

Kwiecień notatka badawcza z analityka Ming-Chi Kuo zdobyte przez MacRumors również hinted Mini nie był długi dla tego świata.

Czytaj także:

  • Jak korzystać z Siri na iPhonie 11
  • iPhone Hacks, że musisz wiedzieć
  • Jak wyciszyć połączenia na iPhonie
  • Jak odzyskać skasowane wiadomości głosowe na iPhone'a

Portfolio iPhone 14, według Kuo, nadal będzie miał cztery modele: "high-end" i "lower-end", każdy z dwóch możliwości rozmiarowych.

Podczas gdy spekulacja nazwa nie jest tak istotne dla Apple's 2022 lineup jak to było dla pechowego 13. Raporty przewidują niewielką zmianę w standardach nazewnictwa.

Z "Pro" oznaczające funkcje wyższej klasy i "Max" oznaczające większy rozmiar ekranu. Przygotowaliśmy nawet listę życzeń dotyczących funkcji nadchodzącego iPhone'a.

Kiedy pojawi się nowy iPhone?

Przedni aparat w nadchodzącym telefonie Apple'a według plotek zostanie znacznie ulepszony. Jest to świetna wiadomość dla osób robiących selfie i rozmawiających przez FaceTime.

Po iPhone 13, we wrześniu spodziewali się kolejnej generacji. Apple już niedługo ma ogłosić najnowszą generację Telefonów.

Plotki mówią, że przednia kamera telefonu ma dostać dużą aktualizację, co jest świetną wiadomością dla selfie-takerów i czatujących na FaceTime.

Jednak projektują ulepszenia, aby spowodować wzrost ceny o 100 dolarów (około 80 funtów).

Zauważ, że

Plotka głosi, że podstawowe iPhone'y będą różnymi wariantami. Oto kiedy je wypuszczą, a także najnowsze plotki dotyczące świeżych dodatków.

Wypuszczą nowe telefony 13 września, według informacji uzyskanych przez skupioną na Apple stronę iDropNews.

Odpowiada to dotychczasowemu harmonogramowi wydawania telefonów przez Apple, w którym firma debiutowała we wtorek w połowie września.

Ze względu na pandemię Covid-19, Apple ostatnie dwie uroczystości uruchomienia były całkowicie wirtualne, ale firma może zorganizować osobiście wydarzenie w swojej lokalizacji Apple Park w Kalifornii w tym roku.

Będzie transmisja na żywo z wydarzenia dostępna dla ludzi na całym świecie, aby oglądać.

Czytaj także:

  • Jak zmienić tapetę na Apple Watch
  • Co warto wiedzieć przed zmianą iTunes i App Store
  • Jak zresetować iPhone'a 12
  • Jak nagrywać ekran na iPhone'ie 12

Więcej z Technologii

Największą zmianą, jeśli plotki są prawdziwe, będzie eliminacja iPhone'a Mini, dzięki czemu normalny model będzie najmniejszym telefonem produkowanym przez jabłko. Klienci nie byli pod wrażeniem 5,4-calowego iPhone'a 13 Mini.

Wierzymy, że normalny iPhone 14 i 14 Pro będą miały ekran o przekątnej 6,1 cala, podczas gdy modele Max będą miały ekran o przekątnej 6,7 cala.

Plotki mówią, że poprawią wbudowaną ostrość dla przedniej kamery. Przednie kamery w obecnych iPhone'ach polegają na oprogramowaniu do autofokusa.

Prawdopodobnie będą też miały większą przysłonę, która wpuszcza więcej światła do aparatu i sprawia, że jest on bardziej ostry i skuteczny w słabych warunkach oświetleniowych.

W modelach Pro plotkuje się, że notch na wyświetlaczu zniknie, zastąpiony okrągłym wycięciem w kształcie dziurki na aparat oraz wycięciem w kształcie pastylki na Face ID.

Ostatecznie niepotwierdzone plotki twierdzą, że telefony pojawią się w zupełnie nowym fioletowym kolorze, a korpusy będą wykonane z tytanu, a nie ze stali nierdzewnej.

Najczęściej zadawane pytania.

1. Którą datę ma iPhone 14 Been Released?

31 października 2022 r.


2. Kiedy pojawi się iPhone 14?

Apple najprawdopodobniej odsłoni serię iPhone 14 13 września 2022 roku.


3. Co Apple zmieni w iPhone 14 w stosunku do iPhone 13?

Procesor i konstrukcja są identyczne. iPhone 14 ma więcej pamięci RAM. Przednie i ultraszerokie kamery zostały ulepszone.


4. Czy iPhone 14 będzie droższy niż iPhone 13?

Tak, ponieważ następny iPhone będzie bardziej wydajny i będzie miał nowe i ekscytujące funkcje.


5. Czy iPhone 14 będzie miał notcha?

iPhone 14 Pro podobno odejdzie od wcięcia na rzecz projektu "pigułka + otwór", w którym mieści się przednia kamera i technologia FaceID.


6. Czy powinienem kupić iPhone'a 13 lub poczekać na iPhone'a 14?

Tak, po prostu poczekaj na iPhone'a 14.


7. Co Apple może ulepszyć w iPhone 14?

Kamera Ultra Wide zostanie ulepszona i jest szansa, że Apple wprowadzi "peryskopowy" obiektyw zoom, który pozwoli na jeszcze większe optyczne powiększenie, ale nie wiadomo, czy stanie się to w 2022 czy 2023 roku.


8. Should I Skip Upgrading iPhone 13 and Wait for iPhone 14?

Tak, powinieneś zachować aktualizację iPhone'a 13 i poczekać na iPhone'a 14.


9. Should I Buy an iPhone 13 Pro or Wait for the iPhone 14 Pro?

Tak, po prostu czekaj na iPhone'a 14 pro.


10. Czy lepiej kupić iPhone'a 12 czy poczekać na iPhone'a 14?

Nie chciałbyś przegapić iPhone'a 14, więc po prostu czekaj.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł i uznał go za pomocny, zrób dobrze, aby podzielić się nim z przyjaciółmi i bliskimi, a także, możesz podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Share this:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Like Loading...