Post

PayPal Generosity Network Reddit (Regulamin)

Cieszy fakt, że PayPal udostępnił swoim użytkownikom narzędzia do zbierania funduszy typu peer-to-peer w postaci PayPal Generosity Network. Można je znaleźć w unowocześnionej aplikacji PayPal w Wielkiej Brytanii, umożliwiając zbieranie funduszy przez społeczność i organizacje non-profit. Czym jednak jest PayPal Generosity Network Reddit (Terms and Conditions)?

PayPal Generosity Network (Sieć Generosity)

Przeprojektowana aplikacja PayPal oferuje dodatkowe metody dla użytkowników, aby szybko przekazać darowiznę na rzecz przyczyn i organizacji charytatywnych, na których im zależy, wraz z szeregiem nowych funkcji i usług.

Ułatwia to użytkownikom dawanie w aplikacji i rozszerza sieć PayPal Generosity.

PayPal uruchomił Generosity Network w USA w zeszłym roku, aby dać użytkownikom metodę projektowania dostosowanych kampanii fundraisingowych dla siebie lub innych w potrzebie.

Ten ruch był motywowany zwiększoną popularnością crowdfundingu peer-to-peer, który był napędzany przez globalną epidemię.

Znaczenie sieci PayPal Generosity

Klienci w USA i Wielkiej Brytanii mogą teraz łatwo zbierać pieniądze na preferowaną organizację charytatywną dzięki Generosity Network for Charity.

Nowa funkcja społecznościowej sieci Generosity Network, oprócz generowania pieniędzy dla osób lub małych firm.

READ ALSO:

 • Chime Bank Name (Chime Bank Review)
 • Jak napisać czek
 • Betterment Robo-Advisor Review 2022
 • Jak się zalogować, aby uzyskać dostęp do swoich kont w Texas Benefits
 • Jak dowiedzieć się, czy ktoś zablokował cię na Facebooku

Więcej rzeczy, które warto wiedzieć

Dzięki temu klienci mogą jeszcze łatwiej zbierać pieniądze na preferowane przez siebie cele charytatywne, co gwarantuje również, że pieniądze zostaną odpowiednio rozdzielone.

Pieniądze zebrane za pomocą Generosity Network for Charity zostaną przekazane bezpośrednio do PayPal Giving Fund.

Pomaga on dystrybuować pieniądze do organizacji charytatywnych, w przeciwieństwie do Sieci Generosity, która wysyła darowizny na konto PayPal klienta.

PayPal Generosity Network Reddit

Reddit ma więcej niż tylko obrazy zwierząt i memów. Dzięki niemu toczą się dyskusje na wiele tematów, w tym na temat tego, co dzieje się w miastach na całym świecie.

Większość miast, a nawet niektóre malutkie miasteczka mają grupę Reddit zwaną subreddit, gdzie ludzie dyskutują o regionalnych problemach.

Dzięki Reddit, Paypal Generosity Network nie będzie tylko przypadkowo, ponieważ zostanie przeprowadzona odpowiednia kontrola, aby dowiedzieć się, jaki jest cel każdej pomocy od nich.

Więcej rzeczy, które warto wiedzieć

Dla lokalnych dziennikarzy może to być pomocne, ponieważ problemy i dyskusje tam mogą służyć jako doskonałe trampoliny dla pomysłów na artykuły i kampanie.

Niektórym ludziom może być łatwo uzyskać pomoc charytatywną, nie potrzebując jej tak naprawdę, ale dzięki Reddit można stwierdzić, czy taka sprawa jest znana zwłaszcza wśród członków społeczności.

Stronę można utrzymać przy częstych odwiedzinach, ale dość łatwo jest zapomnieć o tym, gdy nie ma terminów.

Regulamin.

Wykorzystanie darowizny

Środki na koncie PayPal są twoje. Nie wolno Ci jednak wykorzystywać darowizn do niczego poza tym, co jest deklarowanym celem Twojej zbiórki.

Firma PayPal nie jest zobowiązana do pilnowania, jak wykorzystywane są darowizny z osobistych fundraiserów, i nie ponosi odpowiedzialności, jeśli darowizny nie są wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem.

Firma PayPal nie ponosi odpowiedzialności za Darowizny, czyli indywidualne płatności dokonywane przez Darczyńców na rzecz Twórcy fundraisera.

Co więcej, nie przyjmuje żadnych praw, udziałów własnościowych w nich ani zobowiązań z nimi związanych.

Więcej rzeczy, które należy wiedzieć

Darczyńcy nie mają żadnych praw, tytułów ani udziałów w darowiznach, ponieważ dokonują ich na własne ryzyko.

Ponadto, twórca fundraisera jest odpowiedzialny za rozwiązywanie wszelkich problemów z Darczyńcami dotyczących fundraisera lub wykorzystania darowizn.

Jednakże, możesz użyć opcji "zgłoś" na Fundraiserze, aby dać im znać o potencjalnym problemie do dalszego zbadania.

Można to zrobić tylko wtedy, gdy uważa się, że beneficjent lub Twórca organizatora zbiórki pieniędzy nie wykorzystuje Darowizn w określonym celu.

Działania, które może podjąć firma PayPal

Fundraiser i jego zawartość mogą zostać usunięte przez firmę PayPal w dowolnym momencie. Firma zastrzega sobie prawo do usunięcia organizatora zbiórki pieniędzy i zatrzymania darowizn na koncie PayPal.

Mogą również ograniczyć, zawiesić lub zakończyć wszelkie usługi PayPal, jeśli mają powody, by sądzić, że zaangażowałeś się w jakiekolwiek działania naruszające Warunki.

Podatki i inne zobowiązania prawne

Wszystkie podatki, opłaty i obciążenia, które mają zastosowanie do darowizn od organizatorów zbiórek osobistych lub są płatne w związku z nimi, muszą zostać określone, pobrane, zgłoszone lub przekazane przez osoby fizyczne.

Musi to być osoba, która stworzyła Osobistą Fundraiser lub inni odbiorcy Darowizn.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa darowizny od osobistych fundatorów zazwyczaj nie podlegają odliczeniu podatkowemu. Firma PayPal nie udziela żadnych wskazówek podatkowych w odniesieniu do darowizn.

Ważne informacje

Przed skorzystaniem z Generosity Network należy w razie potrzeby porozmawiać z własnymi doradcami podatkowymi, prawnymi, finansowymi lub innymi.

W zakresie dozwolonym przez prawo datki przekazane na zbiórkę pieniędzy na cele charytatywne można zazwyczaj odliczyć od podatku.

PayPal Giving Fund wystawi ofiarodawcom zgodne z prawem pokwitowanie podatkowe za dokonane wpłaty.

Jeśli organizujesz zbiórkę pieniędzy w sieci Generosity, musisz upewnić się, że przestrzegasz wszystkich stosownych przepisów.

Zabronione sposoby korzystania z serwisu

Podczas korzystania z Generosity Network niedozwolone są następujące działania, zarówno wyraźne, jak i dorozumiane:

1. Wszelkie cele lub działania, które są sprzeczne z prawem.

2. Wszelkie działania, które firma PayPal w swojej wyłącznej ocenie uzna za niepożądane lub które są zabronione bądź ograniczone przez Zasady dopuszczalnego użytkowania firmy PayPal.

3. Wszelkie próby pozyskiwania darowizn w imieniu osoby niepełnoletniej bez zgody jej opiekuna.

Inne zabronione sposoby korzystania

4. Zysk partii politycznej, postaci politycznej lub kandydata na urząd w ramach kampanii politycznej lub w inny sposób.

5. Wspieranie lub promowanie nielegalnych lub agresywnych zachowań, w szczególności handlu ludźmi lub innych form wykorzystywania.

6. Sprzedaż produktów lub usług.

Oddawanie pieniędzy za pomocą aplikacji

Klienci mogą teraz zbierać pieniądze i przekazywać darowizny na cele bezpośrednio ze swoich rąk, tworząc i odkrywając kampanie za pośrednictwem nowej aplikacji PayPal.

Ponadto można to zrobić oprócz pulpitu, po raz pierwszy w krajach, w których dostępne są Generosity Network i Generosity Network for Charity.

READ ALSO:

 • 5 Sites That Pay You to Answer Questions
 • 10 aplikacji, które płacą przez PayPal
 • Co to znaczy Royalty Free?
 • Czy musisz zgłosić dochody z PayPal do IRS?

Więcej rzeczy, które warto wiedzieć

W nowym projekcie aplikacji PayPal, oprócz sieci Generosity, centralne miejsce zajęła również funkcja Giving.

Darowizny można teraz znaleźć w centrum Płatności w nowej aplikacji PayPal, gdzie można również wysyłać i otrzymywać pieniądze od bliskich i płacić rachunki.

Sieć Generosity jest uwzględniona na nowej stronie Giving, gdzie można wyszukać organizacje charytatywne do wsparcia i przekazać im darowiznę, a także rozpocząć lub dołączyć do kampanii.

Wreszcie, z pomocą PayPal Generosity Network, widać w tym artykule, że jego celem jest skupienie się na umożliwieniu zbierania funduszy dla społeczności i organizacji non-profit.

Najczęściej zadawane pytania.

1. Kto może zobaczyć Generosity Network?

Klienci ze Stanów Zjednoczonych.


2. Czy PayPal przekazuje darowizny?

Tak, robią to.


3. Czy PayPal Giving Fund jest bezpłatny?

Nie pobierają opłat za przekazanie środków.


4. Czy mogę używać PayPal do przyjmowania darowizn?

Tak, możesz.


5. Jaki procent pobiera PayPal od darowizn?

1,99% + 0,49$ za transakcję.


6. Czy PayPal jest dobry dla fundraisingu?

Tak, jest.


7. Czy PayPal jest darmowy dla kościołów?

Nie, nie jest.


8. Czy PayPal zrzeka się opłat dla organizacji non-profit?

Tak, to prawda.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł i uznał go za pomocny, zrób dobrze, aby podzielić się nim z przyjaciółmi i bliskimi, a także, możesz podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Loading...