Post

Błyskawiczne gry w Google Play

Android królestwo jest po prostu coraz lepiej i lepiej każdego świtu. Nie dawno temu Google uruchomił aplikacje Instant. Sposób, w którym można uzyskać dostęp do układu aplikacji i jego zawartość nawet bez pobierania aplikacji. W skrócie, strony internetowe zamieniły się w aplikacje. Instant apps to po prostu wydajność, a także oszczędność miejsca w niskobudżetowych telefonach z high-endowymi systemami operacyjnymi Android. Jeśli nie korzystałeś z aplikacji błyskawicznych jeszcze, prawdopodobnie nie zostały włączone. Przejdź do Ustawienia>Google następnie dotknij Instant app. włączyć je i postępuj zgodnie z akceptacją warunków, klikając "tak jestem w." teraz będzie można zobaczyć każdy natychmiastowy aplikacji używasz.

Tym razem Google zaprezentowało kolejną funkcję natychmiastową, ale w grach Google Play; nazywa się to natychmiastowa rozgrywka. Aby uzyskać do nich dostęp, musisz otworzyć Sklep Google Play, a następnie wybierz zakładkę Gry. Jeśli nie widzisz sekcji natychmiastowej rozgrywki jako pierwsza rzecz, przewiń, aż go zobaczysz. Jeśli nadal nie można uzyskać sekcji, jego czas, aby zaktualizować swój Sklep Google Play. Niektóre z obsługiwanych gier to; Bubble Witch 3 Saga, Words with Friends 2, Mighty battles, Clash Royale, Final Fantasy XV i Solitaire. W tej chwili tylko te sześć gier są obsługiwane. Z czasem więcej gier będzie miało tę funkcję, ponieważ deweloperzy są do niego.

Podobnie jak w przypadku błyskawicznych aplikacji, w błyskawicznej rozgrywce chodzi również o wydajność i oszczędność pamięci masowej. Chodzi też o preferencje. Teraz możesz przetestować grę, zanim ją pobierzesz. Jakie to fajne? Wypróbowałem Bubble Witch 3 Saga, a rozgrywka była bezproblemowa.

Po uruchomieniu natychmiastowej rozgrywki, musisz trochę poczekać na natychmiastową aplikację, aby pobrać niezbędne dane. Ten etap korzysta z Internetu, jeśli aplikacja jest oparta na sieci, aż nadal korzystać z Internetu.

Po uruchomieniu, instant app's splash screen zawiera logo gry i dwa przyciski, przycisk odtwarzania i przycisk instalacji. Jeśli zdecydujesz się grać, dostaniesz grę, a po oczyszczeniu każdego poziomu, przycisk instalacji nadal będzie się pokazywać.

Oprócz rozgrywki Instant, Google jest również przeprojektowany gry grać app z zakładką do wyświetlania zwiastunów wideo gry. Nowy zaprojektowany również sporty nowe tagi dla akcji i nowy. Wszystkie te przeznaczone do ułatwienia procesu znalezienia konkretnej gry. Otrzymasz również YouTube związane filmy związane z grami, aby pomóc zwiększyć swoje umiejętności gry.

Według Google, gry są najczęściej pobierane aplikacje w Sklepie Play i stąd potrzeba, aby proces próbowania nowych gier łatwe. Każdy nienawidzi pobierania gry tylko po to, aby znaleźć to nie jest warte tego lub jak pokazano w podglądach. Instant Gameplay jest również sposobem dla deweloperów, aby spróbować i zwrócić uwagę na ich nowe gry szybko. Google ogłosił Instant Play gry na Game Developers Conference w San Francisco.