Post

Jaki zasilacz przenośny do telefonu komórkowego kupić?

Nawet najnowocześniejsze baterie do telefonów komórkowych z trudem nadążają za wymaganiami ekranów dotykowych nowoczesnych smartfonów.

Jeśli kiedykolwiek znalazłeś się w odległości wielu kilometrów od jakiegokolwiek miejsca z wyczerpaną baterią telefonu komórkowego, będziesz żałował, że nie zainwestowałeś w przenośny zasilacz. Nawet najnowocześniejsze baterie do telefonów komórkowych z trudem nadążają za wymaganiami ekranów dotykowych, GPS, aparatów fotograficznych i całej gamy aplikacji w nowoczesnych smartfonach.

Przenośny zasilacz to jedno z najbardziej przydatnych akcesoriów do telefonów komórkowych, jakie można kupić, więc zanim utkniesz bez zasilania telefonu podczas biegu po szlaku, zapoznaj się z naszym zestawieniem czterech najlepszych przenośnych zasilaczy, jakie można kupić.

MOPHIE POWERSTATION PRO

przenośny zasilacz, akcesoria do telefonów komórkowych, zasilanie telefonu, bieganie po szlakach

Jeśli szukasz wytrzymałego, pyłoszczelnego i odpornego na zachlapania przenośnego zasilacza do telefonu komórkowego, takiego, który posiada wystarczającą ilość ładunku, aby wielokrotnie uzupełniać energię telefonu, Mophie Powerstation Pro jest dobrym miejscem, aby zacząć. Używam tego konkretnego zasilacza od sześciu miesięcy i towarzyszy mi on w prawie każdej podróży, jaką odbywam. Z 6000mAh jest wystarczająco mocny, aby prawie naładować iPad, ale ma wystarczająco dużo soku w nim uzupełnić iPhone 3-4 razy.

Posiada port USB i porty micro-USB, więc można go podłączyć do niemal wszystkiego. 

POWERMONKEY EXTREME 12V

zasilacz przenośny, akcesoria do telefonów komórkowych, zasilanie telefonów, trail running
PowerMonkey Extreme 12v to tata przenośnych urządzeń zasilających. Nie tylko posiada kolosalną pojemność 9000 mAh, ale jest również zasilany energią słoneczną - idealny na wielodniowe wędrówki, podczas których nie masz dostępu do zasilania telefonu z sieci. Ze względu na panel słoneczny, nie jest to najlżejszy zasilacz, jaki recenzowaliśmy, ale otrzymujesz dużo soku na uncję.

I to wstrząsoodporne urządzenie ładujące jest nie tylko wodoodporne do 30 minut, ale jest naprawdę łatwe i szybkie do ładowania. I z nim jest 12V, można ładować te urządzenia głodne energii, takie jak baterie lustrzanek i odtwarzaczy DVD, jak również telefon komórkowy i akcesoria.

BATERIA ZEWNĘTRZNA ANKER ASTRO MINI 3000MAH

przenośny zasilacz, akcesoria do telefonów komórkowych, zasilanie telefonów, trail running

Będąc mniej więcej wielkości tubki szminki, Anker Astro Mini jest jednym z najmniejszych przenośnych urządzeń zasilających na rynku, ale nadal pakuje cios z 3000 mAh - wystarczająco dużo, aby naładować iPhone'a.  Jest też dość wytrzymały, ponieważ wykonano go z wytrzymałej aluminiowej powłoki zewnętrznej. Doskonale nadaje się na jednodniowe wycieczki, biegi trailowe lub piesze wędrówki, gdzie ważna jest waga.

POWERBANK EASYACC BP12000A

przenośne zasilanie, akcesoria do telefonów komórkowych, zasilanie telefonów, bieganie po szlakach

Czasami jeden przenośny zasilacz to za mało - zwłaszcza jeśli wybierasz się na wędrówkę z dziećmi, partnerem lub przyjaciółmi, którzy wszyscy chcą naładować swoje telefony komórkowe. Piękno Powerbanku EasyAcc 12000A polega na tym, że może on ładować jednocześnie do 4 urządzeń podłączonych przez USB. Pojemność baterii 12000mAh sprawia, że ten przenośny zasilacz zadowoli każdego. Należy jednak przewidzieć dużo czasu, aby upewnić się, że jest on w pełni naładowany.