Post

Chcesz przekształcić swój smartfon w zestaw słuchawkowy VR? Przeczytaj to!

Chcesz doświadczyć wirtualnej rzeczywistości, ale nie chcesz wydawać pieniędzy na Oculus Rift lub PlayStation VR?

Cóż, na szczęście nie musisz...

Możesz po prostu przekształcić swój smartfon w zestaw słuchawkowy do wirtualnej rzeczywistości!

W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz trochę gotówki, ale także będziesz miał szansę odkryć filmy 360 stopni, stać się częścią swoich ulubionych gier i wskoczyć prosto na bandwagon VR!

Oto trzy najlepsze smartfony, które można zamienić w zestaw słuchawkowy wirtualnej rzeczywistości:

#1: Samsung Galaxy S8/S8+

Opisywany jako "futurystyczny" przez swoich twórców, Samsung Galaxy S8/S8+ może pochwalić się ekranem od krawędzi do krawędzi, który płynnie łączy się z aluminiowym korpusem telefonu. Dzięki praktycznie zerowym ramkom, telefon ten ma najbardziej wciągający ekran spośród wszystkich smartfonów Galaxy tej wielkości, jak dotąd.

Ale dość o oszałamiającej specyfikacji - spójrzmy, co się stanie, gdy podłączysz go do Samsunga Gear VR. Zarówno S8, jak i S8+ doskonale pasują do urządzenia, a solidne paski zapewniają bezpieczne dopasowanie, dając Ci spokój i pewność, że Twój telefon będzie bezpieczny podczas poruszania się w wirtualnym świecie.

Ekskluzywne filmy i gry zostały stworzone, aby zapewnić rozrywkę Tobie i dzieciom, więc niezależnie od tego, czy szukasz osobistego doświadczenia kinowego, jak żadne inne, czy chcesz zatracić się w wirtualnym świecie - Gear VR ma Cię pod ręką.

#2: Google Pixel XL

Premiera nowego telefonu Google, Pixel przykuł uwagę zarówno Android i użytkowników Apple - jak firma uczynił to dość jasne, że chcą nawrócić użytkowników iPhone, kusząc ich z kabla, który płynnie przenosi zawartość między rywalizujących telefonów w ciągu kilku minut.

Daydream view, urządzenie VR Google'a, nie tylko wygląda, ale i jest całkiem imponującym sprzętem. Wyposażone jest w pilota z wbudowanymi inteligentnymi czujnikami do płynnego śledzenia i poruszania się. Google ma na celu zapewnienie użytkownikom możliwości poruszania się po wirtualnym świecie z taką samą łatwością, jak w świecie rzeczywistym.

#3: iPhone 7

Ostatni, ale nie najmniej, jest bardzo własny iPhone 7 firmy Apple.

Nie było wiele plotek krążących w sieci niedawno, przewidując rychłe wydanie Apple's wziąć na VR. Jednakże, jeśli nie możesz się doczekać, aby zagłębić się w głębi wirtualnego świata z iPhone'a, istnieją pewne opcje dla Ciebie.

Istnieje kilka aplikacji obsługujących VR w App Store. Po pobraniu aplikacji i włożeniu iPhone'a do zestawu słuchawkowego VR, który mieści iPhone'a, będziesz mógł doświadczyć wirtualnej rzeczywistości, ponieważ aplikacja wykorzystuje czujniki, które zostały już wbudowane w iPhone'a.

To nie może być tak czułe, jak inne urządzenia wymienione, jednak, jest to zdecydowanie opcja, jeśli chcesz niedrogi smak wirtualnego świata.

Jak plotka ma to, jest możliwe, że Apple pracuje na ich bardzo własnych urządzeń VR i AR, jak to czytasz - ale będziemy musieli po prostu poczekać i zobaczyć, co przyniesie przyszłość!