Post

Czego szukać w Android Launcher

Android daje Ci swobodę dostosowywania urządzenia w dowolny sposób. Coś nie przemawia do Ciebie, pozbądź się tego lub zastąp to. W dostosowywaniu, odwołanie jest interfejs, który składa się z wyrzutni. Stock Android wyrzutnie nie są atrakcyjne, jak powinny być i brakuje wiele funkcjonalności, jak również. Jedynym plusem korzystania z wyrzutni jest minimalne zużycie zasobów. Aby uzyskać piękny interfejs bez nawet rootowania urządzenia, wszystko czego potrzebujesz to doskonały launcher. Google Play Store ma ogromną kolekcję launcherów, a jeśli nie jesteś dobrze zorientowany, możesz zainstalować niewłaściwy launcher. Ale hej, to jest to, jak będziesz się uczyć, aby wybrać lepszy launcher następnym razem. Aby zaoszczędzić Ci kłopotów, to jest to, co należy szukać przy wyborze launchera.

Ustawienia szuflady aplikacji

Ustawienia szuflady aplikacji kontrolują sposób, w jaki ekran główny i aplikacje będą wyświetlane w odniesieniu do ram i układu. Sprowadza się to do siatki; wierszy i kolumn. Większość launcherów stockowych nie pozwala na zmianę rozmiaru siatki. Dla idealnego launchera, masz swobodę dyktować, ile wierszy i kolumn chcesz na swoich ekranach domowych. Wyrzutnia powinna również pozwolić na tworzenie niestandardowych folderów do grupowania aplikacji i dać Ci podgląd. Inne wyrzutnie oferują niesamowite animacje podczas przesuwania palcem po ekranach domowych. Estetyka jest warta Twojego ekranu. Powinieneś również mieć możliwość dodawania skrótów do aplikacji i organizować swój dok zbyt.

Szuflada aplikacji powinna również zawierać pasek wyszukiwania. W przypadku, gdy masz dużo aplikacji, można po prostu wprowadzić pierwszą literę, a tam idzie Twoja aplikacja. większość wyrzutni może również oferować alfabetyczny pasek boczny. Program uruchamiający powinien również mieć możliwość pozwalającą na sortowanie aplikacji na różne sposoby. Powinieneś również być w stanie manipulować widżetami; to jest radość z Androida. Widżety są wszystkim. Wreszcie, po dokonaniu ustawień, będziesz chciał je zachować. Doskonały launcher ma opcję tworzenia kopii zapasowych, importowania i eksportowania ustawień. Możesz użyć tych ustawień, jeśli zmienisz na inny launcher.

Interakcja gestów

Dlaczego kochamy Androida? Proste, możesz rysować gesty i otwierać aplikacje. Aby zmaksymalizować wykorzystanie launchera, poszukaj takiego, który obsługuje gesty. Po znalezieniu jednego, skonfigurować, co niektóre gesty zrobić. Wspólne z nich to: podwójne stuknięcie, powiększenie, przesunięcie palcem w górę, w dół i w poprzek. Ich działania mogą być różne, ale służą głównie do aktywowania telefonu, przeglądania aplikacji, a nawet rozwijania powiadomień. Inne launchery umożliwiają również dostosowanie prędkości przewijania.

Wygląd; Ikony i czcionki

Idealny launcher powinien mieć możliwość zmiany wyglądu ikon. Obejmuje to rozmiar, kolor, czcionkę i etykiety. Większość launcherów oferuje to w postaci pakietów ikon. Są one świetne, ponieważ pozwalają Ci wybrać ikony w odniesieniu do systemu operacyjnego, z którego korzystasz; możesz użyć ikon Androida nougat na KitKat.

Ukrywanie ikon aplikacji

Stockowe launchery nie mają możliwości ukrywania ikon, nawet ikon prywatności. Dobry launcher pozwoli Ci ukryć ikony AppLockera, Twojego skarbca i innych aplikacji. Możesz również ukryć niechciane aplikacje, takie jak bloatware, których nie używasz. Więcej na: http://kabledoiphona.pl