Post

Google I/O: największe zapowiedzi Google

Google niedawno zakończył swoją doroczną konferencję dla deweloperów który rozpoczął się 7 maja roku w Shoreline Amphitheatre w Mountain View, Kalifornia. Jak zwykle, to w tej konferencji, że Google ogłasza swoje główne kroki w sferze technologii. Każdego roku Google koncentruje się na sprzęcie, oprogramowaniu lub obu. W tym roku, Google skupił się na obu i oto największe zapowiedzi Google I/O 2019.

Google Pixel 3a i Pixel 3a XL

Google w końcu ujawnił te plotkowane urządzenia, i jak to trend, większość plotek i przecieków była prawdziwa. Google ogłosiło, że urządzenia będą dostępne na kilku operatorów, takich jak Verizon, Sprint, T-Mobile, i US Cellular. Google Pixel 3a będzie detalicznie na $ 399, podczas gdy jego większy odpowiednik, Pixel 3a XL pójdzie na $479. Niektóre z funkcji, które urządzenia sport obejmują; 5,6-calowy ekran dla 3a i 6-calowy ekran dla 3a XL. Oba urządzenia mają rozdzielczość 2,160 x 1,080 z Dragontrail ekranu ochrona. Oba mają ten sam procesor Qualcomm Snapdragon 670, 4 GB RAM, 64 GB pamięci wewnętrznej, Android Pie, gniazdo słuchawkowe i zachowują Google Pixel 3 flagowy aparat fotograficzny. Poza ekranem, inne różnice obejmują; 3a jest lżejszy od 3a XL, a 3a posiada baterię o pojemności 3000 mAh podczas gdy 3a XL posiada baterię o pojemności 3,700mAh. W obu urządzeniach brakuje bezprzewodowego ładowania.

Android Q Beta 3

Na scenie, Google ogłosił również Android Q beta wersja 3. Ta trzecia beta ma nowe funkcje i co ważniejsze, może być zainstalowana na wszystkich urządzeniach Pixel, a także na 21 urządzeniach 13 marek. Pierwsza i druga beta była dostępna tylko dla urządzeń Pixel. Oto kilka godnych uwagi funkcje Androida Q beta 3, które Google ogłosił.

Android Q beta 3 obsługuje teraz składane urządzenia, 5G, Inteligentne odpowiedzi w całym systemie, napisy na żywo zarówno na audio jak i wideo oraz długo oczekiwany natywny ciemny motyw. Jest też wprowadzenie Focus Tryb, Family link, stosowanie poprawek bez restartu, odświeżone ustawienia prywatności i wiele innych funkcji. Czytaj więcej na: http://kabledoiphona.pl

Google Nest Hub Max

Google ujawniło, że Google Home Hub będzie teraz przemianowany na Google Nest Hub. W tym momencie, Google wprowadził Google Nest Hub Max. Jest to w zasadzie połączenie Google Home Hub, Google Home Max, i kamery Nest. Z tej kombinacji, nowe urządzenie oferuje inteligentny wyświetlacz, kamerę bezpieczeństwa i głośnik. Kamera obsługuje rozpoznawanie twarzy rozpoznawanie twarzy i inne sztuczki napędzane przez AI.

Będzie on sprzedawany w cenie 229 dolarów, gdy będzie dostępny w lipcu.

Google Mapy przechodzą w tryb Incognito

Google zdecydował, że Mapy muszą skupić się na prywatności, aby zminimalizować wysiłki śledzenia. To jest poprzez wprowadzenie trybu Incognito, prywatność funkcja prywatności dobrze znana w Google Chrome. Google ogłosił również, że pozwoli użytkownikom usuwać ich aktywność z okresów co 3 do 18 miesięcy. Dobry ruch rzeczywiście.

Google Assistant również otrzymał aktualizacje

Korzystanie z AI, Google Assistant ma stać się bardziej inteligentny i pomocny w różnych miejscach, nawet w samochodzie. Po ulepszeniach można teraz używać Asystenta, aby odpowiadać na wiadomości, wstawiać obrazy w wiadomościach, pisać e-maile i uzyskać spersonalizowane wskazówki za pomocą głosu. Można również użyć frazy 'Stop', aby wyłączyć Asystenta i zatrzymać alarmy.