Post

Google Pixel 3 Event Keynote; wielkie zapowiedzi

Po miesiącach przecieków, Google w końcu potwierdził nasze oczekiwania, jak wydali swoją trzecią generację rodziny nowych produktów, aby uczcić swoją 20. rocznicę. Tegoroczne wydarzenie Google trending hashtag jest #madebygoogle. W wydarzeniu, które odbyło się w mieście Nowy Jork, Google w końcu wydał tegoroczne flagowe telefony Pixel, wraz z nowymi gadżetami, w tym Pixel Slate, jak również Google Home Hub. Zaprezentowano również kilka przeprojektowanych produktów i modnych akcesoriów. Jednak firma nie przestrzegała swojej kultury, wypuszczając nowe produkty i udostępniając je od razu w przedsprzedaży. Oto najważniejsze ogłoszenia dokonane podczas wydarzenia:

Pixel 3 i Pixel 3XL

Oba Pixel 3 i 3XL spełniają funkcje i specyfikacje, jak przewidywano we wcześniejszych przeciekach. Pixel 3 posiada 5,5-calowy wyświetlacz, podczas gdy Pixel 3XL posiada 6,3-calowy widok. Oba telefony wyposażone są w pojedynczy aparat tylny i podwójny system przednich kamer - wspierając szerokokątne selfies. Od momentu wprowadzenia na rynek, firma (Google) chwali się wspaniałymi funkcjami aparatu, w tym możliwością zoomu HD, doskonałym trybem nocnym i możliwością fotobooth. Nowy system kamer został zaprojektowany z wykorzystaniem chipu Pixel Visual, niemal podobnego do tego z linii iPhone X.

Google nie skoncentrował się na niedawno wydanym Androidzie 9 Pie na nowym flagowcu. Jednak wyciekły wiadomości o bezprzewodowym ładowaniu Pixel stand został potwierdzony, ale to statki inaczej, i jest już w sprzedaży detalicznej w cenie 79 dolarów.

Pixel 3 kosztuje 799 dolarów, podczas gdy Pixel 3XL kosztuje 899 dolarów w Verizon, Google Fi i Google Store. Pre-order rozpoczął się w momencie uruchomienia, podczas gdy wysyłka rozpocznie się 18 października. Urządzenia będą dostarczane w różnych kolorach, w tym "Just Black," "Wyraźnie biały," i "Nie Pink.

Nowy Pixel Slate mieści Chrome OS

Google ogłosiło również swój pierwszy w historii tablet o nazwie Pixel Slate. Nowy tablet ma 12,3-calowy wyświetlacz z 8MP tylną i przednią kamerą, Slate działa na Chrome OS. Jest sportowy z przodu podwójne głośniki, brak gniazda słuchawkowego, posiada czujnik linii papilarnych na przedniej stronie i wykorzystuje wbudowany zupełnie nowy chip Titan Security. Nowy tablet obsługuje również modną klawiaturę Bluetooth, która z jakichś powodów dostarczana jest osobno w cenie detalicznej 199 dolarów. Istnieje również rysik, który będzie iść na $99. Nowy Pixel Slate jest również dostępny w przedsprzedaży w cenie od 599 dolarów. Szczegóły na temat daty wysyłki nie zostały jednak ujawnione.

Zupełnie nowy Google Home Hub

Google Home Hub został również odsłonięty, jak przewidywano we wcześniejszych doniesieniach. Produkt ma inteligentne zdolności do integracji ze zdjęciami Google do przeglądania zdjęć, kanał wideo dla treści YouTube, jak również kontroler i harmonogram dla inteligentnych urządzeń domowych. Nowy Google Home Hub będzie również działać jako informator wiadomości o tym, co jest trendy, w tym czas, pogoda, plany podróży, jak również zaplanowanych spotkań. Produkt jest już w sprzedaży detalicznej w cenie 149 dolarów tylko dla zamówień przedpremierowych i będzie dostarczany 22 października.

Duplex będzie dostępny w pierwszej kolejności dla posiadaczy Pixeli

Nowy Duplex AI asystent połączeń głosowych będzie roll-out w listopadzie do właścicieli Pixel. Asystent AI jest zaprojektowany, aby pomóc im wykonywać połączenia, zaplanować na spotkania, i terminy w salonach fryzjerskich, jak również i innych zastrzeżeń.

Inne akcesoria ogłoszone

Nowy Chromecast jest już dostępny do kupienia w Google Store. Google wydała również zupełnie nowe USB Type-C earbuds, który wycofuje się z 50 dolarów. Dobrą wiadomością jest to, że nowe słuchawki będą dostarczane z Pixel 3 i 3XL.