Post

Google Pixel 3 vs. iPhone XR krótka recenzja

Oprócz Samsunga i innych high-endowych marek, większość ludzi woli mieć urządzenie Pixel lub iPhone. Problem pojawia się, gdy oba urządzenia są niedrogie, a ty nie wiesz czy iść z Androidem lub iOS. w tym krótkim przeglądzie, mamy zamiar spojrzeć na i porównać najtańsze telefony zarówno od Google i Apple. Chociaż nie są drogie w porównaniu do ich flagowych urządzeń, nie mylić je z budżetowych telefonów, ponieważ pakują premium sprzęt i oprogramowanie. Bez dalszej ado, niech porównać je krótko.

Design

Pixel 3 nie ma wrażenia wysokiej klasy, ponieważ wygląda podobnie do do Pixela 2. Ale ma subtelny design z cieńszymi ramkami, błyszczącą wyściółką i Jego niewielki rozmiar sprawia, że jest wygodny w trzymaniu. Jest wyposażony w 5,5-calowy ekran OLED z rozdzielczością 1080p, i nie ma przycisku home.

iPhone XR z drugiej strony prezentuje wygląd iPhone'a XS - notch, cienkie ramki ze szkłem i metalową obudową. Jest również większy, bo ma 6,1-calowy ekran LCD o rozdzielczości 1792×828 pikseli i nie ma przycisku home. wyświetlacz bez przycisku home.

Oba smartfony obsługują bezprzewodowe ładowanie, nie posiadają gniazda słuchawkowego i są wodoodporne. Pixel 3 ma klasę IP68 - może przetrwać 30 minut zanurzony w wodzie na głębokość do 1,5 metra, podczas gdy iPhone XR ma klasę IP67; może być zanurzony w wodzie na głębokość do 1 metra w tym samym czasie.

Wydajność

Pixel 3 i iPhone XR są napędzane odpowiednio przez procesor Snapdragon 845 i układ A12 Bionic. Z codziennych zadań, nie zauważysz żadnej różnicy pod względem prędkości, ale jeśli przejdziesz do szczegółów technicznych, takich jak benchmarking ich, iPhone XR zapewnia większą wydajność. Czytaj więcej na: http://kabledoiphona.pl

Oprogramowanie

Pixel 3 używa najnowszego oprogramowania Google, Android 9.0 (Pie), podczas gdy iPhone XR używa oprogramowania Apple'a, iOS 12. Wojny między Androidem i iOS są nigdy niekończące się i w odniesieniu do wyboru OS do korzystania z preferencji znaczenie. Oto kilka punktów do rozważenia;

Android oferuje wiele dostosowań i korzysta z Asystenta Google który jest bardziej potężny niż Siri. iOS na strony oferuje bezproblemowe doświadczenie z innymi produktami w ekosystemie Apple, ponieważ ekosystem jest zunifikowany.

Tylna Kamera

Oba smartfony flaunt pojedynczy 12-megapikselowy tylny aparat z f/1.8 przysłony. Obsługują one również HDR i przechwytywania obrazów RAW. Oba telefony oferują efekt bokeh (rozmycie tła - generowane programowo) efekt ten działa na ludziach tylko w iPhone XR. Ich możliwości sprzętowe i możliwości oprogramowania tworzą różnicę.

Pixel 3 oferuje imponujące zdjęcia przy słabym oświetleniu, nawet bez lampy błyskowej. Pikselowy zoom generowany programowo jest również doskonały.

iPhone XR oferuje imponujące nagrania wideo przy słabym oświetleniu z czystszym obrazem i wyraźniejszym dźwiękiem niż Pixel 3.

Inne funkcje do rozważenia

Pixel 3 ma ekran połączeń, który który możesz wykorzystać przeciwko wyłudzeniom i telemarketerom. Może on odbierać połączenia w Twoim imieniu. w Twoim imieniu, a Ty możesz zdecydować, które połączenia zablokować. Otrzymasz też nieograniczoną przestrzeń dyskową w chmurze na zdjęcia i filmy.

iPhone XR oferuje Ci uwierzytelnianie biometryczne Face ID, koniec z odciskiem palca.

Zapakuj podsumowanie

Oba smartfony oferują wydajność klasy premium, której potrzebujesz do wykonywania codziennych zadań. Chociaż mają kilka kompromisów, te urządzenia nie zawiodą Cię.