Post

Google Pixel 4: Co chcielibyśmy zobaczyć

Najnowszy flagowiec Google'a istnieje od od kilku miesięcy, ale już pojawiły się spekulacje na temat wersji Lite Pixel 3 i Pixel 3 XL. We've również bardziej aktualne plotki o możliwej premierze Pixela 4 z 2019 roku. I według różnych raportów, nowa linia pikseli jest już w produkcji.

Pixel 4 data premiery i cena

Google w ciągu ostatnich kilku lat wydał swoje telefony Pixel w październiku podczas głównego wydarzenia firmy - zdarza się corocznie. Podążając za trendem, Google 2017 Pixel 2 i Pixel 2 XL zostały odsłonięte 19 października 2017 r, podczas gdy zeszłoroczne urządzenia Pixel 3 i 3XL zostały zapowiedziane 4 października 2018 roku. Dlatego też, podczas gdy my nie możemy przewidzieć dokładnej daty premiery, pozostajemy pewni, że gigantyczny producent telefonów będzie honorował swoją tradycję i ogłosi tegoroczne Pixel 4 i 4 XL w październiku.

Biorąc pod uwagę, że ceny detaliczne dla obecnego Pixela 3 wynosi 799 dolarów, dlatego też przewidujemy, że cena Pixel 4 będzie sprzedawać w podobnym przedziale cenowym.

Pixel 4 design

Od momentu rozpoczęcia produkcji telefonów Pixel, Google zawsze rozróżniało dwa modele z dwukolorowym tyłem. Każdego roku Google wprowadza zmiany zmian na tylnej stronie obu urządzeń - ale pomysł na projekt zawsze był zawsze była spójna.

Biorąc pod uwagę listę patentów, myślimy, że nadchodzący Pixel 4 będzie miał ten sam wpis. Idealnie, obserwując renderowany rysunek powyżej, nie jest kwartał na górze strony, która zawiera pojedynczy aparat obiektyw, i lampa błyskowa. Podczas gdy dolna strona trzy czwarte sporty odcisk palca system. Myślimy również, że nie będzie logo Google "G" osadzone na dolnej stronie z tyłu.

Obserwując jego tradycja projektowania, to przednia strona, która będzie używana do określenia wyższości pomiędzy rzekomym Pixel 4 i Pixel 4 XL. Co więcej, obecny Pixel 3 ma kontrowersyjnie większe ramki, zarówno na górze, jak i na dole wyświetlacza. i dolnej części wyświetlacza. Z drugiej strony, Pixel 3 XL mieści pełnoekranowy wyświetlacz, z modnym wcięciem siedząc na jego szczycie. Jednakże, zgodnie z patentu, Pixel 4 będzie brakowało ramki, i będzie nadmiernie notchless, niemniej jednak.

Sprzęt i oprogramowanie

Zazwyczaj, Google ma podpisane partnerstwo z Qualcomm, aby dostarczyć im swoje chipy, które uruchomić telefony Pixel. Tak więc, chcielibyśmy przewidywać, że najnowsze Qualcomm Snapdragon 855 Procesor będzie zasilać zarówno Pixel 4 modeli.

Ponieważ obecne Pixel 3 i 3XL posiadają 4GB pamięci RAM, pamięć masową o pojemności 64GB i 128GB odpowiednio, przewidujemy, że nowe modele Pixel 4 i Pixel 4XL będą miały zwiększoną pojemność pamięci RAM, powiedzmy do 8GB. Podczas gdy ich pamięć pamięci wzrośnie do odpowiednio 128GB i 256GB, wciąż podążając za swoimi poprzednikami, modele Pixel4 nie będą nie będą obsługiwały rozszerzenia microSD.

Pojemność ich baterii może wzrosnąć do może, 4000mAh - obecnie najwyższy dla każdego przyszłego urządzenia smartphone. A Podczas gdy Pixel 4 może pomieścić mniejszą pojemność baterii, przewidujemy, że będą one zarówno być powyżej 4000mAh. Istnieje również duża szansa, że modele Pixel 4 będą wspierać przyszłe technologie, takie jak 5G, oraz technologię eSIM.