Post

Google podobno zaprezentuje Pixel 3 i Pixel 3 XL "Lite" w Verizon na początku 2019 roku

Rok 2018 obfitował w nadmiar przecieków zarówno fizycznych renderów, jak i doniesień internetowych o wszystkich nadchodzących flagowcach Google'a Pixel 3 na ten rok. Pixel 3 był nieustannie przeciekał - do samego końca, a skończyło się na tym, że wiedzieliśmy już wszystko, co można było wiedzieć - z wyjątkiem kilku specjalnych cech. Do tej pory wiadomo, że nadchodzące produkty Google'a dostają przecieki częściej częściej i dokładniej niż inne w branży - to się nie zmieni w najbliższym czasie w najbliższym czasie.

Ostatnio, w ciągu ostatnich kilku tygodni, nieustannie szumnie mówiło się o wersji 'Lite' Pixel 3 i Pixel 3 XL. Nowo oczekiwana wersja 'Lite' ma być niskobudżetową opcją dla Pixela 3 - obecnie sprzedawanego w cenie ~500$. Pod koniec roku 2018, rzekome rendery przewidywanego budżetu Pixel 3 tier został wycieknięty. Wyciek ujawnił pierwsze spojrzenie na to, co postrzegaliśmy jako nie-flagowy telefon firmy - po raz pierwszy od dłuższego czasu.

Pixel 3 i XL 'Lite' wersje mogą być wydane na początku tego roku, wyłącznie w Verizon

Niezidentyfikowane źródło wypowiedziało się dla AndroidPolice, odważnie potwierdzając, że Google planuje wypuścić na rynek dwa modele z linii Pixel 3 linia. Źródło, które rzekomo ma bliskie powiązania z Google powiedział, że firma jest ustawiona na uruchomienie nowych wariantów w pierwszej połowie tego roku, 2019.

Oba urządzenia - Pixel 3 Lite i większy Pixel 3 XL Lite - są prawdopodobnie wersje mid-range ich nie-Lite rodziców. W związku z tym, firma jest prawdopodobne używać albo Snapdragon 670 lub 710, biorąc pod uwagę Snapdragon 8xx SoC jest nie jest już opcja. Oba te układy (670 i 710) są idealną mieszanką dla urządzeń ze średniej półki - niektóre z nich są flagowymi gadżetami.

Google Pixel 3 Lite i Pixel 3 XL Lite ze średniej półki - co wiemy do tej pory

Jeśli Google skończy się na odsłonięciu "Lite wersji linii Pixel 3, to będą to pierwsze smartfony średniej klasy od firmy od czasu Nexusa 5X, który zadebiutował w 2015 roku. I podczas gdy Google skupił się na produkcji premium flagowych szczebli przez jakiś czas teraz, firma może jeszcze odświeżyć swój dotyk dla telefony budżetowe. Jednak, że nie zdejmuje ich z oznaki jako głównych konkurenci przeciwko Apple, Samsung, i Huawei w globalnym rynku urządzeń. Poza tym, Xiaomi, nadchodzący producent telefonów powoli się pojawia, a on głównie produkuje głównie telefony budżetowe. Szczegóły na temat nadchodzącego Pixel 3 "Lite nie są jeszcze znane. Spekulacje wskazują jednak, że oba modele będą miały. 4GB pojemności pamięci RAM i 32GB pamięci masowej. Oczywiście, będą korzystać ze słynnego Snapdragona 670 lub 710. Tylny aparat będzie 12-megapikselowy, a przedni 8-megapikselowy. aparat. Pixel 3 Lite będzie sport 5,5-calowy wyświetlacz, podczas gdy Pixel 3 XL Lite będzie miał 6-calowy wyświetlacz. Szczegóły na temat rynku Ceny są nieco rozmyte, ale przewidujemy, że będą one sprzedawane po niższych cenach niż ich obecne odpowiedniki. Poza tym, rynek średniej klasy jest zalewany przez konsumentów - to doskonała okazja dla Google, aby wygenerować więcej zysków.