Post

Google Triangle: Nowy sposób na oszczędzanie danych mobilnych

Jak cenne są Twoje dane komórkowe? Jeśli nie jesteś w jednym z tych nieograniczonych planów danych, to musisz mieć sposób, aby zaoszczędzić przepustowość. Korzystanie z oszczędzania danych jest jakoś praktyczne, ale nie idealne. Wbudowany oszczędzacz danych oferuje granularną kontrolę nad danymi, a czasami trzeba sprawdzić na nim. Google zrobił wiele, aby rozwiązać ten problem w systemie Android, ale rozwiązania nie są wystarczająco dobre. Google wprowadził nawet oszczędzanie danych w przeglądarce Chrome.

Ostatnio na forach internetowych została ujawniona nowa aplikacja Google. Mówi się, że Google eksperymentuje z tą aplikacją na Filipinach; Google Triangle. Ta aplikacja jest bardziej narzędziem, które pozwala cieszyć się danymi komórkowymi bez obawy, co może pójść nie tak. Z tym nowym narzędziem, twoje dane nie będą marnowane niepotrzebnie bez twojej wiedzy. Jest to lepszy oszczędzacz danych, a także blokuje niechciane dane w tle. Niestety, ta aplikacja ma pewne ograniczenia; tylko Globe i Smart prepaid użytkownicy będą korzystać z większości jego funkcji na razie. Mamy nadzieję, że Google rozszerzy tę hojność do innych użytkowników też.

Funkcje

Zrozumieć wykorzystanie danych

Z intuicyjnym interfejsem, Google Triangle oferuje szybki i prosty sposób na śledzenie danych i sprawdzić ogólny bilans. Możesz łatwo sprawdzić, które aplikacje zużywają więcej danych niż zamierzone; możesz również sprawdzić swoje saldo danych prepaid; to ekskluzywne dla użytkowników Globe i Smart, można również uzyskać przegląd danych aplikacji hogging danych z przewoźników, jak również.

Przejmij kontrolę nad korzystaniem z danych

Google Triangle oferuje dokładniejszą kontrolę nad danymi. Jego celem jest pomóc Ci zaoszczędzić więcej danych mobilnych niż to, co natywny oszczędzania danych robi. Aplikacja wykorzystuje wykorzystanie danych, limit danych, i saldo danych, aby pomóc Ci mieć większą kontrolę nad danymi. To jest bardziej granularne w tym, że pozwala kontrolować, jak poszczególne aplikacje korzystają z danych mobilnych. Posiada trzy opcje (przedziały czasowe) kontrolowania wykorzystania danych przez aplikacje: 10 minut, pół godziny lub zawsze. Po upływie określonego czasu aplikacje nie będą korzystać z żadnych danych.

Zdobądź dodatkowe dane dzięki nagrodom za dane

Korzystając z tej nowej aplikacji do oszczędzania danych, zyskujesz darmowe dane (nagrody), gdy korzystasz z danych. Jesteś nowy w aplikacji? To jest właśnie nagroda. Jako prezent powitalny, otrzymasz 100MB po zakończeniu rejestracji. Dzięki tej aplikacji możesz w pełni wykorzystać swój pakiet danych. Użytkownicy prepaidów Globe i Smart również otrzymują nagrody za korzystanie z wybranych aplikacji, takich jak Mobile legends i Waze. Dane Rewards z tych przewoźników pozwala pobrać i surfować po sieci bez wpływu na istniejące dane, jak fajnie jest to?

Jeśli jesteś na Filipinach, powinieneś dostać tę aplikację. Co do reszty świata, regularnie sprawdzać Sklep Play dla aplikacji. Google może rzucić niespodziankę i dokonać formalnego ogłoszenia dla aplikacji. Kiedy będzie ona dostępna, będziesz mógł cieszyć się korzyściami płynącymi z korzystania z danych mobilnych bez obaw.