Post

Korzystanie z Google Duplex

Sztuczny, inteligentny agent czatu do zadań słownych Google jest już teraz dostępny i działa w niektórych wybranych miejscach. Z tym ludzkim brzmiącym AI technologia, można polecić swój smartfon, aby dokonać rezerwacji, a Google Assistant wykona zadanie w ludzkiej natury rodzaju sposób. To jest to, że będzie zadzwonić do restauracji, mieć rozmowę z pracownikiem i dać wyniki na temat rezerwacji oprócz rezerwacje. Z czasem Google Duplex będzie mógł również umawiać się na wizyty w salonach i dzwonić do różnych firm.

Wymagania i dostępność Google Duplex

Aby korzystać z google Duplex, musisz posiadać urządzenie Pixel 3 lub Pixel 3 XL. Duplex nie został jeszcze wprowadzony na inne telefony z Androidem. telefony jeszcze, i nie jest dostępny w głośnikach domowych. Oprócz urządzeń, musisz musisz również znajdować się w wybranych miastach; Atlanta, Nowy Jork, Phoenix, i San Francisco Bay Area.

Używanie Google Duplex do dokonywania rezerwacji

Google Duplex jest zintegrowany z Asystentem Google, więc aby z niego skorzystać, należy najpierw uruchomić Asystenta Google za pomocą polecenia wybudzania, takiego jak "Ok Google". Następnie możesz poprosić asystenta o zrobienie rezerwacji, mówiąc "zrób rezerwację na lunch" lub "zrób rezerwację na kolację". rezerwacja obiadu". Duplex zostanie natychmiast aktywowany w zależności od miejsca, które wybierzemy. Następnie Duplex będzie w stanie wykonać połączenie, lub otrzymasz "Nie mogę zrobić rezerwacje w tej konkretnej restauracji". Ponieważ jest to w fazie beta, Duplex może lub nie może wykonać połączenie; po prostu musisz spróbować.

...Więcej na temat rezerwacji

Jeśli Duplex dokona Państwa rezerwacji, zadaje następujące pytania w jakim dniu chcą Państwo dokonać rezerwacji, o której godzinie Państwo przyjadą oraz dla ilu osób ma być dokonana rezerwacja. dla ilu osób rezerwacja jest przeznaczona. Jeżeli na stronie Jeśli wszystko jest w porządku, Google Duplex dokona rezerwacji, podając wybranej restauracji Państwa nazwisko i numer telefonu.

Rezerwacja

Jeśli wszystkie warunki wstępne są spełnione, Google Duplex wykona połączenie. Zidentyfikuje on że dzwoni z Google, a połączenie połączenie może zostać nagrane, a następnie przejdzie się do szczegółów rezerwacji. W ciągu 15 minut Google poinformuje Cię o statusie rezerwacji, jeśli o statusie rezerwacji, czy jest pomyślnie lub nie.

W tej chwili nie wiadomo, co działo się między Google Duplex a restauracją podczas rozmowy. Być może Google dostarczy transkrypcje lub audio dotyczące tego, jak przebiegała rozmowa.

Anulowanie rezerwacja Oprócz ustawiania rezerwacji, Google Duplex może również anulować rezerwację dzwoniąc do restauracji i przekazując rozczarowującą wiadomość; nie będziesz w stanie jej dokonać. Ale za każdym razem, gdy anulujesz rezerwację, nie będziesz mógł dokonać rezerwacji w wybranej restauracji przez pozostałą część dnia. Ma to na celu zapobieganie spamowaniu firm Google Duplex. Ponadto, Google ostrzegł, że zostaniesz oznaczony za niezwykłą aktywność, jeśli dokonasz wielu anulowań.