Post

Pixel 3 lite - przecieki

Rosyjscy leakerzy znowu to zrobili - ostatnim razem ujawnili flagowe urządzenie Google, Pixel 3 XL przed oficjalną datą premiery. Tym razem wyciekły zdjęcia tego, co ma być Pixel 3 Lite. Urządzenia, o którym urzędnicy Google powiedzieli, że nie istnieje. Choć na zdjęciach widać, że urządzenie ma dość osobliwe logo, "C" zamiast "G" z tyłu, to podobieństwo do urządzeń Pixel jest niepodważalne. W jaki sposób rosyjscy leakerzy weszli w posiadanie tego urządzenia jest jeszcze tajemnicą, tak jak to było z urządzeniami Pixel 3.

Pixel 3 lite design i funkcje

Tutaj słowo "lite" nie oznacza mały, jak urządzenia sportowe 5,56-calowy ekran z wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 2220 x 1080. W porównaniu do Pixel 3, który ma 5,5-calowy ekran z OLED, jest to jasne wskazanie, że słowo lite nie odnosi się do wielkości fizycznej. Według leakerów, urządzenie ma plastikową obudowę i jest napędzane przez procesor Qualcomm Snapdragon 670. Ma 4GB RAM i 32GB pamięci wewnętrznej bez gniazda karty pamięci. Urządzenie mieści ten sam aparat znaleziony w urządzeniach Pixel 3. Stąd też robi znakomite zdjęcia. Ma to być budżetowy telefon Google z najlepszym aparatem. Ponadto, ma słodkie stare gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Cena

Urządzenie ma być tanie w porównaniu do innych urządzeń Google Pixel 3, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy trafi na rynek. To jest, jeśli Google ma jakieś plany Pixel lite. Ponadto, będąc z gniazdem słuchawkowym zaprzecza Googles najnowszej estetyki projektowania, i to nie ma sensu. Ale jest też dowód, że urządzenie jest w istnieniu biorąc pod uwagę jego nazwę kodową jest Sargo. Według Android Police, nazwa ta pojawiła się również w jednej z aplikacji Google'a, AR Core. Na pewno nie poznamy prawdy, dopóki Google nie wyda oświadczenia na temat przecieków i urządzenia, na razie traktujcie te informacje z przymrużeniem oka.

Podgląd

Przez rosyjski blog, Wylsa, oto kilka ciekawych zdjęć urządzenia Pixel 3 Lite obok jego rodzeństwa, a także telefony. Zdjęcia pokazują również, że urządzenie nie jest mniejsze, jak można wywnioskować z obrazów, że jego większy niż iPhone XS. Bez dalszych ceregieli, oto kilka zdjęć Pixel 3 Lite w porównaniu z urządzeniami Pixel 3 i innymi smartfonami.