Post

Rzeczy, które może robić Facebook Messenger

Facebook Messenger bardzo się zmienił w ostatnim czasie, dzięki nowym aktualizacjom. Oprócz tego, że jest pretendentem w "top 5 aplikacji" z wysokim zużyciem pamięci, Facebook Messenger przekracza swój jedyny cel. Stał się standardową aplikacją do przesyłania wiadomości, nawet bez konta na Facebooku. Jak to jest do przodu z ogromnym wachlarzem funkcji, oto rzeczy, które Facebook Messenger robi. Pomijając jego wady, żaden inny messaging app może być jego mecz.

Płatności od osoby do osoby

Podobnie jak iMessage app w iOS11, można użyć Facebook Messenger do wysyłania i odbierania pieniędzy od swoich przyjaciół. Wszystko, co musisz zrobić, to mieć najnowszą wersję aplikacji i dodać kartę debetową do swojego konta. Gdy wszystko jest już skonfigurowane, wysyłanie pieniędzy wymaga otwarcia czatu i stuknięcia w ikonę znaku dolara ($). Wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać, a następnie stuknij przycisk Zapłać. Jeśli znajomy wysyła Ci pieniądze, a Ty nie skonfigurowałeś swojego konta, zostaniesz poproszony o dodanie karty debetowej. Facebook Messenger oferuje wiodące w branży zabezpieczenia i ochronę opartą na pinie - Twoje środki są bezpieczne.

Graj w gry bez instalowania ich

Jeśli masz internet i nie chcesz tracić czasu na instalowanie aplikacji ze sklepu, nie szukaj dalej. Facebook messenger prezentuje gry błyskawiczne; gry, w które grasz za pośrednictwem aplikacji. Te gry są dynamiczne, wciągające i oferują bogatą rozgrywkę. Są one również łatwo dostępne; musisz dotknąć ikony "gamepada", a strona z grami wyskoczy. Następnie należy wybrać grę i zacząć grać.

Z botami można zrobić więcej: otrzymywać aktualizacje wiadomości, zamawiać obiad

Boty to inteligentni asystenci, którzy wykonują zautomatyzowane zadania przez internet. Facebook Messenger ma kilka botów, które pozwalają Ci zaoszczędzić czas, bo to one wykonują Twoje obowiązki. Korzystanie z botów jest tak proste jak konwersja, prowadzą Cię przez większość czasu. Na przykład, można uzyskać aktualizacje wiadomości z firmy jak TechCrunch. Aplikacja ma wysuwane menu, w którym można uzyskać dostęp do menu bota i subskrybować kategorie, które lubisz, wybierając opcje, takie jak codzienny skrót, łamanie wiadomości i tak dalej.

Innym przydatnym botem jest Domino's bot. Używając go, możesz przeglądać ich menu, a nawet składać zamówienia. Różne boty działają różnie, ale uniwersalne jest to, że akceptują słowo "help".

Prowadź zaszyfrowane, tajne rozmowy

Bezpieczeństwo to ważna rzecz dla każdego, a Facebook Messenger to rozumie. Jeśli nie byłeś wystarczająco zapalony, mogłeś nie zdawać sobie sprawy, że możesz prowadzić tajne rozmowy. Facebook Messenger oferuje szyfrowanie end to end do tajnych rozmów. Aby uzyskać do nich dostęp, otwórz czat i dotknij 'i' w prawym górnym rogu. Przewiń w dół i wybierz "tajne rozmowy." Te rozmowy znikają po określonym czasie.

Zamówienie przejazdu

Jeśli możesz zamówić obiad, co jeszcze możesz zrobić? Możliwości jest wiele. Messenger oferuje dwie opcje dla Twojego przejazdu, Lyft lub Uber. Aby zamówić, otwórz czat i stuknij w ikonę "+". W menu, które się otworzy, dotknij kółka "przejazdy" i wybierz swój przejazd. Następnie przejdź do logowania się na swoje konto i zamów przejazd. Ta funkcja może nie być dostępna w zależności od lokalizacji.