Post

Wszystko o podstawce Pixel

W właśnie zakończonym wydarzeniu Google, Google zaprezentowało swoje flagowe urządzenia wraz z innymi akcesoriami. Jednym z najlepszych akcesoriów wprowadzonych przez Google jest pixel Stand. Jego podstawową funkcją jest bezprzewodowe ładowanie urządzeń Pixel. Ale to nie wszystko, oto niektóre z rzeczy, które mogą nie wiedzieć o Pixel Stand, że dostał go hyped i nawet sprzedawane oddzielnie;

Ładowanie innych urządzeń

Bezprzewodowe ładowanie urządzeń Pixel 3 i 3 XL jest jedynym powodem, dla którego potrzebujesz tego stojaka Pixel. Jako bezprzewodowa ładowarka, oznacza to, że może również ładować inne urządzenia, o ile są one kompatybilne. To jest, inne urządzenia muszą obsługiwać technologię bezprzewodowego ładowania Qi na maksymalnie 10W. Oprócz kompatybilności przy bezprzewodowym ładowaniu poniżej są inne rzeczy, które stojak może zrobić dla Ciebie.

Ustawianie stojaka

Przed wszystkim innym, trzeba ustawić stojak Pixel dla niego działać zgodnie z oczekiwaniami. Stanie się to za pierwszym razem, gdy umieścisz swoje urządzenie na stojaku. Twoje urządzenie Pixel 3 natychmiast poprosi Cię o skonfigurowanie podstawki, wyświetlając podpowiedzi, które należy wykonać. Będą one obejmować aktywację Asystenta Google, ustawienie opcji nie przeszkadzać, pokazując swoje zdjęcia, gdy urządzenie jest zadokowany i innych ustawień, które obejmują włączenie telefonu w mini słońce, to znaczy, oświetlić swój pokój z efektem światła słonecznego w godzinach porannych. Po zakończeniu procesu konfiguracji, będziesz mógł cieszyć się następującymi funkcjami;

Cyfrowa ramka na zdjęcia

Podobnie jak Google home hub, Pixel Stand zamieni Twoje urządzenie Pixel w mini cyfrową ramkę na zdjęcia. Aby skorzystać z tej funkcji, musisz wybrać kilka albumów ze zdjęciami w ustawieniach z Twoich Zdjęć Google. Możesz również zmienić zdjęcia w Pixel Stand, jeśli jesteś zmęczony oglądaniem tych samych obrazów w kółko. Ponadto stojak sprawi, że urządzenie wypełni Twój pokój światłem, naśladując wschód słońca na wyświetlaczu telefonu o poranku.

Funkcje Asystenta Google

Oprócz ładowania, podstawka Pixel zamienia urządzenie Pixel w domowy hub Google. Po zadokowaniu urządzenia na podstawce otrzymujesz prosty, ale intuicyjny interfejs, który nadaje się do wyświetlania niezbędnych informacji podczas interakcji z Asystentem Google. Interfejs podaje również sugestie w dolnej części ekranu. Urządzenie automatycznie pozna Twoją poranną rutynę, a także automatycznie przełączy telefon w tryb Nie przeszkadzać, jeśli zadokujesz go w nocy.

Strona ustawień

Znalezienie strony ustawień dla stojaka jest dość skomplikowane, ale nie jest to trudne do znalezienia, jeśli wiesz, gdzie szukać. Aby dostać się do strony ustawień, otwórz aplikację ustawień i przejdź do Podłączone urządzenia > Poprzednio podłączone urządzenia > Podstawka Pixel.

To właśnie tam można wprowadzać zmiany po wstępnej konfiguracji.