Post

ŁADUJ W DOWOLNY SPOSÓB: POWER BANK, ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA I BEZPRZEWODOWY POWER BANK

Już całkowite i masowe korzystanie z urządzeń wielokrotnego ładowania, takich jak smartfony i tablety, oznacza, że zawsze musimy mieć pod ręką stałe źródło energii, aby naładować nasze urządzenia, abyśmy mogli z nich stale korzystać, siłą przyzwyczajenia.

Dlatego właśnie oferujemy trzy niezwykle przydatne akcesoria do ładowania urządzeń przenośnych, dostarczając jednocześnie konkretnych informacji: określając cechy i różnice między Power Bankiem, ładowarką bezprzewodową i bezprzewodowym Power Bankiem, trzema podobnymi akcesoriami, ale każde z nich ma inne zastosowanie.

Jako przykład użyjemy modelu Quadro z naszej oferty, w trzech wymienionych typach ładowarek.

 

Power Quadro: gdy potrzebujesz dodatkowej energii!

Quadro-Powerbank-Gallery-6Power Quadro to power bank, czyli prawdziwy zewnętrzny akumulator o pojemności 4000 mAh, który ładuje Twój smartfon za pomocą kabla USB. Działa tylko wtedy, gdy wcześniej został on naładowany przez kabel USB podłączony do komputera lub gniazdka elektrycznego.
Posiada dwa porty, USB i micro USB, służące odpowiednio do ładowania urządzeń i samego Power Banku.
Jest to idealne akcesorium do ładowania smartfona podczas podróży lub poza domem, lub gdy zwykłe gniazdko elektryczne jest po prostu niedostępne.

 

Wireless Quadro: magia indukcji magnetycznej

WirelessQuadro-MobileAccessory-Gallery-6Wireless Quadro to bezprzewodowa ładowarka zaprojektowana do zasilania baterii Twojego smartfona bez podłączania go do kabla, lecz po prostu przez kontakt: wystarczy, że położysz telefon na ładowarce. Wykorzystuje ona technologię bezprzewodową ze standardem Qi i działa poprzez indukcję magnetyczną z emisją energii 5W. W przeciwieństwie do Power Banku, ładowarka nie ma baterii w środku, ale raczej cewkę, innymi słowy metalową cewkę, która ustanawia pole magnetyczne z urządzeniem, które ma być ładowane - która ma mieć tę samą technologię bezprzewodową. Pozwala to na przepływ energii z jednego urządzenia do drugiego poprzez indukcję (a więc bezprzewodowo), ale aby to działało, bezprzewodowa ładowarka musi mieć pod ręką źródło zasilania, którym może być komputer lub gniazdko elektryczne, do którego musi być podłączona za pomocą kabla USB.

Jak wspomniano wyżej, ładowany smartfon musi z kolei posiadać wbudowaną technologię Qi. Wiele nowych modeli dostępnych obecnie na rynku jest już przystosowanych do tego typu zastosowań - jeśli chcesz dowiedzieć się, które z nich, wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w tym artykule. W przypadku pozostałych modeli można dołożyć uniwersalny moduł, który pozwoli podłączyć go do portu micro USB smartfona.

Ładowarka bezprzewodowa jest wyjątkowa ze względu na swoją praktyczność i wygodę: po ustawieniu jej na blacie, stoliku nocnym lub ogólnie w pomieszczeniu, w którym spędzasz najwięcej czasu, po prostu połóż na niej swój smartfon, aby mieć go w pełni naładowanego i zawsze pod ręką.

Power Quadro Induction: uwolnij więcej energii!

QuadroInduction-MobileAccessory-Gallery-6Power Quadro Induction to bezprzewodowy Power Bank, który łączy w sobie zaletę ładowania telefonu w ruchu z wygodą całkowitego braku kabli. W obudowie znajduje się zarówno bateria o pojemności 4000 mAh, tak jak w normalnym power banku, jak również cewka, która przekazuje energię do smartfona poprzez indukcję magnetyczną, innymi słowy bezprzewodowo. Oznacza to, że po naładowaniu, bezprzewodowy Power Bank nie musi być podłączony do źródła zasilania.

Jest to zatem akcesorium, które ładuje Twój smartfon (jeśli jest wyposażony w technologię Qi) w sposób całkowicie swobodny: możesz go włożyć do torebki lub plecaka i korzystać z niego gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych kabli zasilających.

Każdy z tych trzech produktów może stać się bardzo skutecznym gadżetem promocyjnym dla klientów, partnerów lub pracowników, czymś naprawdę użytecznym i zgodnym z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi. Przejrzyj wszystkie nasze modele Power Banków, ładowarek bezprzewodowych i bezprzewodowych Power Banków na naszej stronie internetowej.