Post

12 sposobów jak dostać darmową podkładkę pod myszkę

Czy myślisz, że podkładki pod mysz są zbyt mało znaczące, aby wydawać na nie pieniądze i chciałbyś zamiast tego otrzymać darmową podkładkę?

Niezależnie od tego, czy używasz laptopa, komputera lub tabletu do grania w gry online, pracy, zakupów lub po prostu codziennego przeglądania, dobra podkładka pod mysz sprawia, że wszystko leci lepiej, zapewniając gładką, spójną i trwałą powierzchnię, na której może jeździć mysz.

Obejmiemy kilka prostych wskazówek i sztuczek, które można wykorzystać, aby uzyskać podkładkę pod mysz bez konieczności wydawania czegokolwiek.

Co to jest podkładka pod mysz

Podkładka pod mysz to płaski obiekt z tkaniny lub tworzywa sztucznego, zwykle prostokątny, który zapewnia myszom optyczno-mechanicznym większą przyczepność, a myszom optycznym - łatwiejszą do odczytu powierzchnię. W większości sytuacji użycie podkładki pod mysz może sprawić, że przesuwanie kursora myszy będzie łatwiejsze i bardziej płynne.

Podkładka pod mysz zapewnia lepszą przyczepność i bardziej precyzyjny ruch kursora myszy niż biurko lub inna powierzchnia. Czasami podkładka pod mysz zawiera poduszkę dla dłoni lub nadgarstka użytkownika.

5 powodów, dla których potrzebujesz podkładki pod mysz

 1. Podkładki pod mysz są wygodniejsze
 2. Podkładki pod mysz chronią biurko
 3. Podkładki pod mysz pozwalają utrzymać mysz w czystości
 4. Podkładki pod mysz zwiększają wydajność w grach
 5. Podkładki pod mysz mogą bezprzewodowo naładować mysz

Czy musisz używać myszy bez podkładki?

Technicznie rzecz biorąc, możesz używać myszy bez podkładki. Ale nie jest to idealne rozwiązanie. Jeśli zależy Ci na myszy i elemencie, na którym siedzi, takim jak biurko lub stół, chcesz użyć podkładki pod mysz.

Oto dlaczego:

 • Jest to dobre dla Twojej myszy. Mysz ma gładkie, płaskie części na spodzie, zwane "stopkami". Są to podkładki ślizgowe o niskim współczynniku tarcia, które umożliwiają myszom przesuwanie się, a jednocześnie zapobiegają dalszemu przesuwaniu się myszy po zdjęciu ręki. Te stopki myszy mogą ulec zadrapaniu lub zabrudzeniu, jeśli nie używasz podkładki pod mysz. Użycie podkładki zapobiega temu zjawisku i sprawia, że mysz porusza się płynniej przez dłuższy czas.
 • Jest to lepsze rozwiązanie dla biurka lub stołu. Używanie myszy bezpośrednio na stole lub biurku może spowodować zużycie i zarysowanie drewna lub innego materiału, z którego jest ono wykonane. Aby utrzymać meble w dobrym stanie, warto używać podkładki pod mysz.
 • Dzięki niej mysz działa lepiej: Używanie podkładki pod mysz pozwala kursorowi płynnie przesuwać się po ekranie, ponieważ zapewnia równą, spójną powierzchnię. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja mysz działa optymalnie, co jest szczególnie prawdziwe w przypadku graczy, to zdecydowanie musisz użyć podkładki pod mysz.

12 sposobów na zdobycie darmowej podkładki pod mysz

 1. Kup komputer

Jeśli nie masz jeszcze komputera, można po prostu skorzystać z okazji, aby kupić jeden, a kiedy to zrobisz, sprzedawca może po prostu dać Ci podkładkę pod mysz jako bezpłatny prezent. Jednakże, jeśli on nie, możesz po prostu iść do przodu i poprosić o jeden. Miejmy nadzieję, że nie będzie miał nic przeciwko temu, aby Ci ją dać.

 1. Zapisz się do Swagbucks

Swagbucks w niesamowite nagrody stronie internetowej, która daje punkty za wszelkiego rodzaju zadań, takich jak:

 • Granie w gry
 • Oglądanie filmów
 • Przeglądanie internetu
 • Zakupy online
 • Wypełnianie ofert
 • Branie udziału w ankietach

Będziesz mógł wymienić swoje punkty na gotówkę z PayPal lub na karty upominkowe do popularnych sklepów, takich jak Amazon. Możesz użyć tej gotówki lub karty podarunkowej, aby kupić podkładkę pod mysz bez konieczności wydawania choćby grosza z konta bankowego.

 1. Wypróbuj Qmee

Qmee to strona, podobnie jak Swagbucks, która płaci za wykonywanie zabawnych zadań, takich jak:

 • wypełnianie ankiet
 • Zakupy online
 • Przeglądanie internetu

W Qmee podoba mi się to, że nie ma minimalnego limitu wypłat, więc możesz wypłacić swoje zarobki w każdej chwili. Możesz otrzymać zapłatę bezpośrednio na swoje konto PayPal lub otrzymać kartę upominkową Amazon. Zapisz się do Qmee tutaj.

 1. Kup jedną od CustomMousePad

Szukasz darmowej podkładki pod mysz dla swojej firmy? W takim razie wypróbuj CustomMousePad, firmę, która wysyła pocztą darmowe próbki podkładek pod mysz.

Jeśli masz ważną firmę w USA, możesz zamówić próbną podkładkę pod mysz na ich stronie internetowej w kilka sekund. Pobierz podkładkę pod mysz tutaj.

 1. Zdobądź bezpłatne próbki od PromotionsNow

PromotionsNow to kolejna firma, która wysyła podkładki pod mysz do "uprawnionych organizacji". Jeśli jesteś właścicielem firmy, to być może uda Ci się zdobyć podkładkę pod mysz. Zdobądź podkładkę pod mysz tutaj.

 1. Zwróć uwagę na promocje w sklepach komputerowych

Sklepy komputerowe czasami rozdają klientom podkładki pod mysz. Zazwyczaj te podkładki pod mysz są elementem promocyjnym, więc zawierają takie rzeczy jak nazwa sklepu komputerowego, logo i adres strony internetowej. Te promocyjne podkładki są zazwyczaj rozdawane jako gratis obok innego przedmiotu lub jako prezenty podczas dużych wyprzedaży.

Więc jeśli kupujesz coś i tak, to można zapytać, czy sklep ma jakieś podkładki pod mysz freebies dostępne. W przypadku sklepów internetowych często można uzyskać te darmowe podkładki pod mysz podczas Czarnego Piątku lub innych specjalnych wyprzedaży. Upewnij się, że śledzisz te sklepy na mediach społecznościowych lub subskrybujesz ich biuletyny, abyś mógł być na bieżąco z promocjami.

Niektóre sklepy do naśladowania obejmują:

 • NewEgg
 • BestBuy
 • TigerDirect

Pomyśl o sklepach komputerowych i sprzedawców, gdzie często robisz zakupy i śledzić ich konta w mediach społecznościowych i biuletyn.

 1. Kontaktuj się bezpośrednio z firmami

Istnieje wiele firm, które wysyłają Ci darmowe rzeczy. Wszystko, co musisz zrobić, to poprosić! Dotyczy to również podkładek pod mysz. Więc firmy komputerowe lub ktokolwiek, kto produkuje podkładki pod mysz może mieć promocyjne jeden, że będą one skłonne do poczty do Ciebie.

Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się i poprosić. Tylko upewnij się, że komplement firmy na ich produkty też, a nie tylko wymagających freebies.

Większość firm ma stronę kontaktową na swojej stronie internetowej, gdzie można znaleźć ich dane kontaktowe. Więc spójrz i zacznij kontaktować się z niektórymi firmami.

Niektórzy z najlepszych producentów podkładek pod mysz to:

 • Corsair
 • Logitech
 • ROCCAT
 • Glorious
 • Razer

Możesz znaleźć więcej firm, po prostu wyszukując swoją ulubioną podkładkę pod mysz. Następnie po prostu odwiedź stronę producenta i skontaktuj się z nim przez e-mail, pocztę lub telefon.

 1. Zamów jedną z AllMousePads.com

AllMousePads.com oferuje promocyjne podkładki pod mysz. Więc znowu jest to bardziej przeznaczone dla firm. Ta strona ma formularz kontaktowy, który możesz wypełnić, aby poprosić o darmowe próbki podkładek pod mysz. Będziesz musiał dostarczyć na stronę numer konta UPS lub FedEx. Zdobądź swoją podkładkę pod mysz tutaj.

 1. BetterMousepads

BetterMousepads.com oferuje drukowane na zamówienie podkładki pod mysz dla marketingu promocyjnego. Możesz poprosić o próbki od firmy. Należy podać numer konta, aby pokryć koszty wysyłki. Kup tutaj swoją podkładkę pod mysz.

 1. Amazon

Amazon oferuje duży wybór podkładek, a jeśli jesteś członkiem Prime, to wysyłka jest bezpłatna. Kup podkładkę pod mysz tutaj.

 1. AliExpress

AliExpress oferuje super niskie ceny, więc naprawdę warto tam zajrzeć w poszukiwaniu podkładek pod mysz. Oferuje również bezpłatną wysyłkę na AliExpress Mobile. Tutaj kupisz swoją podkładkę pod mysz.

 1. Walmart

Walmart ma świetne ceny na wszystko, a podkładki pod mysz nie są inne. Skorzystaj z kuponów, a możesz zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy. Kup podkładkę pod mysz tutaj.

Alternatywy podkładki pod mysz

Oto kilka alternatywnych podkładek pod mysz, które możesz wypróbować:

 • Czasopismo
 • Książka w twardej oprawie
 • Podkładka
 • Taśma klejąca
 • Karton
 • Papier woskowy
 • Pamiętnik
 • Planer

Jak widzisz, zdobycie podkładki pod mysz za darmo jest możliwe. Wypróbuj nasze wskazówki, a możesz zaoszczędzić pieniądze na sprzęcie komputerowym!