Post

20 Najlepszych miejsc, aby uzyskać darmowe Kredyty Google Play bez wydawania pieniędzy

Czy chcesz zarabiać kredyty Google Play za darmo, a następnie ten artykuł jest wyłącznie dla Ciebie. Istnieją tysiące aplikacji dostępnych dla użytkowników Androida w sklepie Google Play. Podczas gdy wiele z nich jest darmowych, inne kosztują.

Jeśli tak, możesz skorzystać z darmowych kredytów Google Play, aby kupić aplikacje. Oto jak legalnie zdobyć darmowe Kredyty Google Play i mieć więcej pieniędzy w kieszeni.

O kredytach Google Play

Kredyty Google Play są jedną z opcji płatności, gdy chcesz kupić coś w sklepie. Mogą być używane jak gotówka w sklepie do kupowania aplikacji, filmów, książek i gier. Możesz kupić samo oprogramowanie lub odblokować funkcje premium używając kredytów sklepu Play.

Kredytów nie można użyć do zapłacenia za sprzęt i nie można ich wymienić na gotówkę. Kredyty mogą być użyte tylko do zakupu oprogramowania i tylko w sklepie Play.

Ponadto, kredyty nigdy nie tracą ważności. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić na droższe filmy lub aplikacje, nie martwiąc się o to, czy uda Ci się je zdobyć w określonym czasie.

Aby zrealizować swój darmowy kod Google Play, który zdobyłeś dzięki jednemu z poniższych programów, po prostu przejdź do sklepu Play i kliknij przycisk "zrealizuj". Możesz wpisać swój kod podarunkowy. Kredyty zostaną dodane do Twojego salda, które powinno być wykorzystane zanim Google obciąży Twoją kartę kredytową.

Powinieneś być świadomy, że z pewnością istnieją oszustwa. Każda okazja do zarobienia pieniędzy lub kredytów w internecie jest pełna oszustw.

Ale jest też mnóstwo legalnych opcji na zarabianie darmowych kredytów, więc upewnij się, że sprawdziłeś u osoby trzeciej (jak ta lista), zanim podasz swoje informacje lub poświęcisz czas na możliwość zdobycia kredytów.

Miejsca, w których można zdobyć darmowe kredyty Google Play

 1. Swagbucks

Każdy zna Swagbucks - popularną aplikację do nagradzania i zarabiania pieniędzy, w której możesz zarabiać SB za wykonywanie prostych zadań, takich jak wypełnianie ankiet online, granie w gry, oglądanie sponsorowanych filmów lub nawet robienie zakupów online.

Ale czy wiesz, że po zdobyciu 1000 SB masz możliwość wymienić je na 10 dolarów w darmowych kredytach Google Play?

 1. AppNana

Ta wspaniała aplikacja do nagradzania zarówno dla użytkowników Androida jak i iOS również podąża za podobnym formatem. Użytkownicy są nagradzani punktami AppNana za pobieranie modnych aplikacji i granie w gry za pomocą tej aplikacji.

Gdy masz już odpowiednią liczbę punktów Nana, możesz je szybko wymienić na darmowe kredyty Google Play (lub karty upominkowe Amazon iTunes/Xbox).

 1. GoBing

Go Bing Uruchomiony w 2010 roku przez Microsoft, program Bing Rewards nagradza użytkowników za korzystanie z wyszukiwarki Bing, jej nowych funkcji i innych powiązanych zadań. Co więcej, tak długo jak jesteś zalogowany na swoje konto Bing, możesz kontynuować zarabianie kredytów Google Play używając dowolnego urządzenia.

Jest to jednak program wielopoziomowy, więc członkowie wyższego poziomu mają dostęp do większej liczby kredytów. Jednym ze sposobów na realizację kredytów Google Play jest wybranie karty upominkowej Amazon, którą można następnie wymienić w witrynie na karty upominkowe do wyboru, w tym do Google Play.

 1. Boom Gift

Jedną z najlepszych aplikacji do zarabiania kredytów Google Play jest Boom Gift. Ta aplikacja generująca nagrody jest całkiem prosta. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację (dostępną zarówno w sklepie Google Play, jak i na iOS).

Wypróbuj darmowe aplikacje, aby zarobić sobie trochę monet nagrody, a kiedy już osiągniesz wymagane minimum - możesz je po prostu wymienić na darmowe karty upominkowe, w tym kredyty Google Play. Ładne i proste.

Firma twierdzi, że już umorzone $ 12, 000, 000-worth kart podarunkowych do dnia dzisiejszego.

 1. FeaturePoints

FeaturePoints dostępny zarówno dla urządzeń z systemem Android i Apple, to nagrody aplikacja jest wszystko o wypróbowanie różnych darmowych aplikacji - tylko na minutę - i zarabianie punktów za swój wysiłek. Możesz również otrzymać 50% punktów zrobionych przez Twoich przyjaciół, po prostu ich polecając.

Punkty te można następnie wymienić na szereg nagród, które obejmują; płatne aplikacje, iTunes, Amazon, Starbucks, PayPal gotówki i oczywiście zarobić karty upominkowe Google Play.

 1. Gameflip

To jest, gdzie można dostać swoje ręce na mocno obniżonych kart upominkowych Google Play, które są wymienione na sprzedaż każdego dnia na ich stronie internetowej i / lub bezpłatnej aplikacji tego rynku online.

Możesz wybrać najlepszą ofertę spośród wielu sprzedawców online.

Dla dodatkowego spokoju umysłu, ta strona oferuje również obietnicę Gameflip Gwarancja, gdzie można kupić swoje zniżki Google Play karty upominkowe lub uzyskać darmowe pieniądze, jak również.

 1. Gift Card Granny

Gift Card Granny to rynek internetowy, który kupuje i sprzedaje zniżki na karty upominkowe wystawione na miejscu przez sprzedawców. Niektóre z najlepszych wyborów dostępnych tutaj obejmują karty upominkowe z; Google Play, Dunkin Donuts, Apple (nie iTunes), Barnes & Noble i Costco między innymi.

Użytkownicy mają również możliwość zapisania się na konto Gift Card Granny i zarabiać darmowe kredyty upominkowe Google Play, jak również inne alternatywne nagrody i karty upominkowe.

 1. Nagrody Google za opinie

Jeśli lubisz brać udział w ankietach online, to jest to jeden z najłatwiejszych sposobów na zdobycie kredytów Google Play za darmo. Pobierz Google Opinion Rewards za darmo ze sklepu Android, wszystko co musisz zrobić, to zarejestrować się na konto, wypełnić ankiety i otrzymać kredyt - kiedy skończysz.

Same zarobki nie są duże i wynoszą średnio ok. 25c za każdą krótką ankietę. Ale na plus jest to, że kredyty, które zarobisz są natychmiast dodawane do Twojego konta Google Play.

W ten sposób możesz zarobić od 10 do 20$ darmowych kredytów Google Play każdego miesiąca.

 1. InstaGC

Innym najlepszym sposobem na zdobycie darmowych kredytów Google Play jest InstaGC.

Na tej stronie możesz zdobywać punkty za rzeczy, które już robisz, takie jak oglądanie filmów, zakupy online, branie udziału w ankietach i przeszukiwanie sieci.

Punkty są cyfrowo dostarczane na Twoje konto i mogą być zamienione na wybór pomiędzy 350-plus kartami upominkowymi, w tym kredytami Google Play.

Masz również do wyboru, jak chcesz je wykorzystać - w sklepie lub online - lub można również zdecydować się na prezent je do przyjaciela. Jak na stronie, ponad 1,127,600+ karty upominkowe zostały zrealizowane do dnia dzisiejszego.

 1. Gift Wallet

Aplikacja ta, dostępna zarówno dla urządzeń z systemem Android jak i Apple, oferuje nagrody w postaci monet dla użytkowników za wykonanie prostych, łatwych do wykonania zadań. Większość czasu zadania obejmują pobieranie darmowych aplikacji, to wszystko.

W zamian ta aplikacja Gift Wallet nagradza Cię punktami, które możesz wymienić na karty upominkowe z Amazon, iTunes i oczywiście zarobić kredyty Google Play, jak również.

Karta upominkowa Google Play jest obecnie dostępna w trzech nominałach, a mianowicie $10, $25 i $50.

Stoisz również zrobić 20 punktów za samo dzielenie tej aplikacji z kumplami na swoich platformach mediów społecznościowych, takich jak FB, Instagram i Twitter.

 1. Points2Shop

Kolejny darmowy program nagród online, Points2Shop pozwala Ci zarobić gotówkę (lub wirtualne punkty) grając w gry online, robiąc zakupy online, oglądając filmy i uzupełniając filmy.

Użytkownicy mogą następnie wymienić te punkty na szereg nagród dostępnych na ich stronie - w tym karty upominkowe Google Play i inne ekscytujące karty do gier.

Możesz również zdecydować się na zarabianie w podróży, pobierając darmową aplikację. W ten sposób z łatwością zdobędziesz darmowe nagrody Google Play.

 1. Nagrody TapCash

Dzięki TapCash Rewards możesz zarabiać pieniądze Google Play (lub gotówkę PayPal) po prostu łącząc je z kontem na Facebooku.

Upewnij się jednak, że Twoje konto na FB jest włączone do udostępniania, aby otrzymać te fantastyczne kredyty Google Play za polecanie znajomym. Za każde 10 przyjaciół, których namówisz, możesz zarobić fajne 10 dolarów.

Możesz również wygrać kredyty Google Play i wybrać jedną z 15 innych opcji kart podarunkowych, wypróbowując darmowe aplikacje, gry i oglądając zabawne filmy za pomocą tej aplikacji.

 1. Whaff Rewards

Ta aplikacja również nagradza Cię darmowymi kredytami Google Play za wykonanie prostych zadań. Możesz też zarobić więcej, łącząc ją z kontem FB za pomocą kodu, który pojawi się na ekranie telefonu.

Zadania obejmują między innymi pobieranie innych aplikacji i przechowywanie ich na urządzeniu (bez usuwania ich) oraz przeglądanie stron internetowych.

Im dłużej trzymasz aplikacje na swoim telefonie - tym większą masz szansę na zdobycie kredytów Google Play za darmo. Z każdej aplikacji możesz zarobić od 10 do 75 centów.

Dla posiadaczy wirtualnych pieniędzy, aplikacja dodała Bitcoin i Ethereum do swojej listy opcji płatności.

 1. FreeMyApps

Czy chcesz być nagradzany darmowymi kredytami Google Play, kartami upominkowymi Amazon i Xbox oraz darmowymi walutami w grze (monety Fifa, diamenty itp.)? W takim razie pobierz aplikację FreeMyApps reward app i zarejestruj się za pomocą swojego zweryfikowanego konta na Facebooku.

Otrzymasz nagrodę w postaci pieniędzy Google Play za każdą aplikację, film i grę, którą wypróbujesz. Niedawno dodana premia.

Możesz teraz zarobić jeszcze więcej kredytów Google Play oglądając filmy od swoich ulubionych streamerów z YouTube. Użytkownicy do tej pory zrealizowali ponad 31 mln dolarów w kartach podarunkowych za pomocą tej aplikacji.

 1. S'more

S'more ekranu blokady aplikacja będzie rzeczywiście nagradzać cię z punktami w zamian za umieszczenie reklam i treści na ekranie blokady. W ten sposób otrzymasz wynagrodzenie każdego dnia tylko za posiadanie ekranu blokady zainstalowany - niezależnie od liczby razy, że faktycznie go używać.

Możesz również robić ankiety, pobierać aplikacje, robić darmowe testy i polecać swoich przyjaciół, aby zdobyć więcej punktów. Punkty te można następnie wymienić na kredyty Google Play, gotówkę i karty upominkowe od wiodących sprzedawców detalicznych, takich jak Target, Amazon, Gamestop, Starbucks i nie tylko.

 1. Kup urządzenie Chromecast

Jeśli kupisz urządzenie Chromecast lub nawet zarejestrujesz urządzenie, które obecnie posiadasz, możliwe jest, że otrzymasz darmowe kredyty Google Play w ramach istniejącej oferty specjalnej Chromecast.

Jak w przypadku wszystkich ofert, mają one tendencję do wahania - więc możesz skończyć zarabiając tak mało jak 6 dolarów w kredytach Google Play lub nawet do 30 dolarów - w zależności od tego, co oferta jest w danym momencie.

Jest to również możliwe do zarabiania poręczny kredyt za samo zarejestrowanie urządzenia - choć to nie może być przypadek za każdym razem. Aby sprawdzić aktualne oferty, spróbuj kliknąć na przycisk Google Home na swoim urządzeniu.

 1. Zarejestruj swoje urządzenie Samsung

Jednym z najprostszych sposobów na zdobycie kredytów Google Play jest zarejestrowanie urządzenia Samsung.

Samsung Electronics, południowokoreański producent sprzętu elektronicznego i telefonów komórkowych, jest znany z oferowania ekscytujących darmowych kodów kredytów Google Play dla wielu swoich urządzeń.

Użytkownik może czasami wygrać kredyty za samo zarejestrowanie urządzenia online, podczas gdy firma jest znana z oferowania karty upominkowej Google Play o wartości 25 dolarów na niektórych innych wybranych urządzeń.

Aby wiedzieć, czy brakuje Ci na podobnej oferty trzeba będzie zarejestrować swoje urządzenie Samsung dzisiaj.

 1. Grab członkostwa Costco

Czy próbowałeś uzyskać członkostwo Costco jeszcze? Ta renomowana hurtownia jest znana z wystawiania swoich kart podarunkowych - w tym darmowych kredytów Google Play - na sprzedaż po cenach, które mogą sprawić, że opadną Ci szczęki.

Często prowadzi również specjalne promocje, w których członkowie stoją wygrać $ 50-100 Google Play karty za znacznie mniej niż ich rzeczywistej wartości.

Dwa doskonałe powody, dlaczego ich członkostwo, które kosztuje około $50/rok jest zawsze w wysokim popycie.

 1. SlideJoy

Aplikacja mobilna SlideJoy jest podobna do aplikacji S'more. Jest to najlepszy sposób, aby zarobić kredyty Google Play, jak również wygrać gotówkę PayPal za oglądanie reklam na ekranie blokady telefonu komórkowego. Ale żebyś nie myślał, że to może być poważna uciążliwość, faktem jest, że nie jest.

Aplikacja szybko uczy się preferencji w zależności od tego, które reklamy klikniesz, a następnie pokazuje tylko te reklamy, które uważa, że są istotne dla Twoich wyborów. Można również machnąć na reklamach (które nie lubisz) w dowolnym momencie lub kliknij na te, które robisz.

Nawet jeśli nie zobaczyć jedną reklamę, nadal będzie wypłacana tylko za utrzymanie aplikacji na telefonie.

 1. JunoWallet

Aplikacja JunoWallet daje Ci możliwość wygrania Chromebooka, iPhone'a, Samsunga Note 3, Notebooków, XBOX ONE, PS4, Zegarków, Kart Podarunkowych i wielu innych wspaniałych nagród tylko za zaproszenie przyjaciela. Możesz również zdobyć nieograniczoną liczbę biletów na loterię i zwiększyć swoje szanse na zdobycie wielkiej nagrody.

Oprócz tego można zdobywać tzw. Kredyty Juno za wykonywanie połączeń, przeprowadzanie ankiet, granie w gry i oglądanie filmów.

Punkty Juno można następnie wymienić na wybrane przez siebie karty podarunkowe, które obejmują darmowe kredyty Google Play lub mnóstwo innych sprzedawców detalicznych, takich jak: Starbucks, Nike, Gamestop, iTunes i Amazon.

Podsumowując, Podczas gdy jest to kilka prawdziwych aplikacji i witryn, gdzie można zarobić darmowe kredyty Google Play, istnieje równa liczba oszukańczych witryn online, i trzeba uważać na nich.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Ładowanie...