Post

5 najlepszych narzędzi do zgrywania płyt DVD i Blu-ray na komputer

5 najlepszych narzędzi do zgrywania płyt DVD i Blu-ray na komputer.

Najlepsze narzędzia do zgrywania płyt DVD i Blu-ray na komputer: W tym artykule przedstawimy kilka narzędzi Blu-ray Ripper do zgrywania i konwertowania dowolnego Blu-ray do MP4, który jest formatem obsługiwanym przez praktycznie każdy odtwarzacz multimedialny.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Wyjaśniono różnicę między DVDrip i DVDscr

1. WinX DVD Ripper

WinX DVD Ripper Mark na liście jest wersją darmową. Jednak kiedy pobieram najnowszą tak zwaną darmową wersję z oficjalnej strony, w rzeczywistości pobiera ona wersję próbną wersji platynowej.

Z tego, co widzę, darmowa wersja jest naprawdę ograniczona do formatów wideo i nie jest w stanie obsługiwać płyt DVD zabezpieczonych przed kopiowaniem.

Nie polecam więc wypróbowywania darmowej wersji WinX DVD Ripper.

Zamiast tego, wersja platynowa, WinX DVD Ripper Platinum, jest bardziej wydajna z wieloma formatami wyjściowymi i obsługuje Disney DVD.

Ponadto WinX DVD Ripper Platinum twierdzi, że jest najszybszym ripperem DVD, tak jak WonderFox. Widzę, że mają ten sam profil kopiowania DVD do MPG bez ponownego kodowania. I jest szybki w kopiowaniu! Warto spróbować.

2. OpenCloner Ripper 2020

OpenCloner Ripper 2020 to w pełni funkcjonalne oprogramowanie do zgrywania i konwersji.

Umożliwia zgrywanie filmów DVD/Blu-ray/UHD do standardowego formatu wideo przy jednoczesnym usuwaniu różnych zabezpieczeń przed kopiowaniem. Najnowsza wersja została zoptymalizowana pod kątem obsługi dysków UHD.

W międzyczasie obsługuje bogate wbudowane ustawienia konfiguracji zoptymalizowane pod kątem urządzenia.

Ta wszechstronna aplikacja może również transkodować pliki wideo o dowolnym kodowaniu do plików MP4/MKV i zgrywać pobrane filmy iTunes do formatu MP4, usuwając DRM.

Różnorodne filtry, takie jak denoise, deinterlace, współpracujące z kodowaniem wideo, zapewnią doskonałe obrazy nawet przy niskiej szybkości transmisji.

3. DVDShrink

DVDShrink BYŁ świetny, ale najnowsza wersja to wersja 3.2.0.14 - 25 lipca 2004. Zobacz! 14 lat temu! Nadal działa dobrze na Windows XP i Windows 7.

Ale widzę, że użytkownicy narzekają, że nie jest kompatybilny z najnowszymi systemami Windows 8/8.1 i Windows 10. Jeśli nadal chcesz zmniejszyć DVD, chciałbym polecić Leawo DVD Copy lub Magic DVD Copier.

4. DVDFab (PC i Mac)

Muszę przyznać, że DVDFab jest jednym z najlepszych ripperów DVD i Bluray na całym świecie, ponieważ świetnie radzi sobie z ripowaniem, kopiowaniem i tworzeniem Bluray i DVD.

W przypadku rippera DVD obsługuje wszystkie zabezpieczenia przed kopiowaniem DVD, takie jak CSS i kod regionu.

Ma fajne funkcje, ponieważ zawsze jestem w stanie zgrać DVD z wymuszonymi napisami i niestandardowymi nazwami plików.

Ponadto, jeśli nie chcesz ścieżki komentarza podczas zgrywania DVD, DVDFab może ją łatwo włączyć lub wyłączyć.

DVDFab Bluray Ripper jest bardzo wydajny w zgrywaniu Blu-ray i obsługuje wszystkie zabezpieczenia Blu-ray, w tym AACS, kod regionu Blu-ray itp.

Ponadto jest w stanie remuxować Bluray do MKV, MP4 lub M2TS za pomocą profili passthrough, co oznacza, że nie stracisz żadnej jakości podczas zgrywania.

5. AnyDVD HD

AnyDVD HD jest polecany przeze mnie niż AnyDVD, ponieważ AnyDVD HD może zrobić wszystko, co robi AnyDVD, a także kopiuje Blu-ray. RedFox dziedziczy wszystkie funkcje AnyDVD i AnyDVD HD.

Jednak AnyDVD lub AnyDVD HD są naprawdę ograniczone. Po prostu usuwa zabezpieczenia przed kopiowaniem DVD i Bluray i tworzy kopię ISO lub folder oryginalnej płyty.

I działa tylko w systemie Windows. Jeśli chcesz alternatywy dla AnyDVD HD, oto ona.

Udostępnij to:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie... Tagi:najlepszy ripper blu-ray 2020, najlepszy napęd do ripowania blu-ray, ripper blu-ray makemkv, ripper blu-ray winx, ripper dvd winx, ripper dvd winx platinum