Post

Czy Kohl's przyjmuje Apple Pay?

- Czy Kohl's przyjmuje Apple Pay -.

Apple Pay jest powszechnie akceptowanym medium płatniczym w licznych sklepach na terenie kilku narodów. Być może ciekawi Was znana amerykańska sieć sklepów Kohl's. Nie musisz się już zastanawiać, czy Kohl's akceptuje Apple Pay. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj.

O Kohl's

Jeden z największych domów towarowych w kraju, Kohl's ma ponad 1100 otwartych lokalizacji detalicznych.

Kohl's współpracował z szeroką gamą wysokiej klasy projektantów i marek, z koncentracją na odzieży. Niektóre z nich to Vera Wang, Dana Buchman i wiele innych.

Nawet niektóre znane osoby, w tym Tony Hawk i Britney Spears, miały swoje własne marki odzieży wyświetlane w sklepach Kohl's rozsianych po całym kraju.

READ ALSO:

 • Getting Credit Card May Be Wise or Unwise Choice.
 • Personal Loan for a Down Payment on a House
 • Guitar Center Near Me 2022
 • Jak Mortgage Calculator może zapisać swoje wydatki
 • Car Loan Payment: Opcje dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na spłatę samochodu

Więcej o Kohl's

Kohl's ciężko pracował, aby upewnić się, że wygoda klientów jest na szczycie ich listy priorytetów, podobnie jak wiele innych domów towarowych.

Aby pomóc klientom w przetrwaniu epidemii, ich sklepy oferują szereg usług zbliżeniowych.

W podobnym duchu, Apple Pay rozwinął się w jedną z najczęściej używanych opcji płatności, będąc akceptowanym przez wiele prestiżowych placówek handlowych i biznesowych.

Czy Kohl's przyjmuje Apple Pay?

Poprzez czytnik NFC, Kohl's oferuje Apple Pay we wszystkich swoich fizycznych lokalizacjach. Ponadto, możesz łatwo skorzystać z tej opcji w aplikacji Kohl's.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą urządzenie Apple, jeśli chcesz płacić w Kohl's w ten sposób.

We wszystkich swoich fizycznych lokalizacjach sieć handlowa akceptuje Apple Pay przy zakupach odzieży w rozsądnych cenach. Opcja ta jest również dostępna w aplikacji Kohl's.

Więcej rzeczy, które warto wiedzieć

Należy jednak pamiętać, że wybór aplikacji jest dostępny tylko dla modeli iPhone 6. Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje na temat techniki aplikacji, lepiej jest zadzwonić do oddziału.

Należy również zauważyć, że Apple Pay nie korzysta z tej samej procedury, co tradycyjne karty. Musisz więc umieć z niej korzystać.

Jak korzystać z Apple Pay w Kohl's?

Trzymając smartfona Apple nad czytnikiem NFC podczas wymeldowania w Kohl's, można skorzystać z Apple Pay. Na swoim urządzeniu z systemem iOS musisz najpierw pobrać portfel.

Gdy masz już aplikację, musisz zarejestrować konto i zalogować się za pomocą swoich danych biometrycznych. Może to być Twój identyfikator dotykowy lub twarzowy.

Inne rzeczy, które warto wiedzieć

Dodatkowo, do portfela powinieneś dołączyć kartę. Powinieneś użyć swojego identyfikatora, aby zalogować się do portfela podczas procesu kasowego.

Trzymaj go tam aż do zakończenia transakcji. Po zakończeniu transakcji Twój ekran stanie się zielony.

Konsumenci w USA mogą kupować różne przedmioty w Kohl's. Możesz użyć Apple Pay do zrobienia zakupów, co jest wspaniałą wiadomością.

Co mogę kupić za pomocą Apple Pay w Kohl's?

Najpopularniejszym przedmiotem, który można kupić w Kohl's za pomocą Apple Pay, jest odzież. Ich wybór jest bardzo szeroki i obejmuje stroje, akcesoria i wiele innych.

Ponadto Kohl's akceptuje Apple Pay przy zakupach artykułów wyposażenia wnętrz. Mówiąc wprost, możesz użyć tej cyfrowej metody płatności w tej sieci handlowej, aby kupić wszystko.

W wielu miejscach możesz korzystać z Apple Pay w połączeniu z innymi opcjami płatności. Możesz to zrobić również w Kohl's, choć możliwości są mniejsze.

CZYTAJ TAKŻE:

 • Sklepy otwarte w pobliżu mnie teraz
 • Jak uzyskać gotówkę za monety 2022
 • Stacje benzynowe, które przyjmują Apple Pay?
 • Najlepsze opcje płatności dla podróżnych
 • Usługi płatności cyfrowych w 2022 roku

Czy Kohl's akceptuje Apple Pay przy zamówieniach online?

Akceptowane są tylko zamówienia online za pomocą aplikacji Kohl's z Apple Pay. Ponadto kompatybilne są z nią tylko określone urządzenia z systemem iOS.

Aby uzyskać najbardziej aktualne informacje na jej temat, należy skontaktować się ze sklepem. Ponadto Apple nie może być wykorzystywane do dokonywania zakupów online na stronie Kohl's.com.

Tylko w przypadku takich zamówień możliwe jest wykorzystanie innych typów kart na tej platformie. Nie martw się, jeśli nie masz Apple Pay. W Kohl's akceptowane są również inne formy płatności.

Podsumowując, w tym momencie jesteś w pełni poinformowany o korzystaniu z Apple Pay w Kohl's. Rewolucja cyfrowego portfela sprawiła, że transakcje w Kohl's są o wiele prostsze i bezpieczniejsze.

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy Kohls akceptuje Apple Pay w sklepie?

Z całą pewnością Kohl's akceptuje Apple Pay.


2. Czy mogę używać telefonu do płacenia w Kohl's?

Tak, można.


3. Jakie inne formy płatności akceptuje Kohl's?

Czek, gotówka, karta debetowa lub przekaz pieniężny.


4. Które sklepy mają Apple Pay?

 • Costco

 • Whole Foods

 • CVS


5. Czy powinienem używać Apple Pay w sklepie Target?

Tak, możesz.


6. Czy mogę korzystać z Apple Pay w Walmart?

Walmart nie akceptuje Apple Pay.


7. Czy kasy samoobsługowe przyjmują Apple Pay?

Tak, przyjmują.


8. Czy powinienem używać Apple Pay w bankomacie?

Apple Pay jest akceptowane w większości bankomatów bez karty.


9. Can u Pay with Apple Pay on Amazon?

Tak, można.


10. Czy powinienem korzystać z Apple Pay online?

Możesz płacić za pomocą Apple Pay w sklepach, w aplikacjach i w internecie.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł i okazał się pomocny, zrób dobrze, aby podzielić się nim z przyjaciółmi i bliskimi, a także, możesz podzielić się swoimi opiniami w sekcji komentarzy.

Share this:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Like Loading...