Post

Czy można używać Paypal na Amazon?

- Czy można używać Paypal na Amazon?

Amazon jest jedną z najpopularniejszych witryn zakupowych w Internecie, a PayPal jest jednym z najpopularniejszych systemów płatności w Internecie. Pytanie brzmi jednak, czy można korzystać z PayPal na Amazon? Do pewnego stopnia tak.

Ważne szczegóły

Chociaż Amazon nie akceptuje PayPal, pozwala na wybranie karty kredytowej lub debetowej podczas procesu płatności.

Możesz użyć swojego konta PayPal, aby zapłacić za zakupy, jeśli masz kartę Cash Card, Business Debit Mastercard lub nową kartę wirtualną. W ten sposób można płacić za pomocą PayPal na Amazon.

Czy PayPal jest akceptowany przez Amazon? Nie, ale istnieją obejścia, które pozwalają płacić za ich towary za pomocą konta PayPal.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Sposoby recyklingu komputerów za gotówkę
 • Recykling starych gazet i czasopism za pieniądze
 • Recykling kartonów za pieniądze online
 • Karta kredytowa Harley-Davidson 2021
 • Czym jest korporacyjna karta kredytowa?

Więcej rzeczy, które warto wiedzieć

Istnieją jednak obejścia, które pozwalają na korzystanie z kredytu na Amazon, wszystko, co musisz zrobić, to kupić ich karty podarunkowe od sprzedawcy, który akceptuje kredyt, a następnie użyć tych kart podarunkowych na Amazon przy następnym zakupie.

Przyjrzyjmy się, jak korzystać z PayPal na Amazon, w tym jak płacić za zakupy kartą i jak kupować karty podarunkowe Amazon za pomocą PayPal Credit.

Czy można korzystać z PayPal na Amazon?

Odpowiedź brzmi zarówno tak, jak i nie. Chociaż nie pozwalają na płacenie za pomocą PayPal podczas procesu płatności, nie wyklucza to możliwości korzystania z niego przy zakupach.

Będziesz musiał myśleć nieszablonowo, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać go na Amazon. Chociaż nie możesz robić zakupów za pomocą PayPal na Amazon, możesz wybrać kartę kredytową lub debetową, której chcesz użyć podczas płatności.

W ten sposób możesz użyć swojej karty PayPal Cash Card, aby zapłacić za zakupy w Amazon.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Karta kredytowa Eddie Bauer z zaletami i wadami
 • Rachunki CenturyLink
 • Jak aktywować kartę kredytową Capital One
 • Rozmiar i wymiary karty kredytowej
 • Anatomia numeru konta karty kredytowej

Ważne informacje

Podobnie, tylko dlatego, że nie akceptują PayPal Credit przy kasie, nie oznacza, że nie możesz używać swojego konta kredytowego do płacenia za zakupy; wszystko, co musisz zrobić, to kupić karty podarunkowe Amazon w witrynie akceptującej PayPal Credit.

Oto krótki przegląd tego, na co pozwalają PayPal i Amazon:

 • Czy można użyć konta kredytowego, aby kupić kartę podarunkową Amazon w witrynie akceptującej PayPal i użyć tej karty podarunkowej do pokrycia zakupów w Amazon? Absolutnie
 • Czy można użyć karty gotówkowej, aby zapłacić za zakupy w serwisie Amazon? Tak
 • Czy można użyć kredytu w serwisie Amazon? Nie
 • Czy Amazon obsługuje PayPal? Nie

Jak to zrobić

Poniżej znajduje się kilka sposobów korzystania z PayPal do zakupów w Amazon;

1. Korzystanie z karty gotówkowej

Karta PayPal Cash Card to karta debetowa, która umożliwia korzystanie z niej wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta Mastercard, aby uzyskać dostęp do salda Cash Plus. Karty Cash Card można używać do dokonywania zakupów w serwisie Amazon, ponieważ akceptuje on karty Mastercard.

Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać "Twoje płatności" lub dodać Cash Card jako nową metodę płatności przy kasie, aby dodać Cash Card jako opcję płatności.

Jednak Cash Card może nie być najlepszą opcją dla zakupów w Amazon. Jeśli chodzi o zakupy, najlepsze karty kredytowe zapewniają zwrot gotówki i zachęty do podróży, których nie zarobisz, jeśli użyjesz karty debetowej.

Ze względu na fakt, że Cash Card nie zapewnia żadnych nagród za zakupy, będziesz musiał skorzystać z innej metody płatności, jeśli chcesz zdobyć nagrody z karty kredytowej podczas zakupów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

 • Kompletny przewodnik na temat obliczania odliczenia QBI 2021
 • Jak wybrać szybką pożyczkę osobistą 2021 Aktualizacje
 • Ile trzeba mieć lat, aby otrzymać kartę kredytową?
 • Aktualizacja pożyczek osobistych
 • Jak zapłacić kartą TJMaxx online

2. Korzystanie z klucza

PayPal Key to nowy mechanizm płatności wirtualnych, który umożliwia korzystanie ze środków z konta lub połączonej karty debetowej lub kredytowej w celu dokonywania transakcji.

Nawet jeśli sprzedawca nie ma przycisku PayPal, możesz użyć klucza w dowolnym sklepie internetowym, który akceptuje karty Mastercard.

Pozostałe informacje

Aby użyć klucza PayPal Key w serwisie Amazon, wystarczy wprowadzić 16-cyfrowy numer klucza jako metodę płatności Amazon wraz z powiązaną datą wygaśnięcia i kodem bezpieczeństwa.

PayPal Key umożliwia płacenie za pomocą jednej z kart kredytowych, łącząc klucz z jedną z najlepszych kart do zakupów online.

Może to pomóc w zdobyciu jeszcze większej liczby punktów za zakupy, niezależnie od tego, czy robisz zakupy na Amazon.com, czy gdzie indziej.

3. Kupowanie kart podarunkowych

Innym sposobem na wykorzystanie PayPal na Amazon jest zakup kart podarunkowych Amazon za pomocą swojego konta. Poszukaj sklepu, który oferuje karty podarunkowe Amazon i przyjmuje płatności PayPal (dobrym przykładem jest eBay).

Dokonaj zakupu, a następnie użyj kart podarunkowych Amazon, aby zrobić zakupy w Amazon następnym razem. Korzystanie z konta Credit do zakupu kart podarunkowych jest świetną metodą na zaoszczędzenie pieniędzy.

Dzieje się tak dlatego, że konto kredytowe może być używane wszędzie tam, gdzie jest akceptowane, a zakup kart podarunkowych za pomocą kredytu pozwala robić zakupy w Amazon za pomocą linii kredytowej. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to kupić karty podarunkowe.

PayPal oferuje zarówno kartę debetową, jak i kartę wirtualną, która może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta Mastercard, umożliwiając korzystanie z konta PayPal do płacenia za zakupy.

Możesz także kupić ich karty podarunkowe za pomocą swojego konta, a następnie użyć tych kart podarunkowych do zakupów w Amazon. Daj nam znać, czy było to pomocne, wysyłając wiadomość w sekcji komentarzy.

Najczęściej zadawane pytania: Czy można używać Paypal na Amazon?

1. Czy mogę zapłacić za Amazon Prime za pomocą PayPal?

Dokonując zakupów na Amazon, nie będzie można płacić za pomocą PayPal. Możesz jednak użyć karty gotówkowej lub klucza do robienia zakupów.


2. Czy mogę używać wirtualnej karty Visa na Amazon?

Możesz użyć przedpłaconej karty podarunkowej Visa, aby dokonać zakupów w Amazon, ale będziesz musiał obejść system.


3. Dlaczego Amazon nie pozwala mi wykorzystać salda karty podarunkowej?

Jeśli masz problemy z korzystaniem z karty podarunkowej, skontaktuj się z nami. Sprawdź warunki korzystania z karty podarunkowej Amazon, aby upewnić się, że Twoje zamówienie jest zgodne z regulaminem i ograniczeniami karty podarunkowej.


4. Jak kupić kartę podarunkową Amazon.pl przez PayPal?

Za pomocą systemu PayPal można kupić dowolny produkt z kartą podarunkową na stronie Mobiletopup.pl.


5. Czy mogę zamienić kartę podarunkową Walmart lub Amazon na gotówkę?

Nie, karty podarunkowej Walmart lub Amazon nie można wymienić na gotówkę. Możesz użyć karty podarunkowej, aby dokonać zakupu w aplikacji.


Więcej często zadawanych pytań na temat możliwości korzystania z Paypal na Amazon

6. Jak mogę zarejestrować się na Amazon bez karty kredytowej?

Logowanie do Amazon nie wymaga posiadania karty kredytowej. Wystarczy założyć konto, zalogować się i przeglądać strony do woli.


7. Jak połączyć moje konto PayPal z Amazon?

Można to zrobić zakładając konto Payoneer, które jest identyczne jak Paypal.


8. Czy konto PayPal może być używane w Amazon Merch?

Amazon Merch nie akceptuje PayPal. Płatności będą dokonywane wyłącznie na podane konto bankowe.


9. Jak korzystać z PayPal na Amazon?

W serwisie Amazon do dokonywania zakupów można używać karty Cash Card. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wybrać opcję "Twoje płatności".


10. Jak wymienić kupon Amazon na gotówkę?

Na przykład Raise i CardCash umożliwiają sprzedaż kart podarunkowych z 92-procentowym zwrotem gotówki. Chociaż nie otrzymasz 100% wartości karty, możesz skorzystać z tych usług, aby zamienić przestarzałe karty podarunkowe na gotówkę, którą możesz następnie wydać na co tylko chcesz.

Udostępnij to:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie...