Post

Hacki na iPhone'a, które musisz znać

Witam użytkowników Apple! Jesteśmy tutaj z kilkoma przydatnymi hackami iPhone'a i ukrytymi sztuczkami dzisiaj, które mogą pomóc wam w pełni wykorzystać wasze telefony. Jesteśmy pewni, że nie będziesz świadomy połowy z nich już. Dlatego, jeśli jesteś tak samo podekscytowany jak my, a następnie nurkować, aby dowiedzieć się te iPhone hacki, które zmienią, jak używać iPhone'a teraz.

1. Dodaj podpisy do swoich filmów lub zdjęć.

Aby uchwycić każde zdjęcie lub wideo, które uchwyciłeś, wszystko co musisz zrobić, to przesunąć palcem w górę na zdjęciu i kliknąć na pole "dodaj podpis" i wpisz swój podpis. Może to być również słowo kluczowe. Po zakończeniu, to będzie automatycznie zapisać się do iCloud Zdjęcia automatycznie. Później wpisz podpis lub słowo kluczowe w oknie wyszukiwania iPhone'a, aby znaleźć zdjęcie.

2. Szybsze ładowanie iPhone'a.

Podczas ładowania włącz tryb samolotowy, aby uzyskać szybkie ładowanie. Spowoduje to tymczasowe wyłączenie aplikacji działających w tle w telefonie, które drenują baterię podczas ładowania. To może obejmować GPS, jak również.

3. Hideaway the Unused Apps.

Chcesz pozbyć się niepotrzebnych aplikacji z ekranu głównego bez ich całkowitego odinstalowania? Zamiast tego zapisz je w App Library firmy Apple. Po prostu naciśnij i przytrzymaj aplikację, a następnie kliknij na "Remove App" w menu podręcznym, a następnie końcowe stuknięcie na "Move to App Library.

4. Wyszukiwanie w sieci bez otwierania przeglądarki.

Nie ma potrzeby korzystania z przeglądarki internetowej lub Safari, aby przeprowadzić wyszukiwanie w Internecie. Wystarczy więc przesunąć palcem w lewo, aby otworzyć okno wyszukiwania, wpisać kryteria wyszukiwania, a następnie otworzyć wyniki ze strony. Niemniej jednak, chciałbyś, aby Twoje wyszukiwania ładowały się szybko, co będzie bezpośrednio zależało od prędkości Twojego Internetu. Dlatego musisz mieć jednego z najlepszych dostawców usług internetowych podłączonych do Twojego domu. Aby uzyskać jeden z najlepszych, skontaktuj się z CenturyLink Servicio al Cliente 24 horas aby dowiedzieć się wszystkiego o dostępnych planach szybkiego internetu.

5. Poprawić wymowę Siri.

Możesz łatwo poprawić Siri, jeśli powie coś niepoprawnie, na przykład adres lub nazwę. Wystarczy, że powiesz następujące; "Tak się nie wymawia ...... Siri." Z tym, Siri poprosi o poprawną wymowę. Powtórzy ją z powrotem, gdy już ją podasz, aby upewnić się, że zrozumiała ją prawidłowo.

6. Szybsze otwieranie strony internetowej.

Wpisz adres w Safari, a następnie przytrzymaj ikonę kropki na klawiaturze telefonu, aby wyświetlić listę końcówek adresu URL podczas przeglądania stron internetowych. Dostępne są najpopularniejsze końcówki (.com i.net), a także niektóre mniej typowe (.edu i .gov).

7. Zrób trochę miejsca do przechowywania.

Czy ktoś nie chciałby w pełni wykorzystać możliwości pamięci masowej iPhone'a? Wyczyść pamięć RAM w telefonie, aby zwolnić miejsce, które mogą zajmować aplikacje. Jeśli masz starszego iPhone'a z przyciskiem głównym, jest to prosty proces: Po prostu przytrzymaj "przycisk zasilania", aż wyświetli się opcja "przesuń, aby wyłączyć", a następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk "home". Ustawianie timera na odtwarzanie muzyki.

Kliknij ikonę timera w aplikacji Zegar, a następnie sekcję "Kiedy Timer kończy". Przewiń do dołu strony, a następnie dotknij "Zatrzymaj odtwarzanie", a następnie "Ustaw". Wybierz, jak długo chcesz, aby utwór był odtwarzany, a następnie naciśnij "Start". Gdy odliczanie dobiegnie końca, Twój telefon przestanie odtwarzać muzykę.

8. Blokowanie ekspozycji i ostrości w aparacie.

Aby zablokować ekspozycję i ostrość aparatu przed ciągłymi zmianami, przytrzymaj palec na ekranie przez sekundę, aż "AE/AF Locked" wyskoczy na górze. W ten sposób ustawienia ostrości i ekspozycji aparatu nie zostaną utracone bez względu na to, jak będziesz je przekręcać. Na marginesie, nie trzymaj aparatu otwartego przez dłuższy czas, ponieważ wysysa to żywotność baterii.

9. By-pass the Storage Full Hurdle.

Robiąc zdjęcie z Facebook, Snapchat, Instagram, a nawet Twitter app, można uniknąć irytujące "Storage Full" powiadomienia. Wystarczy rozpocząć nowy tweet lub post, kliknij przycisk aparatu i pstryknąć zdjęcie. Obraz zostanie w rezultacie zapisany w Twojej rolce aparatu.

10. Podsumowanie

Tak więc, mieliśmy zabawę próbując wszystkie te przydatne hacki na naszym iPhone. Nie są to czapki i wszystkie działają najlepiej i sprawiają, że życie prostsze dla Ciebie. Wykorzystaj te hacki i spraw, aby jak najlepiej wykorzystać swojego iPhone'a.

Podziel się tym:

  • Twitter
  • Facebook

Lubię to:

Like Loading...