Post

Internetowe i odległe miejsca, w których możesz wystawić na sprzedaż swoje używane PS4

Czy masz stare lub używane PS4 na sprzedaż leżące wokół i zbierające kurz? Zamiast wyrzucać je do kosza, możesz sprzedać swoje używane gry PS4 online lub lokalnie za dodatkową gotówkę. W tym wpisie omówimy najlepsze sposoby na sprzedanie PS4 za jak największą ilość pieniędzy.

Pomocne wskazówki dotyczące sprzedaży PS4

Jeśli zamierzasz sprzedać używane PS4, zapewne już wiesz, że nie powinieneś oczekiwać, że uzyskasz z niego tyle samo, ile w niego włożyłeś. Taka jest po prostu nazwa gry z odsprzedażą czegoś używanego.

Nie oznacza to jednak, że musisz zaakceptować niską cenę za swój system i gry. W rzeczywistości, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że masz najwięcej z używanego systemu, kiedy idziesz do sprzedaży.

Oto kilka wskazówek, które pozwolą Ci zmaksymalizować pieniądze zarobione na PS4:

 • Użyj serwisuFlipsy, aby uzyskać aktualne informacje o cenach konsol PS4 w różnych serwisach sprzedażowych, takich jak eBay. Dzięki temu poznasz średnią cenę, jakiej możesz się spodziewać za swoje PS4.
 • Wyczyść ją. Nikt nie chce widzieć kurzu ani brudu na systemie, który zamierza kupić. Odkurz go suchą szmatą i użyj kompresora powietrza w sprayu do elektroniki, aby usunąć kurz z otworów wentylacyjnych i okolic przycisków.
 • Odłącz swoje konto. Z pewnością nie chcesz, aby inny właściciel miał dostęp do informacji o Twoim koncie, więc sprawdź instrukcje dla swojego PS4, aby dowiedzieć się, jak odłączyć konto od konsoli.
 • Wyczyść dane. Dzięki temu konsola będzie gotowa na przyjęcie przyszłego właściciela, a w systemie nie pozostaną żadne Twoje dane osobowe. Instrukcje, jak to zrobić, można znaleźć w podręczniku użytkownika. Upewnij się, że najpierw wykonałeś kopię zapasową wszystkich swoich informacji, aby niczego nie stracić.
 • Przeprowadź szybkie uruchomienie. Upewnij się, że wszystko jest w stanie roboczym i zanotuj notatki o wszystkim, co nie jest. W ten sposób możesz być uczciwy w swoim wpisie lub z jakąkolwiek firmą sprzedajesz swoją konsolę, aby uzyskać jak najdokładniejszą wycenę.

Najlepsze miejsca, w których możesz sprzedać używane PS4

 1. GadgetGone

Ta strona ma gwarancję PriceMatch, która pomoże Ci upewnić się, że sprzedajesz PS4 za najlepszą cenę w porównaniu z podobnymi stronami. Możesz także wybrać pomiędzy kartą upominkową Amazon lub gotówką PayPal jako zapłatę.

 1. PlayerAuctions

Jeśli masz na sprzedaż swoje konto PS4 lub konta gier, możesz sprzedać je na PlayerAuctions, jeśli chcesz pozbyć się wszystkich PS, by przenieść się na inną platformę do gier. Sprzedający otrzymują zapłatę za pomocą PayPal, Skrill lub wpłaty bankowej.

 1. SellBroke

Masz używane PS4 na sprzedaż? SellBroke kupuje konsole do gier Sony, a także laptopy, Macbooki i inne urządzenia elektroniczne. Możesz tu również sprzedać swój sprzęt do wirtualnej rzeczywistości PS4.

Zauważę, że nie jest to jedno z najlepiej płatnych miejsc, ale jeśli szukasz szybkiej sprzedaży, to wciąż jest to dobry wybór.

 1. GameXchange(UK)

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii nie muszą czuć się pominięci, jeśli chodzi o sprzedaż swoich konsol Sony. Możesz sprzedać lub wymienić swoją konsolę i gry na GameXchange, korzystając z jej rynku online. Strona oferuje nawet darmową wysyłkę PS4 do kupującego.

 1. JayBrokers

Otrzymaj natychmiastową ofertę za swoje PlayStation od JayBrokers. Jeśli ją zaakceptujesz, możesz rozpocząć proces wysyłania i otrzymać zapłatę. Firma oferuje także możliwość dopasowania ceny, jeśli znalazłeś lepszą ofertę u konkurencji.

 1. Swappa

Swappa jest zdecydowanie jedną z witryn internetowych, która oferuje jedne z najlepszych cen za PS4. Podczas gdy inni podają ceny od 15 do 50 dolarów, ceny na Swappa wahają się zazwyczaj w granicach 150 dolarów i więcej, w zależności od stanu i modelu konsoli.

To dlatego, że Swappa jest bardziej podobna do eBay'a niż do zwykłego serwisu skupu. Skorzystaj z rynku, aby utworzyć ofertę, podaj swoją cenę i zacznij sprzedawać.

 1. Best Buy

Best Buy prowadzi program wymiany różnego rodzaju sprzętu elektronicznego, w tym konsol do gier, takich jak PlayStation 4. Możesz rozpocząć proces online, korzystając z kalkulatora wymiany PS4.

Następnie zabierz swoją konsolę do lokalnego sklepu Best Buy, aby wymienić ją na kredyt Best Buy, który możesz przeznaczyć na nową konsolę lub coś innego, na co masz oko.

 1. GameStop

Sklepy GameStop również umożliwiają wymianę rzeczy w sklepie. Przynieś swoje PS4, podaj kilka szczegółów na temat jego stanu, a otrzymasz ofertę na miejscu. Czasami możesz otrzymać gotówkę za wymianę, ale zależy to głównie od zasad obowiązujących w danym sklepie i wartości przedmiotu. W przypadku innych wymian oferowany jest kredyt sklepowy.

 1. Craigslist

Załóż bezpłatny wpis na portalu Craigslist, aby poinformować innych, że masz PS4 na sprzedaż. Osoby z Twojej okolicy mogą się z Tobą skontaktować za pośrednictwem bezpiecznego systemu przesyłania wiadomości, aby ustalić datę, godzinę i miejsce spotkania w celu dokonania zakupu. Kieruj się własnym uznaniem, ponieważ nie ma żadnych zabezpieczeń dla sprzedających ani kupujących.

 1. Amazon Trade-In

Czy masz na sprzedaż używane PS4? Program Amazon Trade-In umożliwia sprzedaż wybranych przedmiotów do firmy Amazon w zamian za kredyty Amazon. Możesz użyć kreatora, aby znaleźć swój model i uzyskać natychmiastową ofertę za konsolę. Upewnij się, że podałeś prawidłowy stan, aby otrzymać dokładną ofertę.

 1. LeapTrade

Sprzedaj swoje konsole i gry na tej stronie, a otrzymasz kredyty na zakup innych rzeczy, coś w rodzaju rynku handlu grami online.

 1. Trade4Cash

Ta strona jest o oferowaniu gotówki za konsole do gier i gry, więc jest to kolejne miejsce do rozważenia przy sprzedaży PS4. Możesz otrzymać czek, gotówkę z PayPal lub elektroniczną kartę podarunkową do sklepu firmowego.

 1. Walmart Trade-In

Choć nie możesz przynieść swojego PlayStation do sklepu Walmart, aby je sprzedać, możesz to zrobić online, korzystając z programu CExchange. Uzyskaj wycenę online, wyślij towar opłaconą z góry przesyłką, a po otrzymaniu go przez Walmart otrzymasz elektroniczną kartę podarunkową Walmart.

 1. BuyBackWorld

Ta strona płaci nawet do 200 dolarów za PlayStation 4 Pro i różne inne modele PS4. Otrzymasz również konsolę odesłaną z powrotem bez żadnych opłat, jeśli stan nie odpowiada temu, co zauważyłeś, co sprawia, że podana cena jest niższa niż ta, którą faktycznie otrzymasz.

 1. eStarland

Czy masz na sprzedaż używane PS4? Możesz sprzedać lub wymienić swoją konsolę PlayStation i jej gry z eStarland. Wyślij swoje przedmioty w terminie podanym przez eStarland, a otrzymasz zapłatę.

 1. Reddit's r/GameSale

Ten popularny subreddit jest miejscem, gdzie gracze wymieniają się i sprzedają gry oraz konsole. Co najlepsze, Reddit jest darmowy w użyciu, więc nie musisz się martwić o opłaty za wystawienie lub sprzedaż.

Jednakże, będziesz musiał zapoznać się z najlepszymi praktykami, aby uniknąć oszustw sprzedając w ten sposób, więc upewnij się, że przeczytałeś informacje na podreddicie, aby uzyskać wskazówki.

 1. Target Trade-In

Program wymiany w sklepie Target oferuje wycenę online i opłaconą z góry etykietę wysyłkową, dzięki którym możesz wysłać swoje PS4 za darmo. Zamiast gotówki otrzymasz kartę podarunkową Target.

 1. OfferUp

OfferUp jest bardzo podobny do Shpock, a także jest nowym właścicielem Letgo, innej popularnej aplikacji do sprzedaży lokalnej. Możesz korzystać z obu aplikacji, aby zwiększyć swoje szanse na znalezienie kupca.

 1. SellCell

SellCell oferuje jedne z najlepszych cen dla konsol PS4 z miejsc sprzedaży online wymienionych powyżej. Ale tak naprawdę nie są to ceny firmy.

Zamiast tego, SellCell curates ceny z innych witryn sprzedaży, dzięki czemu można zawsze zobaczyć, które z nich oferują najwięcej pieniędzy teraz.

 1. Decluttr

Sprzedaj swoje PS4 lub PS4 Pro na Decluttr, stronie, która skupia się głównie na kupnie używanej elektroniki. Otrzymasz natychmiastową wycenę swojej konsoli i możesz wysłać wszystko do Decluttr bez konieczności ponoszenia kosztów wysyłki. Gdy wszystko przejrzy, otrzymasz zapłatę w formie czeku, bezpośredniej wpłaty lub PayPal.

 1. It's Worth More

It's Worth More mówi, że w większości przypadków, to zapłaci Ci swoją cenę cytowane w ciągu dwóch dni od otrzymania konsoli. Możesz również uzyskać do 200 dolarów za PS4, co jest wyższą ceną niż u wielu konkurentów.

 1. Nextdoor

Nextdoor to strona i aplikacja, która pomaga komunikować się z sąsiadami i liderami społeczności. Istnieje również możliwość sprzedaży rzeczy na Nextdoor. Wystarczy zalogować się na swoje konto i kliknąć obszar Post Message, aby utworzyć swój post.

Z rozwijanego menu wybierz opcję Na sprzedaż i za darmo, a będziesz mógł poinformować innych w swojej okolicy o tym, co sprzedajesz.

 1. Lombard

Lokalny lombard może zaoferować przyzwoitą cenę za twoje PS4, ale pamiętaj, że musi on także wypracować zysk, więc może to nie być cena, której szukałeś. Mimo to, jeśli szukasz szybkiego i prostego procesu kupna, może to być miejsce dla ciebie.

 1. Yard Sale

Ludzie udający się na wyprzedaże podwórkowe zazwyczaj szukają świetnej oferty na rzeczy, które chcą kupić. Jeśli nie spodziewasz się masy pieniędzy za PS4 i gry, to może uda Ci się szybko pozbyć ich na wyprzedaży.

Upewnij się, że masz reklamę, że masz jeden na Facebooku, w gazecie, na Nextdoor, a przez słowo usta z przyjaciółmi i rodziną.

 1. Zbawienie Gadżetów

Gadget Salvation zajmuje się odnawianiem i recyklingiem starej elektroniki, której ludzie już nie chcą. Za PS4 w doskonałej formie możesz spodziewać się około 39 dolarów. Nie jest to super wysoka cena, ale to już coś.

 1. Gameflip

Jeśli masz gry lub zawartość w grze z PS4, którą chcesz sprzedać, Gameflip to miejsce, w którym możesz to zrobić. Wystaw swoje przedmioty na sprzedaż po cenie, za jaką chcesz je sprzedać, po zarejestrowaniu darmowego konta.

 1. Facebook Marketplace

Facebook Marketplace to kolejne darmowe miejsce, w którym możesz wystawić swoje PS4 na sprzedaż, aby inni mogli je kupić lokalnie. Możesz także udostępnić swoją ofertę na swoim osobistym profilu na Facebooku lub w grupie, aby więcej osób ją zobaczyło.

 1. Shpock

Shpock to aplikacja do sprzedaży, która pomoże Ci znaleźć ludzi w Twojej okolicy, którzy chcą kupić Twoje rzeczy. Będziesz potrzebował darmowego konta, aby wystawić swoje przedmioty na sprzedaż. Po zarejestrowaniu się, wystarczy przesłać kilka zdjęć i opis, a inni ludzie, którzy szukają PS4 w Twojej okolicy, mogą je znaleźć i wysłać Ci wiadomość.

 1. Lokalne sklepy z grami wideo lub sklepy hobbystyczne

Czy w Twojej okolicy znajdują się lokalne sklepy z grami lub hobby, które sprzedają gry wideo i konsole? Zawsze możesz spróbować sprzedać im swoją konsolę. Może nawet dostaniesz lepszą ofertę za PS4 niż w dużym sklepie, takim jak Best Buy czy GameStop.

Więcej na: http://kabledoiphona.pl