Post

Najlepsza klawiatura i mysz do gier na PS4

Aby w pełni wykorzystać swoją sesję gamingową, musisz zaopatrzyć się w najlepszą klawiaturę i mysz do gier, na jaką możesz sobie pozwolić. Podczas gdy najlepsze komputery do gier i najlepsze monitory do gier są niezwykle ważne dla płynnej rozgrywki, podobnie jak urządzenia używane do interakcji z grą.

W tym artykule przedstawiamy jedne z najlepszych klawiatur i myszy do gier na PS4.

Dlaczego warto używać klawiatury na PlayStation?

Posiadanie dedykowanej klawiatury dla PS4 może być zaskakująco uwalniającym doświadczeniem. Chociaż nic nie przebije wygody grania na konsoli, konieczność pisania za pomocą kontrolera jest często powolnym, frustrującym procesem.

Dla każdego, kto nie ma mikrofonu lub używa PS4 do przeglądania stron internetowych, posiadanie klawiatury uzupełnia PS4, dodając kolejny poziom wszechstronności do i tak już świetnej konsoli. Wybierając najlepszą klawiaturę i mysz Bluetooth do gier na PS4, przed dokonaniem wyboru należy wziąć pod uwagę szereg czynników.

Najlepsza klawiatura i mysz do gier dla PS4

1. IOGEAR KeyMander Bundle

 • Akumulator: Tak
 • Pełna klawiatura: Tak
 • Membranowa / Mechaniczna: Membranowa

Jeśli chodzi o najlepszą w pełni funkcjonalną klawiaturę i mysz do gier dla PS4, IOGEAR KeyMander Bundle miażdży konkurencję dzięki wielu funkcjom zorientowanym na gry, unikalnym dla zestawu klawiatury i myszy IOGEAR.

Dzięki pełnowymiarowej klawiaturze, wodoodpornej i pyłoszczelnej konstrukcji oraz zdrowemu zasięgowi połączenia 33 stóp, IOGEAR nie brakuje żadnej wszechstronności ani trwałości swoich tańszych konkurentów.

Ale to, co naprawdę odróżnia IOGEAR od konkurencji, to specjalny port HUB, który służy do podłączenia klawiatury, myszy i gamepada do konsoli. Port HUB pozwala każdej konsoli stać się kompatybilną z kbm w kilka sekund, a także oferuje graczom PC szansę na poznanie gier konsolowych bez konieczności rezygnacji z precyzyjnej dokładności myszy i klawiatury.

Zaprojektowany specjalnie z myślą o szybkich strzelankach i grach przygodowych, IOGEAR jest w stanie przechowywać wiele profili gier, umożliwiając użytkownikom szybkie przechodzenie między ustawieniami sterowania podczas przełączania gier.

Dzięki oprogramowaniu do mapowania kontrolera IOGEAR, użytkownicy będą mogli bezpośrednio konfigurować ustawienia, takie jak makra, martwe strefy, czułość myszy i szereg innych przydatnych funkcji. A dzięki kompatybilności między konsolami IOGEAR, można go używać z dowolną grą konsolową bez konieczności pobierania dodatkowego oprogramowania lub sterowników.

2. Logitech MK270

 • Akumulator: Nie
 • Pełna klawiatura: Tak
 • Membranowa / Mechaniczna: Membranowa

Logitech, jedna z największych marek w branży gier, konsekwentnie dostarcza swoim lojalnym klientom wysokiej jakości, innowacyjne urządzenia peryferyjne. Wraz z modelem MK270 firma Logitech opracowała prostą, pełnowymiarową klawiaturę i mysz za ułamek ceny innych zestawów klawiatur i myszy do gier.

Wszystko mieści się w smukłej, opływowej konstrukcji, a łatwa konfiguracja plug and play dla MK270 sprawia, że jest to świetna opcja dla każdego, kto szuka solidnej klawiatury w atrakcyjnej cenie.

Klawiatura jest zasilana dwiema bateriami AAA, podczas gdy mysz wymaga jednej baterii AA. Z przyzwoitą żywotnością baterii wynoszącą odpowiednio 24 i 12 miesięcy, nie uważamy braku możliwości ładowania za ogromny minus.

Mysz posiada czujnik laserowy o wyprofilowanej konstrukcji dla większego komfortu, a nawet małe gniazdo na adapter USB, gdy nie jest używany.

3. Przenośna lekka mini bezprzewodowa klawiatura Bluetooth Fosmon

 • Akumulator: Tak
 • Pełna klawiatura: Nie
 • Membranowa / Mechaniczna: Membranowa

Przenośna klawiatura Fosmon cechuje się wyjątkową konstrukcją mini klawiatury, unikalną w naszym zestawieniu. Zamiast potrzebować płaskiej powierzchni do umieszczenia standardowej klawiatury, Fosmon działa jako urządzenie przenośne (podobnie jak starsze modele telefonów z wbudowanymi klawiaturami).
Nie daj się jednak zwieść jego rozmiarom, jest to poważne urządzenie z zaskakującą ilością przemyślanej konstrukcji. Wbudowany touchpad sprawia, że jest to uniwersalny zamiennik klawiatury i myszy, a prawy i lewy zderzak służą jako przyciski myszy, dzięki czemu użytkownicy PS4 mogą poczuć się jak w domu.

Biorąc pod uwagę przenośną konstrukcję, łatwość podłączenia Fosmon sprawia, że jest to świetny gadżet nawet poza grami, a wygodna łączność Bluetooth umożliwia podłączenie go do dowolnego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth. Dzięki 10-dniowej żywotności baterii (i 50-dniowej żywotności baterii w trybie czuwania), Fosmon jest idealny do przechodzenia z domu do biura do gier i z powrotem, a wszystko to mieszcząc się w kieszeni.

Przeczytaj również: Wskazówki dotyczące optymalizacji systemu Windows 10 pod kątem gier i najlepszej wydajności.

4. Niskoprofilowa klawiatura bezprzewodowa Seenda

 • Akumulator: Tak
 • Pełna klawiatura: Nie
 • Membranowa / Mechaniczna: Membranowa

Korzystając z popularnej estetyki wzornictwa Apple, użytkownicy niskoprofilowej bezprzewodowej klawiatury i myszy Se enda natychmiast zauważą podobieństwa między Seendą a urządzeniami peryferyjnymi Apple. Dzięki eleganckiemu, minimalistycznemu metalicznemu wzornictwu dostępnemu w kolorze czarnym lub gwiezdnej szarości, Seenda jest idealna dla użytkowników poszukujących bardziej czystej, profesjonalnie wyglądającej konfiguracji do gier.

Dla tych, którzy chcą czegoś kompaktowego, aby zaoszczędzić miejsce na biurku, Seenda oferuje również ultracienką klawiaturę 5 mm i mysz 22 mm. Ogólnie rzecz biorąc, Seenda to świetnie wyglądająca minimalistyczna klawiatura o profesjonalnym wyglądzie.

5. Wodoodporna klawiatura Soke-Six

 • Możliwość ładowania: Nie
 • Pełna klawiatura: Tak
 • Membranowa / Mechaniczna : Półmechaniczna

Ze wszystkich kombinacji klawiatury i myszy na naszej liście, Soke-Six będzie najbardziej zbliżona do prawdziwej klawiatury mechanicznej dla każdego, kto przesiada się z PC. Dzięki uderzającej czarno-cyanowej kolorystyce zorientowanej na graczy, Soke-Six będzie wyglądać jak w domu obok PS4.

Poza wyrazistym wyglądem, tym co najbardziej wyróżnia Soke-Six jest jej wodoodporna konstrukcja. Po utracie kilku urządzeń peryferyjnych w wyniku rozlania Mountain Dew, wodoodporna konstrukcja Soke-Six zapewnia nam spokój ducha podczas grania z napojem pod ręką.

Jeśli chodzi o funkcjonalność, Soke-Six posiada sześcioprzyciskową mysz z regulowanym DPI do regulacji czułości w locie.

Kolejną przydatną funkcją, którą znaleźliśmy, było ujednolicone złącze USB zarówno dla myszy, jak i klawiatury, co oznacza, że będziesz w stanie zaoszczędzić dodatkowe gniazdo USB na PS4, jeśli chcesz naładować kontroler podczas gry.

Zauważyliśmy, że Seenda ma krótszą żywotność baterii niż inne produkty na liście, więc pamiętaj, aby mieć oko na żywotność baterii po ciężkich nocach grania.

6. Zestaw klawiatury i myszy do gier CHONCHOW RGB

Zestaw klawiatury i myszy do gier CHONCHOW RGB to fantastyczny sposób na przygotowanie się do grania na PS4 bez wydawania dużych pieniędzy. Mysz jest atrakcyjnie zaprojektowana, a klawiatura jest wyposażona w Numpad.

Co więcej, w zestawie znajduje się również duża i atrakcyjna podkładka pod mysz, która pomoże ci zacząć. Zarówno podkładka pod mysz, jak i klawiatura są wodoodporne, aby chronić je przed przypadkowym zalaniem w trakcie gry.

KLUCZOWE CECHY
 • W zestawie z dużą podkładką pod mysz
 • Zarówno klawiatura, jak i podkładka pod mysz są wodoodporne

SPECYFIKACJA

 • Marka: CHONCHOW
 • Łączność: Przewodowa
 • Bateria klawiatury: NIE DOTYCZY
 • Mysz Bateria: NIE DOTYCZY

PLUSY

 • Na klawiaturze dobrze się pisze

WADY

 • Litery na klawiszach mogą się zdrapywać po nieostrożnym użytkowaniu.

Udostępnij to:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Lubię to Ładowanie...