Post

Najlepszy leasing samochodowy 2022 Deals for New Cars With Amazing Offers from Dealers

- Najlepszy Leasing Samochodowy 2022-

Leasing samochodowy to świetny sposób, aby uzyskać zupełnie nowy samochód na bieżąco, bez wiązania się z gotówką w szybko deprecjonujących aktywów.

Musisz znaleźć najlepsze oferty przy leasingu samochodu, ale najpierw przeczytaj nasz przewodnik, aby sprawdzić, czy leasing samochodu jest dla Ciebie odpowiedni.

READ ALSO:

 • Starożytne ruiny na całym świecie
 • Miejsca do podróży dookoła świata w grudniu
 • Stambuł romantyczne restauracje blisko Ciebie
 • Wakacje na plaży i kurorty All-Inclusive

Co to jest leasing samochodowy?

Jeśli bierzesz samochód w leasing, to w zasadzie wynajmujesz go na dłuższy okres czasu, zazwyczaj od dwóch do czterech lat, ale niektóre firmy leasingowe oferują krótsze lub dłuższe ramy czasowe leasingu.

Ponadto, w momencie zakończenia leasingu, samochód wraca do firmy, która go wynajęła. Często używany jest termin PCH. PCH. PCH oznacza Personal Contract Hire. Jest to po prostu inny termin używany do opisania leasingu.

Na żadnym etapie procesu nigdy nie będziesz właścicielem samochodu i nie ma "płatności balonowej", która pozwala na zakup samochodu za gotówkę po zakończeniu leasingu, podobnie jak w przypadku ofert PCP.

Najlepsze oferty leasingu samochodów na rok 2021

Poniżej przedstawiamy kilka najlepszych ofert leasingu samochodów 2022:

1. 2021 Subaru Forester

Jest to jeden z najlepszych samochodów leasingowych 2022 ofert. Lease Deal Począwszy od 229 dolarów miesięcznie, przez 36 miesięcy z 2,489 dolarów należnych w momencie podpisania.

Ponadto, jego Subaru Forester jest wieloletnim, dobrze lubianym wyborem dla małych SUV-ów, bo choć nie jest to najbardziej krzykliwy, najładniejszy lub najbardziej wciągający crossover, to ma niezrównaną praktyczność.

Większość kupujących docenia napęd na wszystkie koła, dużą ilość miejsca dla pasażerów i ładunku, doskonałe wskaźniki bezpieczeństwa oraz liczne elementy wyposażenia standardowego.

To tylko kilka powodów, dla których Forester 2021 jest najlepszym wyborem w swojej kategorii.

W chwili obecnej, w zależności od regionu kraju, istnieje możliwość wydzierżawienia Forestera Forester w cenie 229 dolarów lub nawet 239 dolarów miesięcznie przez trzy lata.

Jest też wymóg zapłacenia około 2500 dolarów przy podpisywaniu dokumentów. To bardzo atrakcyjne warunki jak na tak dobrze wyglądające auto. Oferta kończy się z końcem listopada.

2. 2022 Honda HR-V

Jest to jedna z najlepszych ofert leasingu samochodu 2022. Lease Contract 199 dolarów każdego miesiąca przez 36 miesięcy z saldem 2,899 dolarów należnych po podpisaniu.

Jego 2022 Honda HR-V jest dowodem, że wygląd nie zawsze są takie, jak się wydaje: z zewnątrz, HR-V wydaje się jak samochód kompaktowy.

Jednak wystarczy wejść do środka, aby znaleźć jeden z największych przedziałów ładunkowych w małych SUV-ach i dwa rzędy wygodnych foteli. Imponująca jest również jego wydajność paliwowa.

Fantastyczna oferta leasingu dostępna obecnie dla HR-V to 199 dolarów miesięcznie przez trzy lata, z kwotą należną w wysokości 2 899 dolarów w dniu podpisania umowy. Jest to świetna oferta, ponieważ praktyczność HR-V nie jest droga.

Należy pamiętać, że oferta dotyczy tylko HR-V z napędem na przednie koła. Leasing modelu z napędem na wszystkie koła wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 700 dolarów w momencie podpisywania umowy. Oferta jest ważna do 3 dnia stycznia 2022 roku.

HR-V jest obecnie pomiędzy górną i środkową częścią swojej kategorii z powodu zawodnego silnika, jak również niektórych skomplikowanych elementów sterujących z ekranem dotykowym.

3. 2022 Buick Encore GX

Umowa leasingu 199 $ każdy miesiąc przez 39 miesięcy, z saldem 4,469 dolarów należnych w momencie podpisania.

W tym miesiącu, w niektórych regionach USA, jest opcja leasingu dla 2022 Buick Encore GX. 2022 Buick Encore GX za 199 dolarów miesięcznie, z około 4,500 dolarów należnych w momencie podpisania.

Chociaż zaliczka jest więcej niż można uzyskać z innymi kompaktowymi SUV-ami, leasing Encore GX działa 39 miesięcy (36 miesięcy jest standardem na rynku). Ta umowa leasingowa jest ważna do 30 listopada.

Buick sprawia, że ta oferta bardziej pasuje do Preferred trim, który jest entry level, że można preferować w każdym razie ze względu na jego bogatą listę standardowych funkcji.

W menu znajduje się 8-calowy system informacyjny z ekranem dotykowym, zintegrowany hotspot Wi-Fi oraz bezprzewodowe Android Auto i Apple CarPlay.

Istnieje również mnóstwo aktywnych funkcji bezpieczeństwa, w tym automatycznego hamowania awaryjnego, wykrywania pieszych, a ostrzeżenie o opuszczeniu pasa ruchu pomoc z utrzymaniem pasa ruchu i reflektory świateł drogowych, które są automatyczne.

4. 2021 Nissan Sentra

Lease Deal Począwszy od $ 139 miesięcznie, przez 36 miesięcy z początkowej płatności w wysokości $ 3,989 w momencie podpisania.

Jednak w 2021 roku, Nissan Sentra funkcje jeden z najtańszych leasingu można natknąć się w tym miesiącu, z zaledwie 139 dolarów miesięcznie przez trzy lata.

W zależności od lokalizacji, w której mieszkasz, trzeba będzie zapłacić około 5,200 dolarów lub 4,000 dolarów w momencie zaciągania kredytu.

Sentra zajmuje obecnie niskie miejsce w klasie samochodów kompaktowych ze względu na zawodny układ napędowy, a także niepozorne elementy infotainment.

Jest to nadal świetny sposób na zakup najnowszego samochodu bez wydawania zbyt wielu pieniędzy w okolicy, w obszarze, w którym oferty są najlepsze.

W innych regionach kraju, są Sentra leasingu, które wahają się od 179 dolarów i 209 dolarów za miesiąc kalendarzowy z minimalną wpłaty zaliczki 3,329 dolarów - 3,529 dolarów.

Ta oferta jest ważna do 30 listopada.

5. 2021 Volkswagen Jetta

Jest to jeden z topów i najlepszych ofert leasingu samochodów 2022.

Oferta leasingu: Tak niskie jak 29 dolarów miesięcznie przez 39 miesięcy bez terminu płatności w czasie.

Miesiąc kwiecień to czas, kiedy Volkswagen oferuje unikalną metodę przyciągania potencjalnych klientów leasingowych poprzez zapewnienie braku należnej płatności po podpisaniu umowy na szeroką gamę samochodów.

Oferta obejmuje ten model: Jetta 2021, który jest dobrze zaokrąglonym kompaktowym pojazdem z ekskluzywnym, przestronnym wnętrzem i dużą oszczędnością paliwa.

W wielu regionach kraju istnieje możliwość wzięcia Jetty w leasing w cenie 279 lub 289 dolarów miesięcznie przez 39 miesięcy.

Umowa zero-due-at-time podpisanie umowy oznacza, że nie ma kwoty w dół do zapłaty i nie ma depozytu bezpieczeństwa i nie ma początkowej raty miesięcznej.

Miesięczny koszt po tym jest drogie dla kategorii. Jest to jednak idealna oferta dla tych, którzy nie chcą płacić ogromnych sum pieniędzy z góry za leasing samochodu. Oferta Volkswagena jest ważna do 30 listopada.

6. 2022 GMC Acadia

Jest to jeden z topów i najlepszych ofert leasingu samochodów.

Umowa leasingowa: 229 dolarów miesięcznie przez 24 miesiące. 3,779 dolarów należne w momencie podpisania.

Nie jest jasne, czy leasing jest prawo nadaje się dla Ciebie, lub nie chcesz podpisać trzyletnią umowę z samochodem?

Jednak niektóre marki mogą oferować leasingu z dwóch lat trwania, takich jak GMC jest obecnie oferuje z jego 2022 Acadia.

W konkurencyjnej kategorii średniej wielkości SUV, w której Acadia jest blisko dna, ale nie jest to straszny pojazd. Dostaniesz płynną jazdę, łatwy w użyciu interfejs infotainment, i dużo miejsca do przechowywania.

Ponadto, w niektórych częściach kraju W niektórych obszarach, Acadia jest dostępny do leasingu w niektórych obszarach kraju. Acadia jest dostępny do leasingu w cenie 229 dolarów miesięcznie, z 3,800 dolarów należnych po podpisaniu umowy leasingowej.

Jest to fantastyczna cena za trzyrzędowy SUV, dzięki czemu GMC jest dobrym wyborem dla rodzin, które mogą wymagać krótkoterminowych opcji dla pojazdu, ale nadal mają budżet. Zachęta leasingowa GMC jest dostępna do 30 listopada.

7. 2022 Toyota Corolla

Lease Oferta 189 dolarów każdego miesiąca przez 39 miesięcy, z saldem 2,999 dolarów należnych w momencie podpisania.

W niektórych regionach w tym miesiącu, będzie można znaleźć dość dobry leasing dla 2022 Toyota Corolla: 189 dolarów miesięcznie przez 39 miesięcy. Jest około 3,000 dolarów należnych w momencie podpisania.

Corolla jest wyróżniającym się w szeregach samochodów kompaktowych ze względu na imponującą oszczędność paliwa, jak również przyjazne dla użytkownika funkcje. Szereg technologii bezpieczeństwa i doskonałe prognozy niezawodności.

Ponadto, oferta leasingu, na którą zwrócimy uwagę, to wersja LE, która jest o krok wyższa od modelu podstawowego.

Corolla LE poprawia 7-calowy ekran dotykowy do 8-calowego ekranu, a także dodaje dodatkowe funkcje, w tym automatyczną kontrolę klimatu, jak również port USB.

8. 2021 Kia Forte

Jest to jeden top i najlepszy samochód leasing 2022 oferuje.

Lease Deal za tak niskie, jak $ 139 miesięcznie w ciągu 24 miesięcy z $ 2,748 należnych po podpisaniu. Jego Kia Forte jest regularnie niezwykle inteligentny zakup wśród pojazdów kompaktowych.

Z nich planowane kompletne przeprojektowanie planowane na rok modelowy 2019 jest oczekiwany, to zwykle plasuje się blisko na wiodącym końcu swojej linii i Kia zazwyczaj ma atrakcyjne zachęty w ofercie.

Obecnie, w większości narodu, istnieje opcja leasingu dla Forte dla między 139 dolarów do 169 dolarów miesięcznie. Niektóre regiony wymagają tylko 2,300 dolarów przy podpisywaniu, ale zapłacisz około 2,800 dolarów przy podpisywaniu w innych obszarach.

Dla jeszcze większej elastyczności, Kia oferuje te same warunki leasingu w dwuletnim lub trzyletnim okresie trwania.

Forte jest dobrze zbudowany wewnątrz, że jest zbudowany z wysokiej klasy materiałów i ogromny bagażnik, wiele podstawowych funkcji i wiarygodne szacunki efektywności paliwowej. Umowa leasingu wygasa 3 stycznia 2022 roku.

9. 2022 Nissan Pathfinder

Jest to jeden z topów i najlepszych ofert leasingu samochodów 2022.

Oferta leasingu: Tak niskie, jak $ 279/miesiąc przez 36 miesięcy, z saldem $ 3,829 należne w dniu.

Jego 2022 Nissan Pathfinder jest w pełni odnowiony i jest znaczną poprawę w stosunku do poprzedniego modelu. Ten średniej wielkości SUV jest teraz wyposażony w elegancką, nowoczesną kabinę. Z eleganckimi systemami infotainment i rozrywki oraz niezawodnym silnikiem.

W tej chwili można wynająć Pathfindera w cenie 29 dolarów miesięcznie przez trzy miesiące, z opłatą początkową w wysokości 3 829 dolarów przy podpisaniu umowy najmu.

Niektóre regiony w Stanach Zjednoczonych mogą mieć oferty leasingu, które oferują taką samą miesięczną ratę. Jednak w innych miejscach przy podpisywaniu umowy należy wpłacić dodatkowo 2 000 dolarów.

Możliwy jest leasing Pathfindera w cenie 319 dolarów miesięcznie. Z minimum 3,179 dolarów i 5,179 dolarów należnych w momencie podpisywania.

Nissan reklamowane oferty leasingu Pathfinder są tylko na początek z S trim, który pochodzi z napędem na wszystkie koła.

Standardowe funkcje obejmują system infotainment z ekranem dotykowym 8 cali, a także długą listę opcji aktywnego bezpieczeństwa. Oferta jest ważna do 30 listopada.

10. 2022 Kia Carnival

Jest to jeden z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów 2022.

Umowa leasingowa 319 dolarów miesięcznie przez 36 miesięcy, z wpłatą początkową w wysokości 3 499 dolarów w momencie podpisania.

2022's Kia Carnival 2022 Kia Carnival to minivan (lub MPV, co oznacza pojazd wielozadaniowy w użyciu Kia), który zastąpi ten z Kia Sedona i przyniesie jego północnoamerykańską nazwę zgodnie z tym, co Kia używa na całym świecie.

Obecnie można wynająć ten bazowy Carnival LX trim za zaledwie 319 dolarów miesięcznie przez trzy miesiące, z około 3500 dolarów należnych przy podpisaniu umowy leasingowej.

Wraz z potężnym silnikiem V6, który jest standardem, a także płynną jazdą i dużą przestrzenią ładunkową. Ponadto, Carnival pochodzi z szerokiego wachlarza regularnych opcji.

Oferta jest ważna do 3 stycznia, prosimy o kontakt z najbliższym dealerem Kia w celu sprawdzenia cen i dostępności.

11. 2022 Mitsubishi Outlander

Cena leasingu Miesięczne płatności w wysokości 239 dolarów przez 36 miesięcy, z wpłatą początkową w wysokości 4 488 dolarów w momencie podpisania umowy.

Całkowicie zaktualizowany 2022 Mitsubishi Outlander pomaga dać nowe życie do nazwy, która jest często kojarzona z tanich i prawdopodobnie mniej niż doskonale recenzowanych samochodów.

Będzie konkurować z twardymi rywalami z mniejszych SUV-ów, przeprojektowany Outlander ma luksusowe wnętrze z prostymi funkcjami i największą ilość przestrzeni ładunkowej w swojej klasie.

W tej chwili istnieje opcja leasingu dla Outlandera w cenie 239 dolarów miesięcznie przez 3 lata. Przy podpisaniu umowy leasingowej kosztować będzie około 4 500 dolarów.

Miesięczna rata jest atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że ten Mitsubishi jest jednym z małych SUV-ów, które mają 3 rzędy siedzeń.

Chociaż pozycje z tyłu nie są ogromne, oferują elastyczność dla rodzin, które mogą chcieć rozłożyć swoje dzieci w całej kabinie. Oferta jest ważna do 30 listopada.

12. 2022 Hyundai Elantra

Jest to top i najlepszy samochód leasing 2022 oferuje.

Lease Deals Start at 229 dolarów miesięcznie przez 36 miesięcy z zerową płatnością należną w momencie podpisania.

Feeling fresh one year after a complete overhaul The 2022 Hyundai Elantra remains a dependable example of a compact vehicle.

Oferuje płynną jazdę, efektywny silnik, szeroki zakres opcji, a także fantastyczny system informacyjny.

Zachętą, której wymagasz kupując Elantrę w tym miesiącu może być świetna oferta od Hyundai.

Nie ma płatności należnej w momencie podpisywania umowy leasingowej Elantra w większości Stanów Zjednoczonych, a miesięczne płatności mogą zaczynać się od 229 dolarów (i do 269 dolarów w niektórych obszarach) miesięcznie przez 3 lata.

Umowa najmu jest ważna przez 3 stycznia 2022 roku.

13. 2022 BMW 330i

To jest top i najlepsze oferty leasingu samochodów.

479 dolarów miesięcznie/$3999 przy podpisywaniu, 36 miesięcy/30 000 mil. Zacznijmy od firmy, od której wszystko się zaczęło.

Nie ma wątpliwości, że BMW rozszerzyło zasięg modelu 3 poza tych, którzy uważają zawieszenie i układ kierowniczy za mistrzowskie przedłużenia naszych ciał.

3 jest bardziej miękka i komfortowa jak na samochód dojeżdżający do pracy niż kiedykolwiek, ale jeśli jest odpowiednio wyposażona, nadal będzie luźna jak za dawnych lat.

330i z napędem na tylne koła ma turbodoładowany 2,0-litrowy silnik czterocylindrowy o mocy 255 KM, który należy do czołówki na rynku.

Otrzymasz również pakiet M Sport, który obejmuje sportowe fotele, a także bardziej sportowe zawieszenie. Jest on również wyposażony w luksusowe elementy, takie jak podgrzewane podłokietniki.

Panoramiczny szyberdach, jak również metaliczny kolor farby, są zawarte.

14. 2021 Audi A4 45 Premium

$ 479 miesięcznie/$4429 przy podpisywaniu, 36 miesięcy/30,000 mil. Tunel jest zdecydowanie identyczny dla 2021 Audi A4, który w największym stopniu wygląda jak 2011 A4.

Chcielibyśmy, abyście myśleli, że prosty design nigdy nie wyjdzie z mody. Jednak w porównaniu z innymi samochodami w tej kategorii design A4 jest nudny.

Podstawowy silnik, 201 koni mechanicznych, nie jest tak mocny jak inne, jednak to A4 45 Premium ma 261 koni mechanicznych.

Wnętrze jest standardowe Audi najwyższej jakości Jednak projekt jest bardziej znany. Dzisiaj, rezerwują najlepsze projekty Audi dla specjalnych samochodów, takich jak A7 lub eleganckich EV, takich jak e-Tron GT.

15. 2021 Alfa Romeo Giulia Ti

To jest top i najlepszy leasing samochodowy 2022 oferuje.

409 dolarów miesięcznie/ 6102 dolarów przy podpisywaniu, 42 miesiące/35 000 mil. Alfa jest mistrzem w tworzeniu samochodów piękne, a oni wymyślili sposób może sprawić, że Giulia dość rozkosz do jazdy.

Ta Alfa jest jedną z najbardziej wydajnych elektronicznych kierownic, jakie widzieliśmy w nowoczesnym samochodzie z nadwoziem, które jest ustawione tak jak jest. Nie są wymagane żadne specjalne elementy.

Jego wynajem dotyczy Ti z napędem na tylne koła, który jest wyposażony w silnik turbo-cztery, który produkuje 280 koni mechanicznych.

To również pochodzi z 18″ koła, jak również szyberdach z podwójnymi szybami i system nawigacji, podgrzewane fotele przednie i podgrzewaną kierownicę, a trim dębu.

(Och zapomniałem, w przypadku, gdy jesteś ciekawy racy Giulia Quadrifoglio może kosztować ponad 900 dolarów miesięcznie, a oni zapłacili jej prawie 8000 dolarów po podpisaniu).

READ ALSO:

 • Top Vacation Spots For Couples Weekend Getaway
 • Najlepsze kurorty All-Inclusive i kurorty dla par
 • Seafood Restaurants Near Me
 • The Best as well as Most Amazing Springs Near Me Hot Springs Near Me

16. 2021 Mercedes-Benz C300

Jest to top i najlepszy samochód leasing 2022 oferuje. $449 miesięcznie/$4584 przy podpisywaniu, 36 miesięcy/30,000 mil.

W okresie poprzedzającym debiut całkowicie nowej klasy C w nadchodzącym roku Mercedes ma kilka specjalnych ofert na obecnie używany model C. C, który nawet po sześciu latach modelowych nadal wydaje się luksusowy i elegancki.

Piękne drewno pokrywające deskę rozdzielczą, zaawansowana technologia i komfortowa jazda - to wszystko świadczy o marce Mercedes i firmie Coffers. Najwyższej jakości materiały i bardziej wyrafinowane wzornictwo, które można znaleźć w niższej klasie A.

Ale kupujący muszą rozważyć negocjacje, ponieważ dzierżawa będzie trzymać cię zablokowany w leasingu do 2024 roku, nawet po wprowadzeniu bardziej nowoczesny, elegancki C-klasy. Inną opcją jest spojrzenie na starszą klasę C. To nie jest dużo się zmieniło od 2015 roku.

17. 2021 Cadillac CT5

429 dolarów miesięcznie / 3559 dolarów przy podpisywaniu, 39 miesięcy / 32,500 mil. Kochamy CT5-V Blackwing ostatnio, ponieważ pokonał zarówno BMW M5 i Audi RS7 w naszym najnowszym teście porównawczym.

Nie można dostać Blackwing w tej cenie, oczywiście, ale można uzyskać ten sam przystojny ciała i podobnie wyważone podwozie-fundamenty, że sedany Cadillac zostały gwoździ na ostatnią dekadę.

Ta dzierżawa obejmuje model turbo-cztery, który jest standardem, który pochodzi z napędem na tylne koła w standardowym wykończeniu Luxury. Silnik, jednak nie jest tak wydajny, jak rywale cztery-cylindry i wnętrze Cadillac jest niechlujny.

To jest top i najlepszy samochód leasing 2022 oferuje.

18. 2022 Genesis G70 2.0T

To jest top i najlepszy samochód leasing 2022 oferuje.

409 dolarów miesięcznie/3699 dolarów przy podpisywaniu, 36 miesięcy/30,000 mil. Inną opcją jest The Genesis G70, świeżo odświeżony samochód przez zupełnie nowego producenta.

Każdy aspekt tego pojazdu, od reflektorów z podwójnym paskiem do stylowego podwozia samochodu i luksusowe wnętrze. Myślałem, że to przez, aby prześcignąć nieświadomych konkurentów na tym rynku.

Ta oferta jest dostępna tylko dla podstawowego modelu G70 Standard z podstawowym silnikiem 2,0 litra turbo-cztery i napędem na tylne koła.

Sąsiad, z którym mieszkasz obok może nie znać znaczenia Genesis jest jednak, gdy masz okazję do prowadzenia pojazdu z tym poziomem mocy w tej cenie (z usług wliczone) G70 jest świadectwem do własnych.

19. 2022 Maserati Ghibli Modena

To jest top i najlepsze oferty leasingu samochodów. 1015 dolarów miesięcznie/ 5999 dolarów przy podpisywaniu, 36 miesięcy/30,000 mil.

Ma twin-turbo V-6 zaprojektowany w imię Ferrari i skóry z Ermenegildo Zegna The Ghibli jest luksusowy 424 KM samochód w przeciwieństwie do innych pojazdów tutaj.

Nie byliśmy fanami entry-level Maserati, kiedy po raz pierwszy pojawił się w 2014 roku, jednak z wiekiem stał się klasykiem. Ghibli widział stopniowe starzenie się, podobnie jak słodycz octu Modenese.

Technologia Maserati była lepsza i bardziej zasługuje na swój koszt na poziomie M3. Maserati nie robi dużo logiki jednak jeśli szukasz do rozpieszczania, można rozważyć to zrobić, gdy oszczędności są dobre.

20. Honda Civic Hatchback

Jest to jeden z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów.

 • Miesięczne płatności: 219 dolarów za 36 miesięcy
 • Kwota należna w momencie podpisywania: 2,799 dolarów
 • Efektywny koszt jest 297 dolarów / miesiąc
 • MSRP: $25,115
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Niedrogie uaktualnienie. Tani upgrade. 2022 Civic hatchback może być droższy w porównaniu do sedana, ale jest o wiele bardziej przystępne w przypadku, gdy dzierżawa.

Opłacalność LX sedan jest 291 dolarów miesięcznie. Za jedyne 4 dolary więcej można przejść na LX hatchback. Uważamy jednak, że jest to bardziej opłacalne.

Rzeczywista cena lepiej wyposażonego Civica Sport hatchback wynosi 297 dolarów, czyli tylko o 6 dolarów więcej niż najniższa cena leasingu dla sedana.

Jest to świetna oferta, biorąc pod uwagę różnicę około 2400 dolarów w MSRP. W tym przypadku, większy procent pozostałości oznacza Civic 5-door jest lepsza oferta. Jest to jeden z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów.

21. Hyundai Sonata

Jest to jeden z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów.

 • Miesięczne płatności: $169 za 36 miesięcy
 • Kwota należna w momencie podpisywania: $ 2,899
 • Efektywny koszt jest 250 dolarów / miesiąc
 • MSRP: $24,955
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Średniej wielkości sedan za niską cenę. W 2021 roku Hyundai Sonata jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo samochodów średniej wielkości, które można wziąć w leasing.

Jest również tańsza niż wiele innych małych samochodów, takich jak Nissan Sentra SV z 2021 r. (271 USD), mimo że jego sugerowana cena detaliczna (MSRP) różni się o 2700 USD.

Wolisz 2022 Sonata? Hyundai oferuje zupełnie świeży leasingu Sign & Drive począwszy od 269 dolarów i nie wymaga depozytu w sam raz na sezon wakacyjny. Liczby te odnoszą się do Los Angeles, ale spodziewaj się znaleźć podobne stawki w całym kraju.

22. Chevrolet Camaro

Jest to top i najlepszy leasing samochodu 2022 oferuje.

 • Miesięczne Płatności: 299 dolarów za 39 miesięcy
 • Kwota należna przy podpisywaniu: 429 dolarów
 • Rzeczywisty koszt: $310/miesiąc
 • MSRP: $36,790
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Mniej kosztowne niż turbo. Szanse, że okaże się, że 2021 Chevy Camaro LT1 V8 jest mniej kosztowne niż sobie wyobrażasz.

Dzieje się tak dlatego, że ten pojazd o wartości prawie 37 000 USD ma wyższą stawkę leasingu i wyższą wartość pozostałą niż Camaro 1LT klasy podstawowej. Pozwoli Ci to cieszyć się większą wydajnością przy mniejszych wydatkach.

Chociaż V8 jest na papierze droższy o ponad 8 600 dolarów od standardowego turbo, to jednak okazuje się, że 1LT jest tańszy w leasingu, jeśli spojrzymy na rzeczywiste koszty leasingu (310 dolarów w porównaniu z 336 dolarów). Oba leasingi zawierają $1500 korzyści dla posiadania innego leasingu.

23. Chevrolet Blazer

Jest to top i najlepszy samochód leasing 2022offers.

 • Miesięczne płatności: 229 dolarów za 36 miesięcy
 • Kwota należna przy podpisywaniu: $3,629
 • Efektywny koszt to $330/miesiąc
 • MSRP: 35,095 DOLARÓW
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Możesz otrzymać bezpłatną aktualizację samochodu. Unikalna kombinacja ofert sprawia, że Chevy Blazer 2LT V6 z 2021 roku jest doskonałym wyborem w stosunku do standardowego silnika turbo.

Chociaż jest on o 1300 dolarów droższy w porównaniu do MSRP, V6 jest wyceniony w tej samej cenie efektywnej co 4-cylindrowy Turbo.

Chociaż cena ta odzwierciedla oszczędności 1500 dolarów do GM i non-GM dzierżawców to może być równoważne z bezpłatnym upgrade dla Twojego samochodu.

Cena na ten miesiąc obejmuje dodatkową zachętę w postaci 500 dolarów CyberCash, na którą trzeba się zapisać bezpośrednio w Chevy przez Internet.

24. Nissan Pathfinder

Jest to jedna z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów 2022.

 • Miesięczne Płatności: 319 dolarów za 36 miesięcy
 • Kwota należna w momencie podpisywania: $3,179
 • Efektywny koszt jest 407 dolarów / miesiąc
 • MSRP: $37,130
 • roczny przebieg: 10 000 mil/rok

Cena obniżona. Nowy Nissan Pathfinder oferuje imponującą ofertę leasingową w niektórych regionach Stanów Zjednoczonych.

W Kalifornii w Kalifornii cena efektywna Pathfindera S z napędem na wszystkie koła wynosi zaledwie 407 USD miesięcznie. To tylko nieznacznie więcej niż najwyższa oferta Nissana na Murano S (394 USD). Murano S ($394).

Myślimy, że może to być możliwe uaktualnienie do Nissan Rogue, zbyt. Jako przykład, jest to Rogue S ma efektywny koszt 371 dolarów.

Jeśli wziąć pod uwagę, że MSRP Pathfinder jest więcej niż 8.000 dolarów wyższe i wartości świadomi nabywcy mogą uzyskać tańsze okazje.

25. Acura TLX

Jest to jeden z najlepszych i najlepszych leasing samochodów 2022 ofert.

 • Miesięczne płatności: 319 dolarów za 36 miesięcy
 • Kwota należna przy podpisywaniu: $3,199
 • Efektywny koszt jest 408 dolarów / miesiąc
 • MSRP: $38,545
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Powód, aby zmienić. Acura oferuje zachęty w wysokości $2,500 dla klientów z innego Acura lub innej marki. W końcu, Acura TLX 2.0T w 2021 Acura TLX 2.0T może mieć przystępną cenę tak niskie, jak 408 dolarów miesięcznie.

Dla lepszego zrozumienia Dla porównania, obecny Lexus IS leasingu wchodzi na 570 dolarów.

26. Buick Encore GX

Jest to jeden z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów.

 • Miesięczne płatności: 219 dolarów za 39 miesięcy
 • Kwota należna w momencie podpisywania: $1,489
 • Rzeczywisty koszt $257/miesiąc
 • MSRP: $25,395
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Niesamowicie opłacalne. Ten Buick Encore GX z 2020 roku to wciąż jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert leasingu SUV-a klasy premium.

Jeśli pochodzisz z leasingu Buick lub GMC ze stawką lojalnościową w wysokości 2 250 USD, rabat może obniżyć koszt tego modelu do zaledwie 257 USD/miesiąc. To w rzeczywistości mniej niż w przypadku tańszego Buicka Encore (266 USD).

Oprócz ulepszonego wnętrza i większej ilości miejsca, Encore GX został wyposażony w najnowocześniejszą technologię.

W tym przypadku, klienci, którzy kwalifikują się do zniżki mogą odkryć, że modernizacja jest przystępną metodą nabycia większej liczby pojazdów za mniejszy budżet.

CZYTAJ TAKŻE:

 • Track Beaches Near Me
 • Informacje o siedmiu cudach świata
 • Najlepsze greckie wyspy na wycieczkę

27. Lexus GX

Jest to jedna z najlepszych i najlepszych ofert leasingu samochodów.

 • Miesięczne płatności: 529 dolarów za 36 miesięcy
 • Kwota należna w momencie podpisywania: $3,999
 • Efektywny koszt to 640 dolarów miesięcznie.
 • MSRP: $58,590
 • Mileage Allowance: 10k mil / rok

Pozostała wartość jest wysoka. Nowy leasing dla tego 2021 Lexus GX 460 Premium jest warte spojrzenia, gdy szukasz SUV, który jest luksusowy.

Z pozostałością 61 procent, to off-road zdolny pojazd jest w stanie kosztować tak mało jak 640 dolarów miesięcznie.

W przypadku ceny za GX, GX jest tańszy niż Acura MDX z napędem na wszystkie koła (651 dolarów). Jeśli wziąć pod uwagę, że cena MSRP na GX jest więcej niż 8.000 dolarów bardziej kosztowne Jest to wyraźnie lepsza wartość.

28. Chevy Silverado 1500

Jest to jeden z najlepszych i najlepszych leasing samochodów 2022offers.

 • Miesięczne płatności: 279 dolarów za 24 miesiące
 • Kwota należna w momencie podpisywania: $4,049
 • Rzeczywisty koszt: $448/miesiąc
 • MSRP: $42,220
 • Dopuszczalny przebieg: 10 tys. mil/rok

Nagroda CyberCash. Nowa oferta promocyjna Chevy przewiduje 500 USD CyberCash dla klientów, którzy zakupią model Silverado 1500.

Jeśli dodamy do tego premię w wysokości 1500 dolarów dla obecnych leasingobiorców GM lub tych, którzy pochodzą z innej marki 2021 Silverado Custom 4×4 Crew Cab wyposażone w silnik 2.7L Turbo jest dostępne w leasingu za jedyne 279 dolarów miesięcznie.

Dla samochodu z MSRP, który jest ponad 42.000 dolarów, uważamy, że jest to doskonała okazja. Należy jednak zarejestrować się w Chevy, aby uzyskać kod autoryzacyjny CyberCash.

Jeśli nie pochodzisz z innego leasingu, przygotuj się na wyższą kwotę do zapłaty przy podpisywaniu umowy.

Najczęściej zadawane pytania na temat najlepszych ofert leasingu samochodowego 2022

Poniżej znajduje się kilka najczęściej zadawanych pytań na temat najlepszych ofert leasingu samochodów na rok 2022:

1. Czy płacę co miesiąc?

Podobnie jak w przypadku zakupu samochodu na kredyt, będziesz musiał dokonywać regularnych płatności miesięcznych przez cały okres trwania umowy podczas leasingu pojazdu.

Kwota, jaką zapłacisz, będzie oczywiście zależała od pojazdu i czasu, jaki planujesz przeznaczyć na leasing.

Przy leasingu pojazdu konieczne jest również zapłacenie czegoś, co nazywa się "opłatą wstępną".

Jest to w zasadzie kwota z góry, którą będziemy musieli zapłacić, kiedy zdecydujemy się na leasing pojazdu, i będzie ona zazwyczaj równowartością kilku początkowych miesięcy rat leasingowych.

Z reguły im wyższą kwotę można przeznaczyć na pierwszą wpłatę, tym niższa będzie miesięczna rata.

Jeśli rozważasz oferty leasingowe, znajdziesz je wymienione jako "3 + 23″"6 + 35" lub podobne. Ujawni to wysokość kwoty początkowej oraz wysokość kolejnych miesięcznych rat.

Tak więc, 3 + 23 umowy reprezentuje płatności z góry, która jest równoważna do trzech miesięcznych płatności, a następnie 23 miesięcznych płatności.

Umowa z 6 i 35 reprezentuje płatność z góry, która jest równoważna sześciu miesięcznym płatnościom, a następnie 35 płatnościom miesięcznym.

Istotne jest, aby nie myśleć, że płatność początkowa jest to samo, co inwestycja, powiedzmy w mieszkanie, które jest wynajmowane.

W przypadku leasingu samochodu nie ma możliwości otrzymania gotówki, którą wpłaciłeś jako ratę początkową, gdy umowa leasingu wygaśnie. W rzeczywistości Twoja wpłata początkowa jest wykorzystywana jedynie do pokrycia niewielkiej części całkowitego kosztu leasingu.

2. Czy samochód jest moją własnością?

Nie. Przez cały okres trwania umowy leasingowej samochód pozostaje własnością firmy, która go udostępnia.

Jednakże, jako główny właściciel pojazdu, Twoje nazwisko będzie widniało na dowodzie rejestracyjnym (V5C). Po wygaśnięciu umowy leasingowej samochód jest zwracany właścicielowi.

3. Czy to oznacza ograniczony przebieg?

Tak. Przy zakupie samochodu trzeba będzie określić roczny przebieg, który będzie wliczony w miesięczną opłatę. Im więcej przejedziesz, tym większa będzie miesięczna opłata.

4. Jakie samochody są dostępne w leasingu?

Różnorodne pojazdy są dostępne w leasingu z szerszej gamy firm samochodowych. W ten sposób, będzie można znaleźć umowę leasingu odpowiedniego samochodu dla Ciebie z szerokiej gamy pojazdów.

Jednak wybór może być ograniczony przez usługodawcę.

Chociaż może to nie być przypadek, samochody dzierżawione zazwyczaj zostały wstępnie określone przez firmę, co oznacza, że możesz nie być w stanie uzyskać pojazd, który chcesz specyfikacji.

Wiele firm będzie zaprojektować swoje pojazdy z przyzwoitą ilością udogodnień i wygód, jednak będą one miały pewne odwołania, nawet jeśli nie posiadają kolor swojego wyboru.

5. Czy samochód zostanie dostarczony do moich drzwi?

Tak. Właściwie, jak jesteś w miejscu, aby podpisać papierkową robotę, a następnie można uzyskać pojazd dostarczony praktycznie wszędzie.

Różne firmy leasingowe będą oferować różne czasy dostawy, jednak przez większość czasu nie powinieneś musieć czekać na ponad dwa lub trzy tygodnie.

6. Co to jest podatek drogowy?

Zakres opodatkowania pojazdu będzie zależał od firmy leasingowej. Mogą oni wliczyć ten koszt w miesięczne płatności lub mogą go zapłacić sami.

To powinno być określone w umowie leasingowej, co do sytuacji jest. Jeśli tak nie jest, możesz zapytać wynajmującego.

7. Czy istnieje serwisowanie samochodu?

Wiele firm leasingowych oferuje plany serwisowe za dodatkową opłatą, oprócz miesięcznych rat.

Jeśli zdecydujesz się na taki plan, po prostu powiedz serwisowi, że Twój samochód wymaga przeglądu, a on umówi go na przegląd w dogodnym dla Ciebie terminie.

Możemy nawet odebrać samochód, a następnie zwrócić go do Ciebie, co oznacza, że nie będziesz musiał sam jechać do dealera!

Jeśli nie płacisz za roczny plan przeglądów i nie jesteś w stanie za niego zapłacić, będziesz musiał sam zorganizować i opłacić swoje usługi. Dostawca usług będzie nalegał, abyś korzystał z warsztatu zatwierdzonego przez producenta.

8. Kiedy jest możliwy przegląd techniczny?

Nie ma potrzeby posiadania przeglądu technicznego (MOT) dla samochodów, które nie ukończyły 3 lat. Jeśli Twój leasing jest krótszy niż trzy lata, Twój samochód nie będzie wymagał przeglądu technicznego. Jeśli jednak leasing trwa dłużej niż trzy lata, będzie on wymagany.

W tym przypadku, upewnij się, że skontaktujesz się z dostawcą usług w celu ustalenia odpowiedzialności za zorganizowanie, jak również opłacenie przeglądu technicznego.

Jeśli leasing, który masz jest na okres trzech lat Sprawdź rok rejestracji na V5C.

Jest prawdopodobne, że pojazd został zarejestrowany zaledwie kilka miesięcy przed przekazaniem go Tobie. W konsekwencji będzie on wymagał przeglądu technicznego przed oddaniem go do serwisu, nawet jeśli pozostały tylko dwa dni leasingu.

9. Czy jest ubezpieczenie?

Musisz zorganizować swoją własną polisę ubezpieczeniową. Pamiętaj, aby poinformować swoją firmę ubezpieczeniową, że dzierżawią pojazd, oraz firmę, od której samochód jest w leasingu.

10. Czy istnieje gwarancja na samochód w leasingu?

Tak. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek usterek w samochodzie należy skontaktować się z firmą leasingową, która powinna zorganizować przegląd samochodu w autoryzowanym przez producenta warsztacie.

Jeśli jednak problem jest objęty gwarancją, samochód zostanie naprawiony i zwrócony Państwu. Niepowodzenia producentów w naprawach gwarancyjnych mogą wynikać z zaniedbania lub nadużycia.

W takich przypadkach najprawdopodobniej to Ty, jako właściciel samochodu, będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów naprawy.

Materiały eksploatacyjne, takie jak opony i hamulce nie są objęte gwarancją, co oznacza, że będziesz odpowiedzialny za wszelkie naprawy.

11. Co zrobić, jeśli rozbiję samochód, który biorę w leasing?

Pamiętaj, aby poinformować firmę leasingową o jakimkolwiek uszkodzeniu pojazdu i jak zwykle zgłoś roszczenie do swojego ubezpieczyciela.

Możliwe, że usługodawca stara się współpracować z Państwa firmą ubezpieczeniową, aby zapewnić, że samochód zostanie naprawiony w rozsądnym standardzie, ale nie powinni Państwo uczestniczyć w tej procedurze. Może to prowadzić do opóźnień, ale.

Jeśli nie znaleźli żadnej innej strony, aby być przyczyną szkód i prawdopodobnie będziesz musiał ponieść koszt kary dla usługodawcy. To w zasadzie jest zmniejszenie wartości samochodu z powodu roszczeń ubezpieczeniowych.

12. Co się dzieje po zakończeniu leasingu?

Firma leasingowa jest odpowiedzialna za zorganizowanie odbioru pojazdu w dniu zakończenia leasingu w odpowiednim czasie. Należy upewnić się, że wszystkie dokumenty znajdują się w samochodzie. Korzystne jest również jego posprzątanie.

Ponadto osoba odbierająca pojazd sprawdzi, czy nie ma on żadnych uszkodzeń lub wad. Sprawdź dokumenty i upewnij się, że nie przekroczyłeś limitu kilometrów.

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy, możesz otrzymać karę pieniężną. Jeśli chcesz zakwestionować karę, musisz poinformować osobę, która odbiera samochód i/lub firmę, z której usług korzystasz.

Ponadto, jeśli próbujesz argumentować, że pojazd jest uszkodzony lub nieprawidłowo działa Zrób zdjęcia dotkniętych obszarów, aby udowodnić swój punkt.

Jeśli nie, są pewne formalności, które należy wypełnić, a będziesz musiał przekazać kluczyki i odpowiedzialność za samochód jest skończona.

13. Czy mam prawo do wykupu samochodu?

Firmy leasingowe zazwyczaj nie oferują możliwości wykupu pojazdu - nie ma tu odpowiednika płatności "balonowej" w umowie PCP.

W rzeczywistości usługodawca prawdopodobnie wziął pojazd w leasing od dealera lub producenta, a następnie zwrócił go do nich.

Nie zaszkodzi jednak zapytać o możliwość zakupu pojazdu. Sprzedawca może być w stanie rozwiązać tę kwestię w Państwa imieniu.

14. Czy mogę zwrócić samochód we wczesnych godzinach rannych?

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić leasingu, Twój dostawca powinien pozwolić Ci zakończyć go wcześniej.

W przypadku zmiany sytuacji życiowej, która wymaga pojazdu zastępczego, usługodawca prawdopodobnie rozwiąże tę kwestię za Ciebie. W takim przypadku należy uiścić dodatkowe opłaty.

15. Wziąłem samochód w leasing, ale nie jestem zadowolony z sytuacji, co powinienem zrobić?

Jeśli masz problemy z samochodem, który wziąłeś w leasing, umowa leasingu lub firma, do której się zwracasz, najpierw skontaktuj się z usługodawcą.

Dodatkowo, jeśli nie są w stanie rozwiązać problemu, należy skontaktować się z nimi w British Vehicle Rental & Leasing Association (BVRLA), który zapewnia usługę rozwiązywania sporów.

Ponadto, jeśli problem z umową leasingową nie zostanie rozwiązany przez dostawcę usług leasingowych lub BVRLA, należy skontaktować się z Rzecznikiem Finansowym (Financial Ombudsman).

16. Co to jest BVLRA?

Brytyjskie Stowarzyszenie Wynajmu i Leasingu Pojazdów reprezentuje firmy leasingowe, które działają na terenie Wielkiej Brytanii.

Ponadto BVLRA posiada ścisłe wytyczne dotyczące praktyki, dlatego należy upewnić się, że usługa, którą rozważasz zatrudnić, jest członkiem BVLRA.

Dodatkowo, katalog członków jest dostępny, który można znaleźć na stronie BVLRA.

CZYTAJ TAKŻE:

 • Incredible Places to See in October (Niewiarygodne miejsca do zobaczenia w październiku)
 • Co robić w DC w ten weekend
 • Najpiękniejsze miejsca na całym świecie
 • Pomysły na wycieczki dla dziewczyn

Mamy jednak nadzieję, że ten post był dla Ciebie pomocny. Zrób dobrze, aby zostawić komentarz i podzielić się tym artykułem z innymi.

To może pomóc im też. I powinieneś rozważyć subskrypcję, więc w ten sposób, będziemy Cię informować o nowych postach.

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:99 $ leasing samochodu bez pieniędzy w dół 2021, najlepsze oferty leasingu samochodu, najlepsze oferty leasingu $0 w dół, najlepsze oferty leasingu 2021, najlepsze oferty leasingu Kalifornia, najlepsze oferty leasingu grudzień 2020, najlepsze oferty leasingu suv, hyundai leasing oferty