Post

Verizon Store Near Me, Deals, Network, Plans and Retiree Information

Verizon oferuje mobilne i stacjonarne usługi komunikacyjne, w tym szerokopasmowy internet i usługi telefoniczne. W tym artykule znajdziesz sklep Verizon w pobliżu mnie i dowiesz się więcej o naszych najnowszych ofert i planów telefonii komórkowej lub naszego szybkiego Internetu, telewizji kablowej i usług telefonicznych.

Co to jest to nie wiedziałeś o Verizon?

Verizon

to amerykański operator sieci bezprzewodowej. Sieć komórkowa działała wcześniej jako oddzielny oddział Verizon Communications pod nazwą Verizon Wireless.

W reorganizacji w 2019 roku Verizon przeniósł produkty i usługi bezprzewodowe do dwóch nowych działów, Verizon Consumer i Verizon Business, i przestał używać nazwy Verizon Wireless.

Verizon jest największym operatorem bezprzewodowym w Stanach Zjednoczonych, z 121,3 milionami abonentów na koniec drugiego kwartału 2021 roku. Siedziba firmy znajduje się w Basking Ridge, New Jersey.

Została założona w 1998 roku jako joint venture amerykańskiej firmy telekomunikacyjnej Bell Atlantic, która wkrótce miała stać się Verizon Communications, oraz brytyjskiej międzynarodowej firmy telekomunikacyjnej Vodafone.

Verizon Communications stał się jedynym właścicielem w 2014 roku po wykupieniu 45-procentowego udziału Vodafone w firmie.

Sieć bezprzewodowa Verizon

Verizon Wireless obsługuje sieć 4G LTE. Od stycznia 2020 roku Verizon twierdzi, że 99% populacji Stanów Zjednoczonych ma dostęp do ich sieci 4G. Jednak dane OpenSignal wykazały zasięg sieci 4G na poziomie 95,9%.

Przed uruchomieniem sieci LTE, Verizon korzystał wyłącznie z sieci CDMA2000 (innym głównym operatorem CDMA2000 w USA jest Sprint).

Verizon rozpoczął wstępne testy sieci 4G LTE w 2008 r. w celu przejścia z technologii komunikacji mobilnej starszej generacji na powstający światowy standard.

Ważne informacje o sieci bezprzewodowej Verizon

W grudniu 2010 roku firma Verizon Wireless uruchomiła raczkującą sieć 4G LTE na 39 rynkach.

Do grudnia 2011 roku, zaledwie rok po uruchomieniu, 200 milionów Amerykanów było objętych siecią 4G LTE, a zasięgiem objęto 190 rynków.

Verizon zamierzał wycofać swoją sieć 2G i 3G CDMA na rzecz 4G LTE, 5G UWB i Low-Band Nationwide 5G 1 stycznia 2021 roku, ale w ostatniej chwili podjął decyzję o "bezterminowym" wstrzymaniu wycofania.

Później potwierdzono, że sieć CDMA zostanie wycofana z użytku 31 grudnia 2022 roku.

Klienci Verizon korzystający z urządzeń CDMA-only lub 4G LTE, które nie obsługuje HD Voice są zobowiązani do aktualizacji do nowszego urządzenia w celu dalszego korzystania z sieci po sieci jest wycofany.

Sklep Verizon w pobliżu mnie: Oferty dla nowych klientów

Większość firm telefonii komórkowej zarezerwować swoje najlepsze oferty dla nowych klientów, a Verizon nie jest wyjątkiem.

Można uzyskać kilka niesamowitych rabatów na nowe telefony po przełączeniu, w tym całkowicie darmowe iPhone'y i telefony Samsung Galaxy. Oto niektóre z najlepszych ofert Verizon telefonu dzieje się teraz.

Darmowy iPhone 11 Pro w zamian za wymianę

Będziesz musiał sprawdzić wiele pól, aby uzyskać ten telefon całkowicie za darmo przez Verizon, ale oszczędności mogą dodać do 1,000 dolarów. Oto wszystko, co musisz zrobić:

 • 350 dolarów na konto po otwarciu nowej linii Above, Beyond, Do, Play lub Get Unlimited
 • Karta upominkowa o wartości 150 USD przy zakupie dowolnego smartfona o wartości powyżej 550 USD z płatnościami miesięcznymi. Wpisz kod promocyjny COMEONOVER150 przy kasie.
 • Nawet 850 dolarów kredytu w przypadku dodania iPhone'a 11 Pro lub Pro Max i wymiany kwalifikującego się telefonu.

Darmowy iPhone SE

Ta umowa Verizon iPhone jest o wiele prostsze niż jeden powyżej. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć nieograniczoną linię z Verizon, a otrzymasz iPhone SE za darmo - wartość 400 dolarów.

Jest mały haczyk.

The "wolny telefon" jest stosowany jako kredyty promocyjne w ciągu 24 miesięcy, więc jeśli chcesz opuścić Verizon przed tym, trzeba będzie zapłacić pozostałą część salda.

Kup jeden telefon Galaxy Note20 5G, a drugi otrzymasz gratis

Podobnie jak inne oferty wymienione tutaj, trzeba będzie otworzyć nową nieograniczoną linię, aby skorzystać z tej oferty.

Verizon będzie kredyt na koncie $ 1,000 na Above, Beyond, Do, Play lub Get Unlimited planów, i $ 500 off innych nieograniczonych planów.

Ta umowa może być również stosowana do innych Note20 5G serii lub S20 telefonów serii.

Niesamowite oferty w sklepie Verizon

Bezpłatne 450 USD:

To jest, gdy przynieść własne urządzenie. Ponadto, ta oferta online-only dostaje kartę upominkową 450 dolarów po przeniesieniu numeru z dowolnego przewoźnika bezprzewodowego i aktywować swój własny smartfon. Karta upominkowa może być następnie wykorzystane w sklepach Verizon, lub po prostu zapłacić miesięczny rachunek.

Niestety, jest on dostępny tylko dla klientów, którzy przełączają się do Verizon's Get More Unlimited plan - najdroższy plan oferuje na $ 90 / miesiąc dla jednej linii.

Na jaki plan Verizon powinieneś przejść?

Zacznij bez limitu Graj więcej bez ograniczeń Zrób więcej bez ograniczeń Pobierz Więcej Nieograniczony
Cena (jedna linia) $70/mo. $80/mo. $80/mo. 90 zł/mies.
Dostęp 5G
Dane premium 25 GB 50 GB 75 GB
Jakość strumienia wideo 480p 720p 480p 720p
Mobilny hotspot 15 GB 4G LTE 15 GB 4G LTE 30 GB 4G LTE
Subskrypcja Disney Plus Jeden rok Jeden rok Jeden rok 1 rok
Abonament Apple Music Sześć miesięcy Dożywotnia subskrypcja Sześć miesięcy Dożywotnio
Przechowywanie danych w chmurze 500 GB 500 GB

Cena za miesiąc plus podatki na czas trwania umowy. Obejmuje 10 USD zniżki za autopłatność.

Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty i warunki. Ceny różnią się w zależności od lokalizacji i dostępności.

Wszystkie ceny mogą ulec zmianie w dowolnym czasie. Może, ale nie musi być dostępny w zależności od adresu usługi. Stan na dzień 21.08.20.

Sklep Verizon w pobliżu mnie: Informacje dla emerytów

Zdrowie i wydarzenia życiowe

Istnieją zasoby dostępne poprzez BenefitsConnection, Anytime Enrollment i WellConnect.

BenefitsConnection

 • Wszystkie potrzebne informacje dotyczące opieki zdrowotnej są dostępne na stronie BenefitsConnection (wymagany identyfikator użytkownika i hasło).
 • BenefitsConnection pozwala na przeglądanie zakresu ubezpieczenia, dokonywanie zmian i zapisów oraz przeglądanie Biblioteki Świadczeń (zawierającej Streszczenia Opisów Planów (SPD) i inne materiały dotyczące świadczeń).
 • Ważne jest również, aby aktualizować swoje dane osobowe w celu zapewnienia terminowego otrzymywania komunikatów Verizon i informacji podatkowych na koniec roku.
 • Przejdź do BenefitsConnection, aby sprawdzić i/lub zmienić swój adres, e-mail i beneficjentów.

Rejestracja w dowolnym czasie

 • Anytime Enrollment (Rejestracja w dowolnym czasie) może pomóc w bardziej efektywnym zarządzaniu świadczeniami emerytalnymi i dokonywaniu wyborów, które zapewnią najlepszą wartość dla Ciebie i Twojej rodziny.
 • Dzięki Anytime Enrollment, można zmienić ubezpieczenie w dowolnym momencie w ciągu roku, z dowolnego powodu i dowolną ilość razy. Nowy zakres ubezpieczenia zacznie obowiązywać pierwszego dnia miesiąca po 30-dniowym okresie oczekiwania. (Przykład: Wyboru dokonuje się 15 kwietnia. Nowy zakres ubezpieczenia zacznie obowiązywać od 1 czerwca).

Zasoby zdrowotne

Odkryj swoje spersonalizowane zasoby Be Well oferowane przez WellConnect (wymagany identyfikator użytkownika i hasło):

 • Opieka profilaktyczna
 • Mądre odżywianie
 • Zarządzanie wagą
 • Zapobieganie grypie
 • Zaprzestanie palenia tytoniu
 • Zasoby firmy Anthem (tylko dla członków firmy Anthem)
 • Biblioteka filmów
 • VZ health focus (Twoje wiadomości na temat zdrowia)

Finanse

Zarządzanie finansami jest ważne dla bezpieczeństwa finansowego. Uzyskaj informacje o wypłatach emerytur, planie oszczędnościowym, informacjach podatkowych i zwrotach.

Emerytura

Informacje o bieżących lub historycznych płatnościach emerytalnych można sprawdzić w serwisie Benefit Payments Online (BPO).

 • Harmonogram wysyłania czeków emerytalnych 2021 (PDF)
 • Harmonogram bezpośrednich wpłat emerytalnych na rok 2021 (PDF)

Dwie opcje, aby zapisać się lub zmienić wpłatę bezpośrednią:

 1. Wejdź na stronę BenefitsConnection. W części "Emerytura" wybierz "Podsumowanie Wypłat Emerytalnych". Kliknij "Aktualizuj", aby przejść do ekranu instytucji i przydziału płatności emerytalnych. Należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby dodać informacje wymagane do wpłaty bezpośredniej.
 2. Przesłać formularz autoryzacji wpłaty bezpośredniej. Jeśli Centrum Świadczeń Verizon otrzyma prośbę do10. dnia miesiąca, następna wypłata zostanie dokonana poprzez depozyt bezpośredni na konto wskazane przez pracownika od pierwszego dnia następnego miesiąca.

Zapytania dotyczące czeków emerytalnych

Z zapytaniem o status czeku emerytalnego i/lub awizacją wpłaty należy poczekać do 7 dnia roboczego miesiąca.

Przed siódmym dniem roboczym na większość zapytań można odpowiedzieć jedynie podając datę wysłania czeku.

Ponadto Verizon Benefits Center nie może wstrzymać płatności lub ponownie wystawić czeków emerytalnych przed 7. dniem roboczym miesiąca.

Zniżki

Każdy docenia dobrą zniżkę. Jako emerytowany pracownik firmy Verizon jesteś uprawniony do zniżek na produkty, usługi i powiązane programy firmy Verizon.

 • Bezprzewodowy

Program Telefoniczny dla Emerytów (RPP) odzwierciedla nasze ciągłe zaangażowanie w usprawnianie zasad i programów Verizon oraz oferowanie stałych zniżek dla emerytowanych pracowników Wireless, Wireline Management i Corporate Management.

Uprawnieni emeryci mogą uzyskać 25% zniżki na usługi bezprzewodowe i większość akcesoriów, jeśli są zapisani do Pracowniczego Programu Telefonicznego (EPP) w momencie przejścia na emeryturę.

Sklep Verizon w pobliżu mnie: Produkty i usługi

Firma Verizon Wireless oferuje telefony komórkowe, telefonię domową i usługi internetowe za pośrednictwem różnych urządzeń.

 • Usługi telefonii bezprzewodowej

Verizon Wireless oferuje smartfony z systemem operacyjnym iOS firmy Apple oraz Android firmy Google. Zarówno podstawowe telefony jak i smartfony korzystają z sieci 4G LTE.

Firma oferuje różne plany głosowe i plany transmisji danych dla swoich użytkowników.

 • Bezprzewodowy telefon domowy

Wprowadzony w lutym 2015 roku jako Verizon Wireless Home Phone Connect, Wireless Home Phone wykorzystuje sieć komórkową Verizon, zamiast używać tradycyjnych przewodów stacjonarnych, aby zapewnić domową usługę telefoniczną.

 • Mobilne Wi-Fi i łącza szerokopasmowe

Verizon Wireless sprzedaje urządzenia typu hotspot Wi-Fi, oznaczone marką Jetpack.

Firma oferowała domową usługę internetową za pośrednictwem routera szerokopasmowego 4G LTE z obsługą głosu, który może połączyć do 10 urządzeń za pośrednictwem sieci Wi-Fi, a także domową usługę telefoniczną.

Ta usługa i urządzenie zostały już wycofane z oferty.

Sklep Verizon w pobliżu mnie

Verizon może być Twoją wymarzoną firmą - oto sześć powodów, dlaczego:

1. Misja, w którą możesz wierzyć

Kiedy pracujesz w Verizon, Twoją misją

jest wykorzystanie technologii, aby pomóc ludziom komunikować się, tworzyć, rozumieć i robić więcej.

Wiele firm twierdzi, że ich produkty sprawiają, że świat się kręci, ale w Verizon ich sieć rzeczywiście to robi. Cóż jest szlachetniejszego niż to?

2. Naprawdę, naprawdę wspaniałe szkolenia i rozwój

Tylko w 2017 roku Verizon zainwestował prawie 240 milionów dolarów

w szkolenia i pomoc swoim pracownikom w rozwijaniu nowych umiejętności.

Takie zaangażowanie przekłada się na wartościowy rozwój, dzięki któremu staniesz się lepszym pracownikiem i jeszcze ważniejszą częścią zespołu Verizon.

Niezależnie od tego, czy interesują Cię umiejętności przywódcze i zarządcze, dyscypliny techniczne, czy po prostu staniesz się lepszym graczem zespołowym, Verizon oferuje szkolenia i możliwości rozwoju, aby pomóc pracownikom osiągnąć potencjał, który widzieli od samego początku.

A jeśli te wszystkie szkolenia to za mało, Verizon może również zaoferować pomoc

w nauce dla stałych pracowników, którzy chcą kontynuować edukację podczas pracy.

3. Filantropia, która ma znaczenie

W firmie Verizon dawanie czegoś od siebie jest częścią kultury firmy. Jednym z doskonałych przykładów: Verizon Innovative Learning

.

Współpracując z niedofinansowanymi szkołami, Verizon przeznaczył ponad 400 milionów dolarów

, aby pomóc dzieciom w wykorzystaniu technologii do wyrównania szans edukacyjnych.

4. Niezły rabat pracowniczy (na wszystkie najlepsze rzeczy)

Czego używamy bardziej niż naszych smartfonów i WiFi? Prawdopodobnie nic.

Tak więc, uzyskanie zniżki pracowniczej

na produkty Verizon może uczynić swoje życie, że dużo lepiej. Jako zwykły pracownik, nie tylko będziesz miał najlepsze - ale dostaniesz go w doskonałej cenie punktu.

5. Różnorodność i integracja, które sprawiają, że praca staje się bardziej zespołowa

W firmie Verizon różnorodność i integracja są niezwykle ważne. Firma Verizon zachowuje innowacyjność dzięki temu, że angażuje do współpracy tak wiele różnych osób i umysłów.

Twój punkt widzenia jest wyjątkowy, dlatego Verizon Cię zatrudnił (i dlatego firma Verizon jest w 59% zróżnicowana wśród pracowników

).

6. Pracę z najważniejszymi nowymi technologiami

Niezależnie od tego, czy chodzi o usługę bezprzewodową 5G, która pomoże ukształtować przyszłość technologii, usługi w chmurze, czy nawet bezpieczeństwo cybernetyczne

, pracownicy firmy Verizon dotykają tak wielu różnych dziedzin rozwijającej się technologii.

Dzięki zaangażowaniu firmy Verizon w innowacyjność i doskonałość, będziesz o krok do przodu w wielu dziedzinach technologii, w których masz nadzieję zaistnieć, gdy będziesz w zespole.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak możesz rozpocząć karierę w Verizon? Zapisz się do naszego newslettera, aby uzyskać więcej tematów na temat Verizon Store Near Me, lub odwiedź ich oficjalną stronę online.

Wierzymy, że ten artykuł na temat "Verizon Store Near Me" był pouczający. Zachęcamy do pozostawienia komentarza, polubienia i podzielenia się z przyjaciółmi i rodziną!

Podziel się tym:

 • Twitter
 • Facebook

Lubię to:

Polub Loading... Tags:verizon bill pay, verizon kariery, verizon obsługa klienta, verizon fios, verizon fios obsługa klienta, verizon login, verizon telefony verizon numer telefonu